Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość specjalisci od kuracji Huldy C

Kuracja oczyszczenia wątroby metodą Huldy Clark

Polecane posty

Gość do Jarosława
witam.... Jestem początku drogi poznawania Edgara Cayce,co byś polecał? Wiesław

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy są majtki z rękawami to ja poproszę może być 4x XL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój wpis wygląda idiotycznie ale byla reklama ciuchów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janoity43
do Wiesława Na początek polecam zapoznać się skąd Edgar czerpał wiadomości. To po to aby patrzeć w odpowiedni sposób na to co mówił. Mogę polecić to http://www.edgarcayce.hg.pl/ Osobiście drażni mnie gdy Edgar jest nazywany śpiącym prorokiem, medium, wizjonerem. Wszystkie te określenia mają się nijak skąd Edgar czerpał wiadomości na zadawane mu pytania. Co do readingów to można nabyć cały zestaw po angielsku, albo kupować to co jest po polsku na naszym rynku. A na dzień dzisiejszy jedynie Jerzy Łatak zajmuje się wydawaniem książek o Edgarze. Można jeszcze przyczaić się i coś zakupić na allegro z pozycji które były wydane w latach dziewięćdziesiątych. janoity43 To byś chciał przespać (w zamówionych śpiochach) ciekawy okres który ma niedługo nastąpić:):):) danke Widocznie ktoś na naszym wątku czuwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Jarosława
Dziękuję ... zaczynam przyswajać:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mona nie szukałam jej jeszcze. Ale to będzie fajna sprawa dla uszczelnienia jelita, tylko nie wiem jak ogólnie mój organizm zareaguje. Na razie staram się pomagać ludziom na forach grzybicznych, zarówno wsparciem jak i doświadczeniem w leczeniu, bo niektórzy są naprawdę w fatalnym stanie, przy okazji też się dowiedzieć czegoś więcej i jakoś głowy nie miałam. Jak nie zapomne to zjade do takiej większej hurtowni dla pakerów, mam po drodze. Zapper, tak cały czas. Pomaga. Mam taki bez programów, sama muszę sobie częstotliwość ustawić. :) Jarosław, gdybym miała taki pogląd jak piszesz, to bym nie oczyszczała wątroby tylko czekała na kamole w woreczku. :) Poza tym, nie wiem co w tym złego, że obserwuję swój organizm i jak się coś z nim dzieje to staram się dojść co? Nie wiem też co w tym złego, że jak faktycznie się coś przyplącze ( jak w przypadku kandydozy, która moją winą nie jest, tylko miejsce pracy i niekorzystne warunki mieszkaniowe) to staram się to jakoś wyleczyć i bynajmniej nie typową farmaceutyką. Wiesz trochę mnie to zabolało. Jak pisałyśmy z Matyldą o kandydozie, bo nie wiedziałyśmy co nam jest, to jakoś nikt pomóc nie chciał. A jak już wiem właściwie na ten temat wszystko, to nagle niektórzy się tym interesują i próbują mnie pouczać. Jak pisałam, że trzeba to leczyć na więcej niż tylko jeden sposób, to mnie wyśmiano. Makler odpowiedz sobie na pytanie dlaczego wątrobę czyści się grapefruitem i cytryną, a nie gruszką np. Będziesz wiedział dlaczego obżeram się grapefruitami w ilości 5-ciu kg dziennie. Wal się i odpowiedzi na swoje pytania szukaj sam. Tyle książek przeczytanych, a wiedza wciąż niedostateczna. Matyldo ja cię przepraszam, że nie pomagam ci odnośnie twojego grzyba, ale pojawiło się tutaj tyle informacji, że nie jestem chyba potrzebna. Zwłaszcza iż moje informacje są negowane, a potem to samo jest traktowane jako odkrycie przez kogoś innego. Tak więc tutaj będę się trzymać tytułu topiku. Jakbyś potrzebowała czegoś to znajdziesz topik grzybiczny gdzie jest kilka osób które to wyleczyły i pomagają innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulturysta!!!
