Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość specjalisci od kuracji Huldy C

Kuracja oczyszczenia wątroby metodą Huldy Clark

Polecane posty

Mona, no oczywiście, że wcinaj solgara. To ma bardzo fajny skład. Olimp- ja szukałam po aptekach i czystego msm nie było :( Trza by przez net kupić, albo w sklepach dla pakerów. Olimp generalnie ma dobre suplementy. Dobra dzielę się wrażeniami. Dzisiaj piąty dzień brania msm. Dawka 1500, bo takie są tabsy. Wczoraj wieczorem i w nocy nerki dawały czadu ile fabryka dała. Ubikację w pracy na nocnej zmianie w celu ulżenia pęcherzowi odwiedziłam 20 razy. Rzeczywiście jest troszeczkę inna przemiana materii. Robię eksperyment i odstawiłam szampon przeciwłupieżowy, żeby sprawdzić czy wypadanie włosów to wina łupieżu np. Dzisiaj połowę mniej włosów w ręce. Aaa i jeszcze coś, nie chce się za bardzo cieszyć, ale chyba mi zahamuje histuryzm, tzn gładsza broda. Włoski miększe i tak jakby nie urosły od wczoraj rana kiedy przeprowadzałam "depilację":D Odstąpiłam też msm koleżance więc mamy jeszcze jedną osobę, że tak to ujmę do obserwacji. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenna Odnośnie grandera. Za około miesiąc będą sprzedawane podobne produkty do grandera. Zasada działania podobno taka sama tylko będzie taniej:) Jeżeli możesz to poczekaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DeeJay
Bermundo Jakie produkty ? Jaka firma ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DeeJay W zasadzie dzięki tobie dowiedziałem sie o zamiennikach grandera, kiedy szukałem informacji o dystrybutorze grandera:) Dokładnie na tą chwilę nie mam jeszcze danych. Ma być to samo co grander tylko innej firmy i taniej. Dam znać co i jak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DeeJay
Bermundo Jakoś Ci nie wierze, że nie masz danych skoro trafiłeś na to coś:) Po prostu nie chcesz powiedzieć:) I tyle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DeeJay Pdpuszczasz mnie:) Rozmawiałem przez telefon z gościem i powiedział mi, że niedługo będa wprowadzać zammiennik grandera. Oczekują za towarem. I tyle. Dałem mu swojego meila. Jak będzie towar w sprzedaży to da mi znać. Co miałbym za interes żeby nie powiedzieć? Ciekawe co Makler001 porabia. Zrobił sobie wakacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DeeJay
Bermundo Nie podpuszczam :) Ciekawe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DeeJay Od kilku godzin jestem posiadaczką prętu Grangera. Narazie fajna zabawka.A, i fajna sprawa. Nie wiedziałam,że pręt służy również do stymulowania punktów akupunkturowych. Muszę poszukać gdzie są te punkty. Bermundo Dzięki za informacje, ale już miałam zamówiony. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DeeJay
Lennna Gratuluje:) Zastosowań jest bardzo wiele:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bermundo :) juz mi sie nie chce o tej wodzie hehe bo za duzo pisania z tego wychodzi ;) i za duzo czasu pochlania, ktorego akurat nie mam co do ph wody... bo panowie wodniacy przywiazuja do niej duza wage... a ty bermundo lubisz doswiadczenia :) sprawdz ph soku z cytryny, octu jablkowego, soku z kiszonego buraka - jedne z najzdrowszych plynow dla naszego ciala porownaj to do wody osmotycznej ktora ma od...powiedzmy od 6-8 - czyli miesci sie w przedziale neutralnym same normy naszej kranowej