Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sandritka

Samotnośc mnie przytłacza Szukam przyjaciół ...drugiej połówki...

Polecane posty

Gość hlapu
a ja wpisze sie tradycyjnie bardzo dawno nie wpisywałem sie teraz wykonuje wpis oi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dun Chill
jak tam trufel odbiło ci się po posiłku? sondzonc po wieczornych spacerach nadal jadasz je w samotności egheghehge ale za to jake bonki puszczasz eksluzywyne ;-) ale co za palce je siekały no no no ...... asz szkoda ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinka40
fajnie sie zaczelo..gupio sie skonczylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ollly
Żal Was czytać,porażka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do dun chill
chlap ako sa mate taketo chasla wypisywayć na tamto fore je ryl moon podle cwoki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłosc jest dopiro po zaurocz
miłosc w tedy jest gdy jestes gotowa odac zycie za niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do dun chill
dedinćam - prestat pistat hlupak - pretoze typ ludziemu hanba vam premeiese nemata kultury hlupak pre ghost z poważniem za grosz kultury nedzny człowieczku , nie wpisuj sie nie przynoś wstydu - jak nic modrego nie masz do powiedzienia to zamilcz bo żygać sie chce jak czytam takie chamskie wpisy cwoku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojć
A myślałam, że już ci się znudziło zaśmiecanie tematu marny człowieczku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, jestem mężatką z woj. śląskiego, jakiś czas temu zmieniłam miejsce zamieszkania (ze względu na zamążpójście) i czuję się samotna. Dodam, że mam niecałe 30 lat i szukam bratniej duszy do pogadania o bardziej i mniej błahych sprawach, nawiązania znajomości (zaznaczam, że nie chodzi mi o skok w bok, romanse, i tym podobne rzeczy). Jeśli ktoś chciałby nawiązać znajomość - to zapraszam. Miłego dnia Wam życzę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam-z mezem szukamy przyjaciół znajomych z zagranicy mamy trójke dzieci i szukamy przygód chcielibysmy z dziećmi gdzieś wyjechać za granice zwiedzić trochę świata i chcielibyśmy znależć rodziny które by chciały nas do siebie zaprosić . jestesmy rodziną spokojną i religijną po przejściach.szukamy osób dla których pieniądz niejest bardzo ważny i którzy lubią pomóc drugiej osobie ,dodam że jesteśmy z okolic warmi i mazur .mój mail. bartw19@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tranzitka
le piej z mezem nie szukaj przyjaciul na zdrowie wam to nie wyjdzie ludzie to c***e z pozdrowieniem warszwa . katarzyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20 latek pozna dziewczyne do popisania z Białegostoku lub okolic nr gg 47573761

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutasek4377
Samotność to jest coś strasznego... Nie ma chyba gorszego uczucie jak poczucie samotności. Wiem doskonale co to znaczy, ale powiem Wam, że ostatnio poznałam pewnego mężczyznę na daymynews.pl i mam nadzieję, że coś fajnego z tego powstanie. Trzymajcie kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To prawda samotność jest okropna zwłaszcza w weekendy, dlatego trzeba miec jakies zainteresowania by nie zwariować ;) smutasek - będe trzymać... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawskaaneta
Jak tam samotni? Wiosna w serduchach zagościła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czuję się taka samotna... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yulitka654
Wszystkich samotnych lub tych, którzy zwyczajnie szukają znajomości pragnę zaprosić na daymynews.pl ;) Na tym forum loguje się spora liczba osób, więc nikt nie powinien mieć problemu z nawiązaniem znajomości i znalezieniem przyjaciół. Zapraszam serdecznie!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tranzitka
tu spotkalam samych c**juw , oszustwo kurwos prostitutos . zasrancy prezestancie pisać zwlaszcza jedna laska z facetem razem , precz mam sygnały że oni oszukali mase ludzi , i nie chodzi o szmal uwaga na z pozdrowieniem marlena , z warszawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ciekawskiejanety
p**du w sercu nam zagosci - trzeba miec odrobne kultury - ale że wszystko jest skurwione wy też idzcie w p**du z tym forum - ja jestem młodą dziewczyną czytam wasze wpisy niedobrze sie robi - mam na imie marlena - dla mnie jesteście buraki niesamowite - czytam wpisy i tak was oceniam każda korba ma szanse wypowiedziec sie wez sie lepiej do orki jesteście naprawde chamscy - ja jako młoda dziewczyna wstydze sie za was naprawde - a w tych czasach nie każdy jest bydle ja staram sie nie byc ale wy - boże gnoje slascy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elcia84
ja też czuję się samotna...wychodzę do ludzi ale ta pustka we mnie tkwi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LilkaLila29
Podobnie jak wszyscy piszący tutaj chciałabym nawiązać znajomość z kimś, komu przeszkadza samotność... Jestem sama, brakuje mi tzw. drugiej połówki, chciałabym poznać kogoś "wartościowego"...Jestem z Poznania, jeśli ktoś chciałby "porozmawiać" to proszę pisać na orina.anna (małpa)onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej jestem gejem chętnię sie zapoznam szukam związku da długo . zapraszam 512694213

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć wszystkim. Mam na imie Marta,mam 21 lat,mieszkam niedaleko płońska i szukam przyjaciela/ przyjaciółki do pisania smsów... Brakuje mi kogoś takiego bo mieszkam od jakiegoś czasu w nowym miejscu i nie mam tu znajomych...mam nr w plusie i orange wiec jak ktos bylby chętny popisać to prosze napisać tutaj to wtedy podam numer...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AlaJ22
mam 22 lata i mam na imie Alicja. chętnie wysłucham każdego. Jeśli chce ktoś popisać i sie wygadać to podaję moje gg: 11207843. jestem z woj. Opolskiego okolice Krapkowic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AlaJ22
zapraszam dziewczyny ktore szukają przyjaciółki. mam nr z orange.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipiec 13
halo czuje sie samotnie i zle jest tam teraz kto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisz do mnie:) kamil jestem 514164595

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elentir
Hej:-) Poznam dziewczyne z okolic Piotrkowa Tryb. Moje gg: 44053214

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiaaa91
Hej, szukam kolezanek z Sosnowca, wlasnie sie tu przeprowadzilam i nie znam nikogo, mam 22 lata. Chetnie wyjde na spacer, do kawiarni, do kina, na rower :) Jesli masz ochote a czasami czujesz sie samotnie napisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×