jarosław to oto chyba chodzi, aby stan równowagi wew. w stosowaniu tych zasad uzyskać, stąd moje założenie że taki specjalista jak ty w stosowaniu tych reguł już ją osiągnął

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janoity43
Starakość🌼 Przykro było patrzeć co się tu dzieje wokół Twojej osoby i myślę,że niesprawiedliwie zostałaś potraktowana.Twoja nieobecność jest stratą dla tego forum.Ja też postanowiłem mniej się udzielać tu od nowego roku.Nie dlatego,żebym był obrażony na kogoś ale mam mnóstwo do zrobienia a czasu mało...oj mało. http://komixxy.pl/595189/Mam-kupe-do-zrobienia Pozwoliłem sobie jeszcze na małe "wykłady" w tym roku jako,że mamy dłuższy rok,bo przestępczy czy jakoś tak:) Powodzenia i dużo zdrowia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starakosc Facetom pozostalo pobiadolic oni sa szczesciarzami, ze maja kandide bez objawowa:)) o ile juz ja maja... PS. janoity43 nie jest sam z tymi odczuciami... Cieszmy sie tym ze szukamy dla siebie pomocy i niech kazdy robi co mu serce podpowiada ( gratulacje plywak i nie tylko... ) nie poddajmy sie presji otoczenia aczkolwiek miejmy otwarte oczy na kozystne rady:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulturysta!!!
irazu to nie chodzi o płeć tylko formę każdy z nas moze zadac każdemu na tym czy innym forum dowolne pytanie pod już ustaloną z góry tezę to nie jest żadna sztuka ilość przeczytanych książek to jedno wnioski z nich wyciągane to co innego zawsze można przeczytać o jedną książkę więcej, porzeczytać jedno forum jeszcze itp.. tylko po co udawadniać, że się wie lepiej przecież chodzi chyba na tym topiku żeby pomagać i wymieniać się informacjami a nie udowadniać kto jest mądrzejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulturysta!!!
ps i to co napisałem wyżej dotyczy każdej ze stron bezwzględu kogo i jak ją indentyfikujesz (identyfikujecie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starakość, fajnie że się odezwałaś, bo już myślałam, że się pożegnałaś z nami na dobre i też mi było przykro, chociaż czasami język masz trochę niewyparzony :) Jarosław, chętnie odpowiem na Twoje pytanie (odnośnie szczęścia w życiu, dostrojenia do Boga, materializowania rzeczy o których myślimy, kolejnych wcieleniach .... łał... oczywiście w kontekscie mojej osoby) ale proszę o jeszcze trochę czasu na poczytanie i ułożenie sobie wszystkiego w głowie i zmierzenie się z różnymi rzeczami. Fajnie, że piszesz że też miałeś czasem zamęt w głowie - miałam wrażenie, że może za bardzo "odleciałam". Ale jak tak, to spoko, skoro zdarza się to też osobom od dawna się tym zajmującym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kulturysta - nie pisałam wcześniej, ale ostatnio często zgadzam się z Twoimi wypowiedziami :) Irazu - odzywaj się czasami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starakosc Oprócz podjadania tego grejpfruta, to powinnaś również pić jego sok najlepiej wg poniższych zaleceń. Dr Norman Walker (ojciec sokoterapii) powiedział: „nie ma na świecie takiej pigułki, która mogła by dostarczyć niezbędnego pożywienia naszej krwi. Leki są w tym przypadku rodzajem protezy. Świeże i odpowiednio wyciśnięte soki, stanowią najlepszy, żywy pokarm, jaki możemy dostarczyć naszemu organizmowi. Dzięki sokom szybciej zregenerujemy i przywrócimy organizmowi stan równowagi. Picie surowych soków z warzyw i owoców jest najpewniejszą, najskuteczniejszą, a także najszybciej działającą metodą odżywiania organizmu„ Nasz organizm nie jest przystosowany do strawienia ogromnej ilości substancji chemicznych zawartych w naszym pożywieniu zjadanym w ciągu całego życia. Ponieważ nie produkuje on odpowiednich do tego celu enzymów, nie strawione produkty materii kumulują