wody w PL - od 6.5-9.5 i tak z ciekawosci wez od zony kawalek swiezo kupionej piersi kurczaka :) przetnij swieze miecho i zmierz ph rozpusc 2 lyzki bialego cukru w 1/2 szkl wody i powiedzmy 2 lyzki bialej maki w cieplej wodzie pomierz ph... i do jakich wnioskow dojdziesz ? :) biorac pod uwage tez oczywiscie to ... jak owe substancje dzialaja na nasze cialo... na wzrost czy tez zmniejszenie zakwaszenia i odnies to do wody :) pozniej jak porobisz i napiszesz swoje przemyslenia ja ci napisze swoje :) bo... wszystko jest takie prosteeee :) co do bakterii... bakterie sie rozwijaja w stojacej wodzie u mnie w osmozie jest taka sama stojaca woda jak i u ciebie w filtrach jak i w zwyklym kranie przy zakreconym kranie masz wode stojaca ale ja mam gwarancje! ze zadne bakterie e-coli mi nie przeja tak samo mam gwarancje ze nie bedzie miala miejsce taka wpadka z chemia w kranie jak papaja wkleila linka dla mnie to sa sytuacje niedopuszczalne mowisz ze po membranie osmotycznej bakterie mi sie nalegna... w idealnie czystej wodzie... z ktorej kilka osob na biezaco pije.. hm... algi i glony... kojaza mi sie z chlorella i spirulina :) watpie aby mial miejsce rozwoj chorobotworczych ... czegos zielonego owszem mialem filtr aifir w miejscu .... czesciowego oswietlenia... spostrzeglem w pewnym momencie jakies zielone plamki... jakies gloniki czy cos wyczulem ze woda jest jakas inna w smaku.....rozkrecilem wymylem odkazilem h2o2 i citro... i znow jest git aifir owinalem i jest w ciemnosci :) sterylnosc... caly czas jestesmy...poddawani walce z wirusami bakteriami pasozytami z silnym organizmie u zdrowego osobnika, dotlenionego nie zakwaszonego...nic z tego nie ma racji bytu jestem the besciak hehe popijam...solidnie kilka razy wiecej niz trzeba hiehie octu jablkowego... nie rusza mnie gdzie na forum bioslone ludziska niby zdrowe i oczyszczone popadali w anginy czy ja taki czysty i zdrowy czy oni jednak tacy zasyfieni jeszcze hehe moja zonka po weekendzie zacznie pic... a zaszlamiona i zaflegmiona jest... bede ja obserwowal :):) pewnie beda cyrki no zalecaja co te 3-6 miesiecy wymieniac filtry i pewnie raz na rok przedezynfekowanie calego systemu... dla spokoju ducha mozna wazne ze jest zdrowa alternatywa h2o2 i citro tak mysle.... chyba cos plywak pisal w podobnym klimacie bo jednak ten mineralizator obecny w systemie to jednak mineraly w formie nieorganicznej a to nie dla nas to jest dla tych... co sie pluli ;) ze woda osmotyczna to jak destylowana -> szkodliwa? to tak dla uspokojenia i odebrania broni walki przeciwnikom mam nowy ale juz nie bede zakladal... mineraly i witaminy dostarczam z roslin w formie organicznej w najlepiej przyswajalnej postaci my formy nieorganicznej z pozytkiem dla ciala nie przyswajamy - jesli niedrozne systemy oczyszczania nie wyplucza...to pozostalosci zalegaja ale co ty mi chcesz pokazac filmikiem o elektrolizie on nic nie wnosi sam urzadzonko wkladalem do szklanek widzialem jaka berbelucha byla w kranowie surowej i po przegotowaniu i wkladalem i widzialem do mineralnej ktora mialem w domu i do osmotycznej ktora mial gosciu przy sobie w butelce hm... miasto ok 100 tys w wielkopolsce :) kilka lat temu oddana stacja uzdatniania wody... nie wiem jaka woda jest... juz nie musze wiedziec osmoza zostawia caly syf przed kurkiem :) gosciu mial jeszcze ladna