Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość robert73

potrzebuję kogoś

Polecane posty

Jedno wiem na pewno, jeśli chodzi o miłość: nie wszystko złoto co się świeci, a ktoś niepozorny może okazać się prawdziwym diamentem. A więc- oczy i uszy otwarte!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie odcinam się od szczęścia (no przynajmniej świadomie) z drugiej strony być z kimś tylko dlatego, że tak być powinno, że łączymy się pary, to jest bezsens, jakaś totalna bzdura, sztuczne życie, i potem okazuje się, po kilku może kilkunastu latach, że to było \"kłamstwo\" i pozostaje tyklo ból i rozczarowanie rozczarowanie wszystkim, nawet samym sobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robert73
ja czuję się psychicznie stary,zniszczony.Somotność mnie zabija.Nie będę teraz męski ale tak bardzo chciałbym aby ktoś mnie przytulił.Bez słów tylko bliskość i cieplo.Ja jestemniepoprawnym romantykiem i naprawdę często myślę,że nie pasuję tutaj.Teraz jeszcze mieszkam w miejscu i z ludzmi co jest dla mnie kosmosem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imat
to prawda arleto, ktos np ze smutnymi oczyma kiedys jedna kobietka z cudnym głosem, tak wlasnie pokochala pewnego faceta ujely ja w nim jego oczy, smutne, ze siedzial sam... i na pytanie o milosc, wlasnie to opowiadala a druga z nosem zadartym pytana o miłosci mowi a szukalam oparcia atko co za wyrachowanie. a tak rozprawia o tej milosci, ze zdradzil, ze to, ze sro, bolki ja duma i to, ze kasy nie ma. musi sama zarabic. A nie ze go tak kochala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musimy uwierzyć
Po 30 zmienia się spojrzenie, na świat. Przestaje liczyś się atrakcyjnosć fizyczna, a osobowość staje na pierwszym miejscu. życie staje się pełniejsze a seks bardziej świadomy. Kiedy to wreszcie zrozumieją inni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robercie coż mogę powiedzieć?... witaj w klubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imat
no widzisz, a ja jestem kobietką co własnie lubi tulic wlasnie tak i ceni ciszę...:) utulenie takie wlasnie ciszy, zamiast słów i ten romantyzm:) I nie daj sobie wmowic, ze jestes taki czy owaki, nie daj po sobie deptac, niedojrzałosc to cecha wielu kobiet. nie mezczyzn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imat
zniszczyli cie toksyczni ludzie, kobiety, ale tak nie jest, jestes mlody, tylko tak sie czujesz- niepotrzebnie musimywierzyc, wiesz niekazdy po 30 mądrzeje, sa takie co dziecinnieja a maja juz 37 lat. I nic. dalej dziecinne. To przez to, ze traktowno je tyle czasu jak male dziewcyzki, stroily fochy, tupaly noga, pisaly zlosliwce do meza, byly wzajemne szataze. naucyzly sie sporo. I potez zal, ze one dalje by chcialy byc cacane, nazwane mała, i tak traktowane jak glupiutke kobiety, co to tylko do cacania, a 5 do entej to juz problem dla niej. i potem maja dzieci i zal ze nikt ich nie caca tylko one muszą. Niedorosle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robercie
odbierz pocztę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale i tak mam nadzieję, że na moim niebie kiedyś zaświeci słońce życzę by na Twoim także zaświeciło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imat
oczywiscie, a jak zaswieci to nie bojcie sie go, i nie mowcie, ee za duzy jestem na takie miłosci, to uluda, to nieprawda,to nieywpali itp:) słonce swieci zawsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwne
ale to już drugi mężczyzna o imieniu Robert, który przyznaje się,ze jest niepoprawnym romantykiem, a może Ty to on albo on to Ty?:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musimy uwierzyć
największe uczucie przeżyłam niedawno, nigdy nie jest za późno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imat
romantycnzi ludzie to ludzie z sercem, wrazliwi, widza wiecej dalej, głebiej, są madrzy:) szkoda, ze chowaja ten swoj romantyzm:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przez to romantyków łatwo zranić, złamać, dlatego są tacy ... nieszczęśliwi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imat
tak, cos w tym jest, latwo zranic ale musza mowic co ich rani:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musimy uwierzyć
po co mówić co nas rani? to widac! brak uczucia, niewierność , nielojalność, brak szacunku...brak czułości i poczucia własnej wartości... To rani wszyskich ale nas zabija....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrań raz romantyka - coś w nim umiera zrań drugi raz - umiera następna cząstka i tak kona ... w okropnych mękach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tam... romantyk jak feniks odrodzic sie moze tylko w goracych plomieniach... plomieniach milosci :D wrazliwi maja lepsze zycie bo i smutek, i nadzieje, i milosc, i wielkie szczescie przezywaja najdoskonalej i najpelniej... Dzisiaj smutny romantyk jutro zobaczy promienie slonca odbite w lsniacej wodzie... i usmiechnie sie ot tak w koncu po to jest zycie zeby je przezywac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imat
to prawda nikt tak mocno nie kocha jak romantyk;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musimy uwierzyć
ale czy warto żyć tylko dla wspomnień o miłosci? To własnie jest w nas piękne, że wszystko przeżywamy ze zdwojoną siłą, i radość i cierpienie... Tylko nie bójmy się o tym mówić! jest nas wiele, otwórzmy się na ludzi, nie ważne ile raz nas zranią, dajmy im szansę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imat
otowrzymy sie na tych co nas kochaja, od dawna, jak kocha to jakze zrani? czym? no wlasnie:) piekne sa chwile te we dwoje, teraz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość besenova
romantyk nie podnosi się jak feniks, dlatego tak trudno mu zaufać następnemu uczuciu chociaż tego pragnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musimy uwierzyć
piękne były te chwile we dwoje ...wtedy... ważne,że były...miałam coś czego inni nie zaznają do końca życia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imat
no własnie podnisol by sie jak feniks z popiołow gdyby zaufał nowemu uczuciu niehc to robi chociaz krok po kroczku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki__
robercie ja jestem taka sama tez pragne sie do kogos przytulic i poczuc czyjes ciepelko, byc z kims kto mnie bedzie rozumial. odezwij sie moje gg 3286671 całyuski rozchmurz sie jeden usmiech potrafi naprawde duzo zdzialac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gg9118259

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gg 3286671

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×