się organizmie przez lata w postaci złogów, stając się głównym czynnikiem powstawania chorób cywilizacyjnych. (nowotworów, chorób serca, nadwagi, chorób układu pokarmowego, kostnego, chorób Alzheimera, Parkinsona, próchnicy, osłabienia i zaniku mięsni). Jedynym źródłem aktywnych enzymów są rośliny. Trudno było by zjeść odpowiednią ilość surowych roślin, by osiągnąć zamierzony cel. Dlatego najskuteczniejszym sposobem na oczyszczenie organizmu, regeneracji komórek i uruchomienie procesów samoregulacji i samoleczenia organizmu jest terapia sokami. Naturalnymi sokami ze świeżych i odpowiednio wyciśniętych roślin, które należy pić natychmiast po ich przyrządzeniu. Aby sok spełnił swoje właściwości uzdrawiające i oczyszczające należy go pić małymi łykami nie wcześniej niż 2 godziny po posiłku, który nie zawierał białka i 4 godziny po posiłku składającego się z produktów zawierających białko ( mięso, jaja, nabiał, groch, fasola, orzechy ) oraz nie później niż 20 minut przed posiłkiem każdego rodzaju. Soki oczywiście pijemy natychmiast po ich przyrządzeniu. Wg autora sokoterapii zalecana ilość soku jest zależna od wagi pacjenta. Należy pić 0,5-1,5litra soku dziennie przez kilka tygodni. Najlepiej zacząć na czczo, a skończyć wieczorem. Nie wiem jaką ilość dopuszcza bez stosowania lewatyw to musisz gdzieś sama poszukać. Na kwasicę (zwiększona zawartość kwasów w płynach i tkankach organizmu) dr Norman Walker polecał taką kombinację soków: marchew-300g szpinak-180g i mój ulubiony :P marchew-300g burak-90g ogórek-90g Według niego mieszanka soków z marchwi, buraka i ogórka posiada zadziwiające efekty lecznicze i jest wspaniałym sokiem oczyszczającym organizm. Szczególnie sprzyja oczyszczaniu i regeneracji pęcherzyka żółciowego, wątroby i nerek. Oprócz tego jest korzystna przy następujących schorzeniach: kwasica czyli zakwaszenie organizmu, alergia, zaparcia, czyraki i inne ropnie, przeziębienie, zapalenie oskrzeli, migdałków, płuc, chroniczne zmęczenie, błonica, anemia, stenokardia, nadciśnienie, niedociśnienie, żylaki, zgaga, zapalenie wyrostka robaczkowego, choroba pęcherzyka żółciowego, marskość wątroby, żółtaczka, choroby nerek, choroba pęcherza moczowego, kolki, zapalenie jelita grubego, niestrawność żołądka, nieżyt żołądka, guzy mózgowia, astygmatyzm, zaćma, egzema, łuszczyca, zapalenie stawów, bole w plecach (rozpuszczenie odłożonych soli ) , zapalenie kaletki maziowej, podagra, opuszczenie narządów, impotencja, choroby gruczołu krokowego, białe upławy, okres przekwitania, nimfomania , bezwiedne moczenie nocne, pląsawica, padaczka, zaburzenie rozwoju umysłowego, otyłość. Tekst pochodzi z książki „Dieta lecznicza i rozdzielna Małachowa, który powyższe zalecenia oparł na wskazówkach dr Normana Walkera. Oprócz tego dobre rezultaty może przynieść wieczorna porcja skorupek zmieszanych z sokiem z połówki cytryny. Nie wiem czy nie była by tu również pomocna 12 dniowa kuracja sokiem z 200 cytryn. Na nagromadzony kwas moczowy działa zabójczo ;) http://tnij.com/wy3rD Przechodziłem taką w listopadzie 2010 i powiem Ci, ze piłem już gorsze wynalazki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Udało mi się namówic męża na czyszczenie wątroby oj biadolił , biadolił ale jak dzisiaj z rana ufoludki zaczęły sie sypać najpierw po kilka a teraz coraz bardziej i coraz to większe jakiś olbrzymów nie było , ale jak na pierwszy raz to nawet, nawet chociaż bardzo wcześnie go przegonilo bo po soli drugiej, ja zaczynam od rana , chociaż ostatnio w nocy.Terz ma jakiś szlam zielonkawy nie wiem czy to jest dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomyślałem sobie kiedyś że za niedługi czas zostanie "wynaleziony" lek niszczący candidię. Reklamowany będzie jako "lek