wode mi sie scielo tak ze to co on mial metno zoltawo mleczne u mnie bylo granatowo zielono czarne i po przepuszczeniu przez gaze malej szklaneczki zostala mi plaska lyzeczka czarnej mazi... masakra mam porownanie, naoczne woda z czarnym.... byla goraca... bo caly ten syf pieknie przewodzi prad i mineralna i osmoza....byly...letnie....chlodne i delikatniutko piwny kolorek do mnie to przemawia bo ja to widzialem i robilem sam, zadnego dosypywania proszkow, pokrywania elektrod nie wiadomo czym... dee jay tak mowisz ze grander... oczyszcza neutralizuje wode z calego syfu jaki w nim jest... nie przemawia to do mnie :) mechaniczna filtracja osmoza... proste i jasne :) i oczywiste :) pozwole sobie wrzucic :) cyt. ................................ Interview z Prof. Dr. Yurijem Rachmaninem Prof. Dr Jurij Rachmanin, Wiceprzewodniczący Rosyjskiej Akademii Nauk Przyrodniczych, dyrektor Instytutu Onkologii oraz Medycyny Środowiska w Moskwie, członek komisji ekspertów WHO, w rozmowie z Johannesem Koppensteinerem. Sześć lat badań technologii Grandera Pana instytut zajmuje się od sześciu lat badaniem technologii Grandera. Co może nam Pan o tym powiedzieć? Wiele przedsiębiorstw wodociągowych używa do produkcji wody pitnej wody powierzchniowej. Zawierają one często niewielkie ilości związków, które rozpuszczają się w wodzie. Podczas dezynfekcji chlorem powstają chlorowane węglowodory niebezpieczne związki, które mogą mieć działanie szkodliwe dla kodu genetycznego oraz wpływ na powstawanie nowotworów. Nas interesowało, co będzie się działo, jeżeli wodę o której wiemy, że zawiera czynniki mutagenne poddamy procesom technologii Grandera. W wielu testach, przeprowadzonych na różnych próbkach wody stwierdziliśmy jednoznacznie, że działanie informacyjnej technologii Grandera w znacznym stopniu zmniejsza te mutagenne właściwości. Jako delegat Rosyjskiego Ministerstwa Zdrowia jedzie Pan do Genewy na Kongres WHO. Tak, odbywa się tam ostatnia runda spotkań komisji powołanej do opracowania „Wytycznych do kontroli jakości wody pitnej. My, jesteśmy międzynarodową grupą fachowców, spotykamy się co dziesięć lat w celu ponownego opracowania wytycznych. W gruncie rzeczy doświadczenia kolejnych dziesięciu lat winny być uwzględnione w opracowaniu nowych norm Stabilnośc bakteriologiczna wody pitnej jest bardzo ważna. W przypadku wody z wodociągów stanowi to mniejszy problem, ponieważ okres od wytworzenia do konsumpcji wynosi zwykle kilka godzin, najwyżej dni. Gorzej jest z wodą butelkowaną. W tym przypadku od momentu napełnienia do konsumpcji może minąć kilka tygodni a nawet rok i więcej. .............................. pozwole sobie powtorzyc ;) w znacznym stopniu zmniejsza te mutagenne właściwości hm... no wybacz ale...nie przemawia to do mnie hehe energetyka oki w to wierze i sprawdze na sobie ale fundament musi byc solidny czysta woda po osmozie pozniej mozna sie bawic w czary mary :):) dlatego tez troszke smuci mnie (bermundo ;) ) ze na skutek twoich watpliwosci... chyba matylda... nie kupila osmozy a juz lepiej chociaz prostsza tansza wersje akwarystyczna bez mineralizatora aifir... zawsze sa te zgrubne i jest membrana przeciez.... jesli ryby wymagaja czystej wody i kranowa im szkodzi, tak samo jak podlewanie kwiatow swieza woda lana z kranu... to czy sceptycy systemow osmotycznych mysla ze ta