Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lucia24

Obrażona męska duma?

Polecane posty

Gość lucia24

Odeszłam od chłopaka, z którym się spotykałam. To po prostu nie było TO i nie chciałam dłużej tego kontynuować. Od tego czasu on wysyła mi obraźliwe sms-y, że jestem zimna suka (dosłownie), że tak naprawdę jestem brzydka i śmierdzę itp. epitety. W takim razie powinien być zadowolony, że od niego odeszłam. Chce mnie za wszelką cenę zmieszać z błotem, a trwa to już ponad miesiąc. Jak mam to rozumieć? Obrażona męska duma????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagoo
hahaha urazona meska duma...nie przejmuj sie koles poprostu chce Ci za wszelka cene dokopac za to ze ty go zostawilas...palant

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym to odebral
jako potwierdzenie wlasciwego kroku (zerwania z nim) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucia24
Ja też odbieram to jako potwierdzenie właściwego kroku- czyli zerwania z nim. Ale facet jest naprawdę męczący- wysyła po kilka- kilkanaście sms-ów dziennie, czasem potrafi dzwonić w nocy. Kiedy nie odbieram telefonów od niego, to go tylko jeszcze bardziej prowokuje. Ostatnio zaczęłam dostawać sms-y z innego numeru, niby od tajemniczego wielbiciela. Wiem, że to on pisze i jeszcze bardziej mnie to irytuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucia24
Magdooosia, przynajmniej zostawił cie w spokoju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A co powiecie o lasce
która mnie zostawiła i przysyła SMS-y typu: ty chamie, ty draniu...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no moze dlatego
cie zostawila? bo jestes chamme i draniem? hehe a tak na powaznie to ludzie maja niezle nasrane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmien numer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A co powiecie o lasce
Ja jej nie nasrałem. I nie wiem czy: - miała nasrane - nasrała sobie sama :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucia24
Myślałam już o tym, ale nie mam ochoty płacić za zmianę numeru z powodu tego idioty. Wciąż mam nadzieję, że mu się niedługo znudzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa...
a co powiecie o lasce .. jesli tak cie nazwala to musiales ja niezle zranic wszystko ma swoje granice koles pamietaj!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitka1
bez powodu by ci tak nie mowila musiales jej niezle zalezc za skore poza tym jesli zostawila to musiala miec powod , czasem jestesmy za dobre i to wykorzystujecie , dlatego nie dziw sie , ze tak ci powiedziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×