Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Malinkaa7

Kosmetyki tanie a rewelacyjne

Polecane posty

venus potwierdzam jest rewelacyjnyy i do tego tani!!!!!!!!!!!!! do skorekk najlepsza jest wazelina np. ziajii.. taniii zakupp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinkaa7
Mogę polecić jeszcze takie malutkie lakierki do paznokci Selene

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czemu przeciągasz
wszystkie wyrazy które piszesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinkaa7
Możecie polecić jeszcze coś dobrego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mialo byc tak pieknie...
masc cynkowa 1,80

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinkaa7
Ta maść to chyba na wypryski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinkaa7
A jaki polecacie krem do stóp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Apeironka
Maść z wit. A na paznokcie, skórki, pięty, łokcie, kolana i wszedzie tam gdzie skóra jest szorska... (w aptece, ok 2 zł)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziaja, a szczególnie krem pod oczy z kozim mlekiem-płaciłam za niego ok. 5 zl a o wiele lepszy niż ten świetlikowy z apteki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kremik BABYDREAM
z Rossmana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam antybakteryjny
Podklad Soraya, idealny do cery tradzikowej, bo pomaga ja leczyc. Obietnice producenta spelnia wszystkie OPROCZ jednego: niestety prawie w ogole nie kryje, ale dzieki temu jest lekki, nie zatyka porow i mozna spokojnie uzywac go latem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margeuritte
masc z witamina A na piety rewelacj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sillien
A ja polecam kosmetyki Lirene. 1. Wspomniany już peeling antycelulitisowy (pomarańczowa tuba) 2. Z tej samej serii żel pod prysznic. 3 Z serii Beauty Care peeling do twarzy - 13 zł. 4. Również z Beauty Care jedwabisty żel do twarzy. 5. Kremy Aqua - nawilżająco - ochronny i nawilżająco - przeciwrodnikowy (ok. 13zł) Z balsamow do ciała lubię St. Ives (mam waniliowy, dłuuugo pachnie) i Dove. Cen nie pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja z tanich kosmetyków polecam : ZIAJA - serię nagietkową , pieknie pachnie i nawilża :) ZIAJA - krem masło kakaowe , cudowny zapach :) Venus - balsamy do ciała CZTERY PORY ROKU - balsam wyszczuplający do ciała z bluszczem - jak dla mnie naprawdę skuteczny ALE I TAK GÓRĄ ZIAJA !!!!!! :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bueeeee
Face scrub Rossmana - ok. 5 zł Nivea Soft (białe pudełeczko) - zawsze do niego wracam prędzej czy później, moja skóra go uwielbia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam toniki ziai- rumiankowy i ogórkowy- ok 5 zł. nivea soft- krem rewelacja, cena w zależności od rozmiaru wazelina kosmetyczna ziai, stosuję zamiast pomadek ochronnych- ok. 1,60 zł balsamy do ciała ziai- przeróżne, moi zimowym faworytem jest oliwkowy kosmetyki Lirene- seria antycelulit, seria dla cery tłustej i mieszanej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, jestem przedstawicielem faberlic, firma ta ma naprawdę dobre kosmetyki za niewielkie pieniądze. są to kosmetyki tlenowe - z tzw. aquaftemem. czyli aktywnym tlenem. Rabat podstawowy to 27%, bez znaczenia jest wielkość zamówienia. Nie opłaca się jednak zamawiać często małych kwot lecz lepiej raz w miesiącu większą. Dlaczego? koszt wysyłki niezależnie od wielkości zamówienia wynosi 7 złotych. dlatego im wieksze zamówienie tym mniejszy koszt wysyłki w przeliczeniu na poszczególne produkty. kosmetyki są naprawde świetne. firma posiada bardzo dobra