woda jest dla nas?? korzystna? jesli kwiaty i ryby marnieja padaja... no tak.... nasze ciala sa doskonale.... do 50-60 lat zycia mniej lub bardziej sprawnie sobie radza z tymi wszystkimi truciznami ktorymi sie zapychamy z tymi lyzeczkami czarnej mazi tez (bermundo :) ) nasze systemy wydalania sa nad wyraz sprawne... ale.... do czasu wszystko do czasu a srednia wieku bez...chorobowego bez dolegliwosci idzie bardzo w dol chyba o niczym nie zapomnialem ;) nara :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomi :) dr chang pelen system samoleczenia - czy jakos tak....jest tam rozdzial o oczach... jak wspomagac leczyc no i pewnie jak panie na UT o ... pasozytach.... tak by wynikalo ze cale zlo...to albo od toksyn zanieczyszczen...albo pasozytow i ich pozostalosci... dbac o system krwionosny... sprawne zyly ladnie oczyszczaja i dokarmiaja za duzo cie nie pomoge... bo nie mam problemow z tym, i specjalnie nikt sie nie rozpisywal, tak zeby sie rzucilo w oczyc cale nasze cialo...brac calosciowo :) nie szczegolowo... ogolnie bedzie git... to i ze szczegolami ( czyt drobiazgami) predzej czy pozniej bedzie w porzadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaa co do ph... ostatnio mi sie rzucilo w oczy:):) bo tak.... niektorzy bardzo staraja sie podniesc ph moczu z rana...zeby byl jak najbardziej...alkaliczny malachow pisal na pewno...ktos tam jeszcze tez... rano mocz jest kwasny....pozniej staje sie alkaliczny nie bral tego za wade wymagajacej korekcji w nocy....sie odwadniamy...tworza sie zageszczenia....ktore pozniej moga ewoluowac w zlogi i dalej w kamienie co lepiej rozpusc wapienne kamyszki? sok z cytryny czy woda kranowa o ph 9.5 nikogo chyba nie trzeba przekonywac kwasny odczyn porannego moczu jest....potrzebny a tu przyklad... pani miala kamienie moczowe...na nerkach po przebadaniu kamyszka skl: 17% wapnia, 83% apatyt diagnoza: kamica fosforanowo-wapniowa zalecane produkty zakwaszajace mocz ( apatyty wytwarzaja sie przy alkalicznym - zasadowym - odczynie moczu) takze :):) bez szalenstw ;) rownowaga musi panowac ;) nic na sile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadmienie ze mierzac ph sliny z rana jak jaroslaw opisywal mialem powyzej 7...ok 7.1-7.2 a jak pilem poranna urynke czulem kwaskowosc, i jak tam pozniej mierzylem...to kolo 6 czy mniej zdziebko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Makler To nie ja zrezygnowałam z kupna osmozy;) Na razie musi mi wystarczyć płytka,a reszta,niestety nie wiem kiedy:( Miłego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaa :) skleroza ;) bermundo polprzepuszczalne blony komorkowe naszego ciala jak i rosliny.... wykorzystuja mechanizm osmozy a ty... stworcy ;) naszemu... stwarzajacego czlowieka na podobienstwo swej doskonalosci :) mowisz.... chyba... nie? :) pol zartem pol serio oczywista ;) :) (do nikogo i niczego nie pije :) ) ino tak...odnosnie doskonalosci naszych cial mnie naszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janoity42