inteligentny" oparty na nanotechnologi który atakuje tylko przerośnięte formy grzyba wszędzie z wyjątkiem jelita grubego:) A będzie tak bo jest moda na candidię, podobnie jak kiedyś była moda na cholesterol czy innych sprawców chorób. Oczywiście lek wynajdzie jakaś firma farmakologiczna. Gdy czytam jakie objawy powoduje przerost drożdżaka to widać że każdy może powiedzieć "ja mam Candidię". A farmakologia wyjdzie na przeciw klienta :) starakość Jeśli zabolało Cię że maklerowi powiedziałem że z Tobą nie dyskutuję bo masz pogląd żeby wybiórczo zwalczać chorobę, powiem że nie tylko z Tobą nie dyskutuję :) Tak została nauczona większość społeczeństwa. Wystarczy spojżeć na inne wątki, ile tam osób szukających "leku" niekoniecznie od lekarza. Wcześniej to wypełniali korytarze w przychodniach. danke A mąż czyścił wątrobę z lewatywami czy bez ? MonaL Spokojnie, chciałem sprawdzić czy czytałaś że w/g przekazów Edgara pewne cechy mamy od urodzenia a pochodzą one z poprzednich wcieleń. To warto przeczytać http://tiny.pl/hjfqz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulturysta!!!
jarosław wspomniałeś wcześniej że sposobie rozpoczęcia NY ja jestem "uzależniony" od wysiłku fizycznego mam pracę umysłową i jak sobie nie dam ostro i sie nie przepocę to odczuwam niedosyt, swego rodzaju pustkę, dlamnie dzień stracony ostatnio zaczełem intensywniej pracować nad wydolnością mniej hankli więcej aktywnego ruchu zresztą uważam, że zdrowe metody żywienia, oczyszcznie i inne sprawy zdrowotne poruszane na tym topiku znacznie zyskują na wartości przy połączeniu z wysiłkiem fizycznym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulturysta!!!
zastrzegnij sobie nicka, jesli mozesz to bez wykrzyknikow - pls

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulturysta!!!
do powyżej a dla czego? tak uważasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarosław mój małżonek na moje cuda wianki patrzy jak pies na jeża , to nie takie proste przekonać go do czegokolwiek co nie jest związane z lekarzem , sam się zdeklarował więc ja to skrzętnie wykorzystałam cały tydzień poiłam go sokiem jabłkowym dołożyłam soku z cytryny i wygrzewał wątrobę , może teraz zdołam go namówić na lewatywę ;)Jak na pierwszy raz to wydaje mi się że nie było tak żle i już nabrał ochoty za m-c kolejna akcja, co rano zarzekał się na wszystkie świętości , że to pierwszy i ostatni raz taką durnicę w życiu zrobił Wiem że lepiej jest jak lewatywy się robi ale pożyjemy zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulturysta!!!
danke a czy do twojego męża nie przemawiają efekty wizualne swojego oczyszczenia tylko na razie niewielkiej cząstki wątroby i pochodnych organów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj własnie przekonały bo obiecuje za m-c powtórkę i tak 4 razy. Wiesz kulturysto jakie to proste połknąć tabl a nie latać do kibelka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulturysta!!!
danke ja tam wole kibelek i widze namacalne efekty kuracji i korci mnie dalej aby się bardziej regenerować, zawsze można znalęźć łatwiejszy w zastosowaniu subsytut bo czego nam brakuje : motywacji a co to jest motywacja skłonność do ponoszenia wysiłku... nigdy przed wtajemniczeniem się w temat nawet czytając to i uwdzie nie sądziłem co może tak naprawdę w nas siedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danke Tak spytałem o tą lewatywę bo kiedyś plywak mnie o to pytał i teraz nadarzyła się okazja :) Może się zdecyduje. kulturysta Tak trochę mi przypominasz w swoich wypowiedziach "The Siłacza" z wątku Urynowego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulturysta!!!
jarosław to pomyłka z tym siłaczem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×