Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anonimowy_glupiec

Przez swoja glupote stracilem..

Polecane posty

Gość anonimowy_glupiec

Czlowiek ciezko pracuje aby cos osiagnac: praca, studia, dziewczyna itd W moim przypadku mialem wiele (nie bede opowiadal tutaj swojej historii) jednak, zrobilem pare bezmyslnych ruchow i teraz stracilem to. Probuje cos odzyskac ale zeby odzyskac to co sie stracilo trzeba wlozyc kilkakrotnie wiecej wysilku.. i jestem w dramatycznej sytuacji Nie wymagam komentarzy, chcialem to tylko z siebie wyrzucic Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeeeeeeee
pisalam to w poprzednim topiku ale tobie tez sie przyda. Masz zdrowie to mozesz wszystko zmienic w swoim zyciu. Docen to ...Ja jestem chora i tu mi sie swiat na glowe wali niedlugo bede uziemniona i nie wiele bede mogla zmienic w swoim zyciu . Docen ze masz wszystko co trzeba aby walczyc i dobrze wybierac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do d... tys prawda
eee no moze opowiedz cosik;) wlasnie przestala mnie pieruńsko boleć glowa to chetnie poczytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee itd., rozumiem Cię, niestety. I współczuję. Ja przez wypadek samochodowy mam całe życie do gry nigami wywrócone. I chociaż fizycznie jest już ok, to psychicznie wciąż bardzo ciężko. Zdrowia życzę! I dobrych ludzi dookoła. A Ty, anonimowy, nie marudź tylko ucz się na własnych błędach i do przodu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×