Witam w ten piękny poranek ! Widzę,że tu cały czas leje się woda :) temat rzeka. Nie wiem jak to działa,bo nie korzystałem ale może komuś się przyda http://www.nadzieja.pl/zielarz/index.html Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki makler dotarłem do zalecanej pozycji i trenuje oczko, ps ciekawe są w tej książce inne rady dla naszego organizmu mam pytanko 14. 09 zrobiłem 8 oczyszczanie i było zero kamieni, jakeś drobne nieczystości, wg zaleceń zrobie za miesiąc jeszcze jedno oczyszcznko. Ale czy to nie za wiel (tombak pisze , że wciągu roku max. 7). Co radzisz? Poza tyma polecam wszystkim sok z kiszonych buraków - rewelka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
makler tak na marginesie: ciekawe czy efekty mojego oczyszczania (toksyny) nie ulokowały się w oku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomi :) rob te kolejne i sie nie przejmuj tombak to tak... na poczatek dobry :) zeby ogolnie spojzec na wszystko... dalej to juz inni specjalisci a tu akurat moritz... w te klocki wydaje mi sie lepszy zreszta obie jego ksiazki...the best :) a powiedz mi hehe... co to za... prorokowanie... 7 max to czemu nie 8...czy 6 robisz tyle az do czysta oczyscisz... i te 2 czyste ostatnie daja pewnosc a czysta watroba....to juz spacerek dla niej te ostatki wlasniem tez dzis zarobilem kiszonego soczku z buraczkow i kolejna butle octu jablkowego (widze ze bardziej mi smakuje niz wino hehe) raz za razem robie coby miec zapasy do wiosny :) jablka swojskie i tanie czytales o occie? tez gdzies tam jest ksiazeczka...cienka ;) toksyn sie raczej pozbywasz... moze tak sie uwalnialy rozne cuda nie widy opisywali przy odtoksycznianiu mnie juz nic nie zdziwi jedno jest pewne - nie nalezy cialu przeszkadzac, tylko stworzyc jak najlepsze warunki do regeneracji... odnowy po mojemu i UT i WU solidnie wspomagaja te procesy nie pamietam czy juz to stosujesz.... ale przy tak czystej :) watrobie mozesz z jednym i drugim ( jak sie przelamiesz) startowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Makler Chętnie bym się zajął moją urynką, ale jestem totalnym laikiem. Może napiszesz mi kilka rad i zaleceń dla początkującego (jak zacząć, kiedy pić, ile, w jakich warunkach, itp.) Co do oczyszczania wątróbki to oczywiście ma zamiar powtórzyć dwa razy dopuki będzie totalne zero. Czytałem coś o occie jabkowym ale niepamientam na co pomaga, może przepis byś mi udostępnił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomi watek ut czytac :) poranny srodkowy strumien, najbardziej wartosciowy czesc wypic, czesc na obmycie twarzy i czesc na wieczorne mycie glowy i twarzy im sie zdrowiej odzywiasz tym uryna smaczniejsza :) sporo wody pic zeby byla jasna zwlaszcza po nocy, zeby zbyt duzo zolci nie bylo bo gorzkawa i zageszczona przez co... moze odrzucac co niektorych lepiej pic nieparzysta liczbe lykow :) mozesz mieszac z sokiem herbata ziolowa, zimnym napojem, zalezy kogo jak mocno odrzuca :) po przeczytaniu ksiazek rosnie wiedza i... dociera jakie to ...dobro :) zmienia sie nastawienie uryna to przefiltrowana przez nerki krew i pol swojego zycia plodowego w lonie matki plywales w swojej urynie i calego cie obmywala... wiec nic nowego dla twojego ciala :) zadne balsamy i kemy sie nie umywaja do nawilzenia i jakosci skory cery po urynowym nacieraniu ( ja juz tak rok :) ) urynoterapia malachowa, woda zycia armstronga, chyba najbardziej przemawiaja 1.5 kg jablek umyc i srodki wyciac, przetrzec utrzec, zalac woda ok 2l, ( na 1 szkl wody lyzka cukru czy tez miodu) w ciemnym i cieplym na 2 tyg, gore pojemnika w ktorym to masz gaza oblozyc i mieszac kilka razy dziennie, pod tych 2 tyg odcedzic dodac tyle samo cukru i znowu 2 tyg w ciemnym i cieplym jeszcze odcedzic z mułu rozlac i do ciemnego i chlodnego :) 2 lyzeczki octu , 1 lyzeczka miodu wieczorem na szklanke wody wymieszac, rano na czczo wypic... 