Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sandritka

Samotnośc mnie przytłacza Szukam przyjaciół ...drugiej połówki...

Polecane posty

Gość Para szuka przyjaciol
jestesmy para mieszkajaca od kilku lat w uk ,nie mamy tu wielu znajomych ,przyjaciol bardzo brakuje nam poznac nowych znajomych z kim mozna by bylo popisac pogadac jezeli czujecie sie samotni piszcie chetnie nawiazemy znajomosc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głowa do góry, trzeba cały czas pomagać szczęściu i szukać swojej drugiej połówki, na pewno na każdego z Was taka czeka. Pomóżcie szczęściu i zgłoście się do jakiegoś dobrego biura matrymonialnego, świetnie opinie w Warszawie ma to: http://www.dobrezwiazki.pl/. Popytajcie o panią Małgorzatę, która tam pracuje. Zna się na samotności i kojarzeniu par jak mało kto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panienka_paula
Jestem w podobnym stanie.. jeśli ktoś będzie miał ochotę popisać o codziennych problemach proszę o kontakt panienka.paula@wp.pl .. świat stał się przytłaczający, a codzienna monotonność, szarość i brak perspektyw nie do wytrzymania :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bellach1234
czesc ja jestem ze slaska chetnie nawiaze mile kontakty z kobietkami lub mezczyznami zeby sie poznac pogadac milo spedzic czas mam 31 lat i zle poukladalam sobie zycie ciezko isc przez nie samemu nie miec do kogo sie odezwac wiec jak czujesz podobnie napisz chlipbea@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anniiaa
Hej.Szukam znajomych.Może ktoś też jest samotny w małżeństwie i chce poznać przyjaciół, tak jak ja.Poznajmy się;wspólna kawa, pogaduszki .Okolice Nakła, Szubina moje gg.48299220 Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muffinkka
Czesc.Mam 35 lat,dwojke wspanialych dzieci,cudownego meza,tylko do pelni szczescia brakuje mi przyjaciol.Tak sie dziwnie dzieje,ze Ci wartosciowi i oddani jakos znikaja z mojego zycia wyjezdzajac za granice w poszukiwaniu swojego miejsca na ziemi i kontakt sie urywa.Hmm dziwne. A inni jak sa,to pracuja,zajeci od rana do wieczora,nie dopuszczaja do swojego swiata i zycia.Ja obecnie nie pracuje i pewnie stad ta potrzeba znajomosci daje teraz o sobie znac.Brakuje mi kogos z kim moglabym porozmawiac o rzeczach waznych i mniej waznych.Podzielic sie i radosciami i troskami.I miec poczucie,ze tam gdzies daleko ktos jest z Toba myslami i nie zapomni o Tobie.Moj mail:mmaaggddaa@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawska paskuda
Muffinka-skąd jesteś? I kogo szukasz tzn. jakich ludzi lubisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam:-) Szukam normalnej kobiety,milej cieplej,szczuplej. By tylko byc,porozmawiac,powyglupiac sie,pojsc na spacer,popisac,dzielic chwile radosci,a gdy bedzie zle,to pomilczec i wspomoc sie,dajac sobie szacunek i to cos... Najlepiej ,z Lodzi,aczkolwiek z innego kranca swiata mozna takze popisac. Bylo by fajnie,jakby Pani byla w przedziale wiekowym 38-50 lat. Pozdrawiam i zalaczam mail krzyslodz968@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem szczupłą, wysoką brunetką 24 lata i szukam przyjaciół, drugiej połówki w wieku 23-28 lat :) Bydgoszcz Jestem już po studiach technicznych i pracuję w zawodzie. Miło by było spędzić z kim czas, pogadać o wszystkim i o niczym :) Mój email ambi430@wp.pl Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukam nowych znajomych. Mam 2 wspaniałych dzieci i męża. Chętnie poznam małżeństwo z dziećmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczkaa21
Hej podbijam temat;p Szukam przyjaciółki Koszalin :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna12
Życie jest do dupy:(pomocy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna12
Życie jest do d**y:(pomocy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gogosia1
Jestem mamą 2 dzieci 14 i 20 lat mam partnera, brakuje mi przyjaciół. Może matek poszukujący kogos do pogadania o dzieciach, problemach. By pójść na kawę. Jestem z Wrocławia. gogo@t8.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elag13
Szukam nadal bratniej duszy. Napisał do mnie Martin, Marcin - nie umiem pisać sm-ów; ujawnj się kim jesteś, moje wpisy byly z 2010r., opowiedz coś o Sobie za pośrednictwem forum; następne sms-y były od osoby, której 1-sze pytanie było, czy jestem rozwiedziona, pisała też Ania, ale nie zorientowałam się, bo był też sms. O mnie.Nadal jestem samotną, nieszczęszliwą mężatką. Ciężko jest żyć, gdy jest się na 2-im miesjscu, przegranym; tak mnie wzięło, umiera mi ojciec, ostatnia bliska osoba, poza dziećmi. Odezwijcie się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Jestem facetem singlem 33l. Chętnie poznam kobietę do pogadania na gg. Nie szukam żony, dziewczyny, ani sexu, jedynie kumpeli. gg48557273

