Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość robert73

czy seks może być podstawą związku?

Polecane posty

Gość robert73

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bo jestes chyba ze soba dla siebie z milosci a nie dlatego ze sie kochacie chyba co nie ? jak dla mnie to sex nie jest najwazniejszy to jest taki przywilej :P w zwiazku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mysle ze tak
i mysle ze seks to jedno z najwazniejszych ogniw w zwiazku, jesli w seksie sie nie uklada to na kazdej innej plaszczyznie tez nie - to jest zlota zasada, szkoda ze ludzie o niej zapomniaja, przez to sa rozwody, zdrady i nieszczescia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokładnie a wtedy nic
ich nie trzyma; seks jest bardzo ważny, dopasowanie seksualne itd, ale podstawą związku wcale nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ale sama widzisz
ze wtedy to milosc jest podtswa zwiazku a nie seks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyli Lusesita gdyby seks
nie byla taki fajny z tym gosciem to byscie sobie dali spokój, tak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak jest dobry seks, poparty podobnym spojrzeniem na życie, to miłość i przywiązanie przyjdą z czasem. A jak nie ma (chodzi i o seks i o to podobne spojrzenie na świat), to i największa miłość nie przetrwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiec musi byc cos wiecej
niz tylko seks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podstawą zwiazku są zawsze PIENIĄDZE. Miłość,seks to tylko drobne \" dodatki \".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobieta kiedy ma pieniądze myśli o seksie, a kiedy ma seks myśli tylko o pieniądzach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gftyhhhhfdes
👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gftyhhhhfdes
o !!!!!!!!!! usta mi wyszly!!!! ale fajnie!! 1 raz jakis obrazek zrobilam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ma pieniądze i seks to myśli o zmianie związku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gftyhhhhfdes
o jeny! ja sie ciesze Lusesita de MiIagros DoIroes a Ty od razu pojebalo Cie! jak tak mozna do ludzi! troche kultury! odrobinke! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gftyhhhhfdes
nie mowilam o buzkach tylko o obrazkach typu usta!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gftyhhhhfdes
a co do tematu to seks chyba nie jest podstawa zwiazku, jak kogos poznajesz to najpierw szybki numerek, jak jest ok to poznajecie sie dalej i zachwycacie sie soba , a jak lipa to nara! najpierw jest fascynacja druga osoba, poznanie dopiero potem seks! a w ogole to seks wiaze sie z miloscia, z uczuciami, wiec jesli juz kogos kochamy seks musi byc wspanialy i udany!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gftyhhhhfdes
nikt juz nic nie chce powiedziec na temat podstawy zwiazku?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja się już wypowiedziałam
w temacie o dziewicach, gdzie zostałam zjechana:) Ale uważam, ze wszyscy nasłuchali się jakichś pierdólł i powtarzają głupoty- jak seks szwankuje to wszystko inne też:o Tak sobie to tłumaczcie:o Właśnie jak związki między ludźmi szwankują, to szwankuje seks! Bo nie odczyuwa się przyjemności z bycia z partnerem, coś nas rozprasza, irytuje. Wqrza nas, że ktoś, kto przed chwilą okazał się ostatnim chamem, zamiast przeprosić, załatwić problem, zaczyna się dobierać do nas. A sam seks, jeżeli o sprawy techniczne chodzi, zawsze można dopasować. Wystarczą dobre chęci po obu stronach:) A te dobre chęci są, jeżeli wszystko w związku się układa. Przyzwyczajcie się do długich i szczerych rozmów, bo na starość tylko to wam zostanie:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o żesz psia mać
ciekawe co tak mało wypowiedzi od czarnych? strach przed krytyką?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja coś napisze
gdyby mój mąż byl dobrym kochankiem, pewnie wiele potrafilabym mu wybaczyć, przymknąć na pewne rzeczy oko inne potraktować z humorem a ponieważ niestety nie byl to i tu i tu klapa :( dlatego jest już bylym mężem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robert73
ja jestem pewien,że jeżeli seks nie jest udany w związku to ciągle występują jakieś zgrzyty na innych płaszczyznacz.Tak oczywiście jeżeli jest do tego uczucie,miłość to wszystkie doznania potęgują się.Byłem dawno temu zakochany do szaleństwa platonicznie,Trwało to parę lat.Zyłem w świecie iluzji i snach.Po około trzech latach byliśmy razem.Była moim ideałem,wyśnioną kobietką.Największa miłość mojego życia.Poszliśmy do łóżka dopiero po roku znajomości.Wszystko nagle zblakło.Mimo,że kochałem ją szalenie i było mi z nią bardzo dobrze w życiu codziennym to seks był porażką.To może głupio zabrzmieć ale miłość zaczynała wygasać z mojej strony.Coraz więce nieporozumień,kłótni.zaczynała się obojętność.Miłość jest największym i wspaniałym uczuciem ale pewien jestem,że bez udanego seksu wszystko się psuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cały świat się kręci w koło sexu ale podstawa związku jest przedewszyskim chę bycia razem w tych dobrych i złych chwilach ,pewnosć że ta druga polowa pomoże ci w trudnej chwili a ty jej to jest chyba ta dojrzała miłość która przychodzi jak kończy sie zuroczenie. udany sex to nie tylko te pierwsze chwile znajomości szalone i namietne to równierz ten dojrzały kiedy można zaufać partnerowi wiedząc że nigdy nie zrobi krzywdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×