30 min po sutym czy tez bardziej ciezkostrawnym posilku na wzmozenie trawienia tez mozna popic i sok z cytryny i aloes zastepuje (forum bioslone) i jeszcze pewnie po czesci wlasciwosci citro w ksiazeczce wszystko ladnie opisane i tak jak sie dziwowalem nad wlasciwosciami citro :) to ocet to samo, tylko sam robisz.... i 3 zl 3-4 litry trunku kosztuja ksiazeczke lukniesz to wrazenie zrobi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim! Mam pytanie do tych bardziej doswiadczonych w dziedzinie oczyszczania. Mam 23 lata prowadzilam srednio zdrowy tryb zycia (chipsy, alkohol, slodycze, malo ruchu). Pol roku temu postanowilam to zmienic-zmienilam kompetnie diete i wprowadzilam ruch do codziennego zycia. Schudlam 12kg, teraz waze 59/170cm, wygladam i czuje sie dobrze. Do sedna- 3 miesiace temu przeprowadzilam tez po raz pierwszy oczyszczanie watroby. Wszystko zrobilam wg zalecen i zeszla ze mnie cala masa kamieni (od drobniutkich do takich 1,5cm -bez lapania i mierzenia tylko na oko ;) ). Czytalam, ze w pierwszym roku koniecznie trzeba przeprowadzic drugie oczyszczanie co zrobilam w ten weekend. Postepowalam dokladnie tak samo jak za pierwszym razem i.. nic! Ani jednego kamienia. Czy to dobrze? Czy to mozliwe, ze za pierwszym razem pozbylam sie wszystkich? Bede wdzieczna, za jakiekolwiek opinie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myślę Gosiu, że całkowita zmiana diety i rezygnacja z używek rozmiękczyły siedzące z "przodu" wątroby kamyczki na tyle, że za pierwszym razem poschodziło ich mnóstwo. To, że za drugim razem nic nie było to nie szkodzi. Kamienie mogą siedzieć bardzo głęboko i dlatego nie zeszły za drugim razem. Powinno się robić minimum 4 oczyszczania, ponieważ wątroba składa się z 4-ech części. Żeby być całkowicie pewnym, że jest się czystym, trzeba mieć dwa czyste oczyszczania pod rząd. Czy jest to możliwe, że za pierwszym zejdzie wszystko? No wiesz każdy jest inny :D Zrób na pewno jeszcze jedno oczyszczanie, będziesz pewna. Co do częstotliwości czyszczeń to można co miesiąc, aż do całkowitego oczyszczenia wątroby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DeeJay
Powiem wam, że coraz bardziej mnie zadziwia MSM. Nawet stare blizny i ślady na skórze zanikają... po prostu szok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he DeeJay tak właśnie czekałam, aż się odezwiesz na temat msm. :D :D U mnie znika hirsutyzm, :) broda prawie, że gładka. Wydepilowałam włosy na klacie i czekam, kiedy odrosną. Zmiana moich leków + oczyszczenie wątroby + msm i może to trzepnięte pcos przestanie mi tak o połowę w tyłek dawać. :) Skóra jest w dotyku taka dziwna, zawsze miałam delikatną cerę, ale teraz jest taka jakbyś ją posmarował dobrym kremem nawilżającym 5 minut wcześniej. I nie mam zaskórników na nosie! Włosy są jakby ciut bardziej błyszczące, a na paznokcie chyba jeszcze troszkę za wcześnie. Dodatkowo zaczęłam pić sok z kapuchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DeeJay
No dokładnie skóra inaczej wyglada. Jakiś taki naturalny koloryt ma i zdrowiej wygląda:) Jakby mocniejsza, grubsza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×