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukam przyjaciólki z Torunia:) Jestem po 30:),..nowa7121@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam serdecznie, Mam 34 lata, 2 dzieci, męża, który mnie nie kocha. Powtarza to nieustannie by zobaczyć moje łzy. Żyję tylko dla dzieci, są powodem by się uśmiechać. Gdy moja córka zobaczyła dzisiaj moje łzy powiedziała cicho: Mamo, jesteś księżniczką. :-) I znów słońce oświetliło mój dzień. Mam dla kogo żyć, mam dwa skarby które kocham najbardziej na świecie, ale brakuje mi przyjaciela, nie do sexu, ale do rozmowy, do siłowni, do śmiechu, bo z natury jestem bardzo pogodną osobą. Uwielbiam się śmiać, żartować. Może ktoś z Warszawy lub okolic Nowego Dworu Maz.? Może wspólny spacer z dziećmi? Może wypad na kawę? Jestem przed sprawą rozwodową. Szukam wsparcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do postu powyżej
Ja również jestem w trakcie rozwodu. Nie mogę się doczekać !! Jak dostane rozwód będę szczęsliwa, ale brak mi znajomych przyjaciół - a jestem taka towarzyska, lubię wyjścia z koleżankami na ploteczki, wyjść potańczyć, imprezy domowe, wyjazdy. Tego wszystkiego bardzo mi brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zonaty koszalin szukam przyjaciolki 11678036

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk32
Witam. Jestem samotnym singlem 32l. Chętnie poznam kobietę do pogadania gg 6910634

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk32
Jestem z Poznania:=

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smak zycia
Wyznaję że, ... Tak jak w temacie, piszą, mówią, płaczą że im źle samemu, że szukają fajnego faceta ale nie mogą znaleźć, a ja się pytam jak chcecie to zrobić moje drogie? Jak się Was zaprasza na coś do picia albo spacer to nigdy nie macie czasu, a to praca, szkoła albo inne mega ważne obowiązki które mogłyby równie dobrze poczekać. Uśmiech żeby odwzajemnić to chyba też jakiś straszny przymus i prawie wręcz molestowanie w miejscu publicznym. Wszystko chcecie robić same, nie można Wam w ogóle pomóc, dać pomocnej ręki, o co w tym wszystkim chodzi? A więc konkluzja jest taka że albo świat zmierza do samotnego życia, albo drogie panie wyolbrzymiacie i nie przeszkadza Wam samotność tylko po prostu lubicie sobie ponarzekać. Dziękuję za uwagę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Sandrita mieszkam między Gorzowem a Szczecinem. Mimo że mam rodzinęto teżdotyka mnie często samotnośći poczucie beznadziejności. Napisz o swoich problemach jeżeli chcesz. POzdrawiam, Robert

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiekowy
Witam.Czytam i czytam i tak się zastanawiam o co chodzi z tą przyjaźnią.Jeżeli kobieta napisze że ma dzieci męża który nie ma dla niej czasu,natychmiast pojawia się wokół niej mnóstwo "pocieszycieli". Natomiast gdy facet napisze że ma dzieci,nie kochającą żonę i czuje się bardzo samotny i opuszczony to od razu uwagi że podrywacz,zboczeniec,itd.O co właściwie tu chodzi?Nigdy nie zdarzyło mi się porozmawiać poważnie na żadnym forum o samotności o problemach.Wiedzcie o tym że wyżalić się komuś anonimowemu jest nieraz bardzo przydatne.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozważna i sceptyczna
Witam serdecznie. Wiekowy w tym co piszesz masz sporo racji. Nie wiem jak u Ciebie, ale jestem w sporym stażem związku małżeńskim i czasami potrzeba innego spojrzenia na życie, podzieleniem się swoimi spostrzeżeniami i porozmawianiu o tym co człowieka nurtuje... może ktoś chciałby pokonwersować? Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiekowy
Witam serdecznie.To co mogę o sobie napisać to tylko to że 25 lat małżeństwa uważam za zmarnowane.Gdyby nie dzieci to moje życie byłoby mam nadzieje inne,a tak poza robotą nie użyłem nic innego.Nawet nie chce mi się opisywać ciągłych kłótni sprzeczek itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenek46
żonaty szuka przyjaciółki sexu kuj-pom gg 18702993

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozwazna i sceptyczna
Witam ciepło. Czasami nie mam pojęcie, dlaczego tak trudno dogadać się dwóm dorosłym ludziom... a przecież kiedyś zapowiadało się na dobre relacje. Staż mojego związku to też 25 lat... dzieci i problemy w związku. To tylko zarys tego, co praktycznie jest przyzwyczajeniem i ze względu na dzieci i rodzinę człowiek tkwi w takich relacjach. Nie obarczam winą tylko mojego męża, bo tworząc związek dobrowolnie zgodziłam się z nim byc na dobre i złe, tyle, że z biegiem lat człowiek nie ma już siły, czy ochoty wykazywać inicjatywę i robić coś więcej dla dobra związku. Taka praca jest wymagana dla dwojga ludzi... Obecnie miło by było móc z kimś porozmawiać, pośmiać się, pożartować, może takie relacje pomogłyby spojrzeć na życie z odrobiną radości... Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiekowy
Ja takiej osoby szukam od kilku lat.Może kiedyś,aby nie za długo bo czasu coraz mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×