Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Michu

Dlaczego dziewczynom smierdzą stopy ?

Polecane posty

Gość Michu

Wczoraj przyszła do mnie nowo poznana dziewczyna - śliczna, wysoka szczuplutka z dłuższymi włosami i piękną twarzą. Poznaliśmy się jakiś czas temu i dziś pierwszy raz przyszła ona do mnie. Przyszła kolej na odwiedzenie mojego gniazdka. No i tu się przeraziłem. Jak zdjęła buciki swoje, zaczeło tak brzydko smierdzieć z jej stóp że myślałem, że oszaleję. Rozumiem, że są upały, ale przecież potliwość to domena spasłych ludzi a nie szczupłych. Rozumiem, ze ktoś może się nieco spocić, ale to była już przesada. Najgorsze jest to, że nie wiedziałem jak jej o tym powiedzieć aby jej nie urazić. W każdym razie przyznam się, że oboje mieliśmy ochotę na sex, ale po tym jak poczułem woń jej nóg odechciało mi się całkowicie. Jest mi źle bo jak tak piękna dziewczyna może tak "pachnieć". Co innego jakby ona była zaniedbana, miala nadwagę itd, ale ona na prawdę dba o siebie. Co mi radzicie zrobić dalej bo to na prawdę mnie odpycha a zależy mi na niej. Co jej powiedzieć aby nie zrazić, co zrobić ? Pomóżcie proszę !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czemu niektózy uważają, że pocą się grubi ludzie. mam dużo znajomych, koleżanek i wśród nich naprawde nie obserwuje takiej zależności! Moja przyjaciółka jest bardzo szczupła, a poci sie okropnie. więc nie mów, że to domena spasłych ludzi. A, a bardzo wiele zależy od skarpet. Mi nigdy nie smierdzą nogi, ale ostatnio kupiłam jakieś tanie, sztuczne skarpety i o zgrozo, cuchnęło jak nie wiem co... Nie oceniaj pochpnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spasły ludź
nie śmierdzę bo sie myję, a twoja piękność to zwykła fleja :P Tusza nie ma tu nic do rzeczy, śmierdzą brudasy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o fuck!!!współczuję, ja mojemu facetowi jestem bez ogródek w stanie powiedzieć ze czuć, zwłaszcza jak wraca z roboty!!wtedy marsz do wanny!! no a są kosmetyki do stópek takie fajne pachnące, sama ich uzywam, bo w te upaly nie idzie wytrzymac. musisz jakos jej delikatnie napomknąć, moze wykorzystaj brata albo siostre?powiedz ze im tak zawsze walą nogi że szok...może zrozumie aluzję..współczuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten topick powinien byc chyba na \"zdrowie i uroda\" bo to nie wiele ma wspolnego z zyciem uczuciowym:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w upały nosi się sandałki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sa ludzie ktorzy maja problem z potliwoscia i nie jest to sprawa tuszy ale jesli ma taki problem to na rynku naprawde jest TYLE kosmetykow , specyfikow, lekarstw ze wstyd tego problemu nie zwalczac :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daj dobry przykład
jak wejdziecie razem do domu psikając w buty dezodorantem do odświeżania obuwia powiedz : "ale gorąco, poczekaj chwilkę, muszę umyć nogi , zaraz poczuję się lepiej :) A tutaj jest ręcznik dla ciebie gdybys też zechciała się odświeżyć. NA półce w łazience stoi dezodorant do stóp, powiedz gdybyś jeszcze czegos potrzebowała" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starsza koleżanka
Biedactwo, pewnie kupiła niechcący buty takie, jak ja trzy lata temu... Musialam w nich chodzić dwa miesiące, bo nie miałam kasy na kolejną pare. Dopóki były na nogach, to wszystko Ok, ale nie można było ich zdejmować, bo koniec! Żadne dezodoranty, mycie nóg na okrągło, olejki zapachowe... nic nie pomagało. Śmiałyśmy się z koleżankami,. że to buty cnoty, jak w nich wyjdziesz, to na bank się nie rozbierzesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elemelek82
Kup dezodorant do stop i podezodoruj nimi swoje stopy przy niej. Zazartuj ,ze latem Ci sie poca ...Zapytaj czy moglbys ja poperfumowac, jako gra wstepna:-) A potem daj jej ten dezodorant w prezencie.. Zwroc uwage jakie buty nosi, jak ze sztucznej skory to tez moze byc tego przyczyna:)Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhhhhhhhh
niech japonki nosi!! a jak po tym i tak beda smierdziec to jest jakas wyjatkowa, potliwa z niej osoba:| i kto powiedzial ze grubi ludzie tylko smierdza heheh:| trwaj dalej w swoich chorych przekonaniach:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michu
