Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zarra

serial Dom

Polecane posty

Gość zarra

Ogląda ktoś? uwielbiam ten serial, a Wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kowalskiego mialam na mysli... Dla mnie On zawsze byl Pawlakiem :D Tak jak Gajos Jankiem :D Taki syndrom wielkiej roli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nittka
oj dom oglądałam wiele razy i bardzo lubie ten serial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ukrywam, że ja też :). Uwielbiam go i oglądam zawsze jak powtarzają w tv. Wydaje mi się, że widziałam go w całości ze 12 razy - co najmniej. Natomiast nie lubię i nie mogę się przekonać do drugiej serii. Pozdrawiam! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zarra
Uwilbiam ten serial bo jest prawdziwy, pokazuje realia powojennej Polski, bez przekłamania, koloryzowania a jednocześnie to powtórka ze współczesnej historii naszego kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego teraz nikt nie robi takich seriali? tylko denne tasiemce, bez sensu, pełne wyimaginowanych problemów, sztuczne, bez polotu, koszmar...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kto jest Waszym ulubionym bohaterem tego serialu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwielbiam Mundka i Henia Lermaszewskiego :D, ale najbardziej Popiołka :):):) - jak wszyscy chyba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość solange74
ja również bardzo lubie ten serial! moimi ulubionymi postaciami byli Popiołek, pani talarowa-taka ciepła kobieta, Bracia talarowie i Henio Lermaszewski.Ale najfajniejsze były odcinki opowiadające historię po wojnie, jak wszyscy wracali, co czuli...staram się oglądać powtórki, zawsze wpadnie coś nowego, czego wcześniej nie dostrzegłam,,,,szkoda,że nie ma już domu na złotej 25...byłam tam w tym roku...pozdrawiam sympatyków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 803N
Swietny serial,swietne aktorstwo,wyraziste postaci.Do tego serial wzruszający jak mało który. Ulubiona postać-praktycznie wszystkie były świetnie skreślone,ale najbardziej utożsamiam się z Leszkiem Talarem,a odcinek Długa księzycowa noc jest chyba najbardziej wzruszający.To jak Mędrzak zagrał tę postać to po prostu mistrzostwo świata. W ogóle to jestem pod wrażeniem,że św.pamięci Jan Łomnicki poruszył właśnie problemy,które związane były z osoba Leszka,bo nieczęsto się to zdarza w filmach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prokop
tez byl niezly:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwielbiam ten serial,szczególnie pierwszą część.oglądam wszystkie powtórki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plociuchyXL
Moglabym ogladac wciaz i wciaz ,to prawda 1 czesc najlepsza ale reszte tez lubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamix
mam prośbe i to ogromną. Ten serial wykorzystuje w mojej pracy maturalnej i bardzo przydały by mi się fragmenty tego filmu. oglądałam go ale niestety nie mam nigdzie jego nagrania. bede wdzieczna za wszelka pomoc poniewaz bardzo mi na tym zależy. przyda mi sie nawet jakiś krótki fragment lub jeden odcinek cokolwiek to dla mnie bardzo wazne z góry dziekuje wszystkim życzliwym mój e-mail nikamo666@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×