Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tell me more

facet musi byc wysoki,jesli nie jest to tragedia!

Polecane posty

Ja jestem wysoki, bo mam 185. ale jestem brzydki i zadna mnie nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeee tam. pierdzielicie głupoty. dla mnie powyzej 185 to juz za wysoki. mam niskiego i pasujemy do siebie idealnie. jesli juz chodzi o wygląd to wieksze znaczenie ma twarz, usmiech, dllugie wlosy;), proporcjonalna sylwetka. poza tym jak facet jest bardzo wysoki to zwykle zaczyna juz tracic proporcje:P. jednym podoba sie to, innym tamto.kazdy ma prawo do szczescia wiec zyjcie i dajcie zyc innym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slazak
od kiedy kobiety maja cos do gadania oO.. to chyba facet o wszystkim decyduje i nie wazne czy babie sie podoba czy nie.Przynajmniej tak właśnie działają prawdziwi mężczyzni, biorą i już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ale2
a co ma wzrost do rzeczy? Na wysokim dobrze płaszcz wyglada i kapelusz :D Jesu, jak ja sie zauroczyłam w facecie 176! Dajcie spokój! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nisko wyskoki
Ta debilka co załozyła ten temat to chyba zawodówki nie ukonczyła pewnie z niej jakis wredny przeszczep co ja mówie pasztet z cycorami wielkim ze nie musi miec auta z poduszka powietrzna porąbana jestes czy co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakiś
Spójrzcie tylko na modeli, sportowców tj. np. pływacy, czy któryś z nich jest niski? Czy prezentują się źle? I czy są to ludzie, którzy narzekają na brak powodzenia u kobiet? Spójrzcie na modelki i...sportsmenki (Maria Sharapova, Ana Ivanović czy Blanka Vlasic itd) czy któraś z nich nie wygląda powabnie? Proporcjonalna sylwetka, długie nogi... Proponuje by wyżej wspomniani stanęli obok waszych zdaniem optymalnych (czytaj ok. 175 cm).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on28
ja mam 191 cm i wiem ze kobiety lubia wysokich a z małymi są "z braku laku dobry kit" pozdrawiam wysokich panow i ładne panie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anty jarek
Jarek-84 mam 177 cm , idę skoczyć jarek tobie by nawet 190 cm wzrostu nie pomogło skoro IQ mas ponizej najmniejszej krajowej...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lulu na moście
dokładnie ja lubie jak ma 187cm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lulu na moście
po prostu na niższych nawet nie zwracam uwagi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerywacz
lulu a ty na podrywy z centymetrem chodzisz? a jak bedzie miał 186 cm to co? nie ma szans u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lulu na moście
wiesz wyglad to kwestia podstawowa, po prostu lubie wysokich i oczywiscie ze nie chodze :P ma ma :P Jednak aby sie zakochac w kkims musi byc cos wiecej, tu piszemy o zwyklym zwracaniu uwagi na przystojnych facetow :) Mężczyzna może być wysoki i w ogole dla mnie nie interesujący, a niski po prostu odpada w przedbiegach nie oszukujmy sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerywacz
lulu ok wzrost wazny ale czy najwazniejszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lulu na moście
ale widzisz sa ludzie, ktorzy sie dobieraja wzrostem, ja nie czulabym sie komfortowo majac faceta, ktory ma 160 czy 170 cm wzrostu , inaczej maja kobiety nizsze prawda? wiec nie ma się co załamywac :P no poza tym liczy sie cos wiecej oczywiscie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysoki maciek
a ja mam 186 cm wzrostu i uwazam ze jestem niezle wysoki, mam dziewczyne tez wysoka - bo 179 cm , ponizej 177 nie zwracam uwagi bo to jakies nieopierzone mameje, moje dzieci bedą duze i silne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak juz to...
nie ma to jak 190 cm wzrostu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afura
heh mam 195 dobrze się z tym nie czuje, wyróżniam się widzę że ludzie zwracają na mnie uwagę a to niekoniecznie mi odpowiada. Nisko źle za wysoko też nie dobrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brak pomysłu
haha mnie to zalatuje czymś w styu "facet musi mieć minimum 25cm bo inaczej porażka" albo "kobieta musi mieć wielkie balony bo inaczej to porażka""D ale fakt..jak moja ukochana założy wysokie obcasy to jesteśmy równi wzrostem i wtedy narzeka że mógłbym być 5cm wyższy:D gdyby na miłośc mieli szanse jedynie faceci od 185cm w góre i kobiety o wieliich piersiach to ten świat byłby bardzo nieszczesliwy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zalosneeee
jestescie glupie wy sie nie patrzycie na charakter tylko na wyglad....az siue takich glupot nie chce czytac...;/;/;/;/ to ze facet jest niski to nic nie znaczy...;/;//;/;/;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Deamon
A ja m am 174 i wali mnie wzrost. Mam zajebistą żonę i córkę, którą rozwija się znacznie szybciej niż syn moich znajomych, którzy mają średnią 1,85. Córka jest mądrzejsza, zdrowsza i dużo sprawniejsza fizycznie. Moja żonka ma 1,64 m i jest 100 razy ładniejsza (obiektywnie) i zgrabniejsza od żony mojego kumpla, która ma 1,75. A ja nie jestem skrzywiony jak mój o kilkanaście cm wyższy kumpel. Poruszam się lepiej, jestem szybszy i mam szersze barki o niego. To tyle dziękuję. A tak na marginesie większość kobiet ma mniej niż 1,7 m więc Panowie na tym trzeba się focusować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafi
a ja mam 174 to jestem za wysoka??:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan Chłopak
Ostatnio zauwazylem ze mlode pokolenia, te ktore wykluły się po 89tym roku są jakies bardziej wyrosniete i mam przez to kompleksy. Mam 185cm wzrostu, ale idąc ulicą prawie ciągle spotykam prawie równe mi dziewuchy...To wnerwiające...nie wiem co sie dzieje. Czuje sie jak knypek a mam 24 lata i juz to sie nie zmieni. Zgroza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
185 cm to wzrost wysoki u faceta 🖐️ co bredzisz za glupoty zes niski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan Chłopak
a TY ile masz maluszku damski ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×