Ja po prostu stwierdzam fakt. Osoby grube poca sie z powodu swojej masy ciala. Jak czlowiek sie poci a na dworzu jest na dodatek bardzo goraco to to musi smierdziec. Oczywistym jest ze wieksze cialo bardziej sie poci niz mniejsze wiec dlatego uwazam ze np wsrod normalnych zadbanych ludzi poci sie jakies 10 - 20 % a wsrod spaslakow odsetek jest podobny, z tym ze jest to procent ludzi ktorzy sie nie poca ;-) Ot taka prawda ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dupa ryża
efekt "śmierdzuchów" ujawnia się gdy sie nosi rajstopy/podkolanówki :P szczegolnie w butach takich zakrytych jak np. adidasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiciajjjjjjjjjj
a jakie ona miala buty? Japonki, sandalki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nie wiem
czemu zatytułowałeś temat, ze "dziewczynom" śmierdzą stopy. smierdzą twojej, a to nie znaczy, że wszystkim:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze ona ma grzybice
bo grzybica stop ponoc baaardzo śmierdzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiciajjjjjjjjjj
pewnie se kupila sztuczne i jej sie nogi kisily w nich i dlatego tak zajechaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koszalekopalek
a dlaczego ona podczas wizyty zdejmowała buty? dom to nie muzeum, u mnie goscie nie musza po "persach" chodzić w skarpetach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ty Michu jesteś jakiś ograniczony psychicznie ????????? Dlaczego ty nazywasz ludzi z nadwaga \" SPAŚLAKAMI\" czy to są jakieś zwierzęta czy co! W jakich ty czasach żyjesz zero powtarzam ZERO tolerancji!!!Wszystko zależy od higieny!Czasem to właśnie ten jak to określiłeś \"SPAŚLAK\" będzie bardziej czysty niż ta twoja wysoka szczupła lalaunia!!!!!!!!! Aha!!TAk na marginesie to sprawy potliwości mogą być uwarunkowane genetycznie(twój tatuś się poci to i córcia się poci) MATOŁKU!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucia24
Może twoja dziewczyna miała ubrane kozaki zamiast sandałów????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynom smierdza stopy dletego zeby byla zachowana rownowaga bo facetom przeciez nie smierdza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciez to nie
zalezy od tego czy jest gruba czu chuda. moze ma wzmozona potliwosc albo po prostu o siebie nie dba, a moze ma takie obuwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzybki
osoby ktorym poca sie nogi ( wilgotne srodowisko) czesto maja grzybice i dlatego smierdza im stopy czy maja bawelniane skarpetki, czy skorzane buty....po za tym taki zakazony bucik zawsze bedzie juz smierdzial i spowrotem zarazal stope i ja "perfumowal"; trzeba sie z tego wyleczyc(dermatolog, apteka) zmienic obowie lub wydezynfekowac ; desodoranty i kremy tylko maskoja problem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech porzuci w ciemny kąt swoje wysłużone białe kozaczki i zacznie nosić coś przyjemniejszego, nie tylko dla stopy ale i dla oka... Proponuje gumofilce :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale glupi ten michu
hehhe i naiwne i glupie ma te argumenty, hehhe spaslaki smierdza hahahah ja jebie, wszystkie sierdziele ktore znam sa chude i pewni im sie wydje ze dlatgo ze s chude to juz nie smierdza jak sie spoca, no nic dziwnego jesli sa tak glupie jak michu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co ty p********z mi o tolerancij.....kazdy ma prawo mówic sobie jak chce....on nie toleruje spaślaków ja murzynów arabów i kazdej rasy procz białego człowieka....a swego rodzaju to jest paradoks ale skoro tak mówisz o toleranij i bla bla bla to sam powinienes miec wiecej tolerancij na mój brak tolerancij bo mze nie mam ochoty tolerowac czego kolwiek i w d***e mam jaki jest wiek.....koniec tępa pało....mysl co mowisz bo sam sobie zaprzeczyles karzac mi tolerowac.......to ty toleruj to ze ja czegos nie toleruje PROSTE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co cie to
a czy Michu powiedzial ze ma cos do grubasow ??? NIE po prostu stwierdzil fakt. ze osoby z nadwaga poca sie bardziej. i zgadzam sie z tym w 100%. ale nie wiem czy dotyczy to rowniez stop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja bym sobie chętnie takie pachnące potem stópki ładnej dziewczyny powąchał a polizał mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×