stronkę www.faberlic.pl gdzie jest pieknie opisany każdy produkt. firma jest rozpoznawalna ale jeszcze nie tak rozpowszechniona jak np. avon. bardzo dobrze jest zorganizowana wysyłka i zamówienia. zamówienia mozna składać na stronie www lub wysyłać pocztą , faxem. ale najwygodniejsze jest zamawianie na stronie www. wówczas dostajemy po złożeniu zamówienia powiadomienie meilem o realizacji. można płacić od razu na odroczony termin płatności - 14 dni. wystarczy tylko przy umowie wysłać ksero dowodu osobistego i od razu mozna korzystać z płaności na przelew. wstęp do firmy nie kosztuje nic. bardzo często - 2-3 razy w miesiącu są organizowane konkursy i promocje dla konsultantek, o promocjach dostajesz powiadomienie sms na podany nr komórki. np. obecnie trwa konkurs 14-21.07 polega na tym że jak zamówisz w tych dniach kosmetyki za conajmniej 90 zł. dostajesz balsam do ciała za 0,10 zł. w dniach 22-31.07 będzie promocja za zamówienie za 90 zł. dwa żele pod prysznic za 0,10 zł. i tak stale. kosmetyki są bardzo fajne, ja je stosuję od 2 miesięcy (tyle jestem w faberlicu) i dla mnie hity to: RA.4 - termokoncentrat antycelulitisowy - z fitokompleksem antycelulitowym, SlimActive , BioSculptine i wyciągiem z kawy - cena 12,90 w sierpni, za 100 ml. - jest rewelacyjny i naprawdę działa. służy do zabiegów \"body warp\" - czyli odchudzających polegających na owijaniu folią spoż. posmarowanych fragmentów ciała RA.1 - korygujący żel do ciała - koszt 9,90 zł. likwiduje celulit, stymuluje miejscowe krążenie , redukuje mase ciała, wygładza skórę. jest naprawdę skuteczny. KN.4 krem na odciski - 12,90 zł. usuwa bolesne odciski tworzące się np. na pietach czy podbiciu stóp. zawiera karbamid. stosuje się go zupełnie na odwrót niż konwencjonalne kremy do stóp. mianowicie: nakładamy grubszą warstwę, po pół godzinie ścieramy rozpuszczone częściowo i rozmiękczone odciski pumeksem. X.17 - balsam aquaftem - superaktywny - nieoceniona rzecz na lato, zawiera 20% Aquaftem - protect, sok z aloesu, alantoinę, D-Panthenol. zwłaszcza polecany na poparzenia, skaleczenia, likwiduje swędzenie, zaczerwienienie. nieoceniony na poparzenia słoneczne i po solarium. powoduje super zbrązowienie czerwonej skóry po słońcu. cena 8,90 w sierpniu - promocja. (30 ml). firma posiada w ofercie również: świetną serię dla osób uprawiających fitness oraz uprawiających seks np. intymny żel nawilżajacy - przeciwzapalny, nawilżający i stymulujący. promocja w sierpniu - 5,90 za 40 ml. kosmetyków jest dużo. katalogi są raz w miesiącu nowe. polecam Wam gorąco. pytania proszę kierować na moją skrzynkę. pomogę we wpisaniu się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nbgtn
Ja sobie cenie firme Oceanic czyli serię dla alergików AA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ziaja balsam i krem
z masłem kakaowym-rewelacja (jak dla mnie) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwwhahahah
zel do golenia z rosmanna w takiej rozowej "puszeczce" z baletnica w tle. kosztuje ok 10 zl a dorownuje zelom satin care gillette, ktore kosztuja 15 -20zl....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Heno
ja polecam krem do stóp firmy Heno. Pachnie jak płyn do pastowania, ale da sie przeżyć ;) http://www.heno.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilianananananana
Mydło siarkowe-2zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nailati
Nivea lotion z olejkiem migdałowym , ok 13zł super nawilża nawet dla alergików

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nailati
Nie kupujcie balsamow firmowych Rossmana uczulają ,to opinia nie tylko moja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×