Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Malinkaa7

Kosmetyki tanie a rewelacyjne

Polecane posty

Gość czarna.111
pianka do golenia rossman rozana. dziala szybko, pachnie dobrze koszt mniej niz 10 pln ?( ja chyba za 7 kupilam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilien
na sińce pod oczami krem flos-lek z arniką. ok 7 zł. a rewelacyjnie działa już po tygodniu. ciekawe co będzie dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilien
czy ktoś może polecić tani krem odżywczy lub nawilżający pod oczy, który nie szczypie gdy dostanie się do środka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilien
proszę o pomoc w tej sprawie, zaraz wybieram się na zakupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puma_87
mleczkoe z rossmanna do twazry takie granatowo-biale,ladnie delikatnie pachnie ,nie wysusza i dobze zmywa-cena chyba 4 zl a ja w promocji placilam 2,30 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilien
dajcie coś jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilien
jak dla mnie dax czekoladowy śmierdzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilien
a jakiś dobry żel do mycia twarzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość christmas eve
żel do mycia twarzy? - żel do higieny intymnej np Ziaja :) Bardzo dobry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam żel do mycia twarzy z firmy Ziaja, z serii Herbika Plant - ten w zielonym opakowaniu, przeznaczony do cery miesznaje. Rewleacyjny jest - tani, wydajny, oczyszcza i nie wysusza a przy tym kosztuje 5zł. Podobnie lubię krem bionawilżający z tej samej serii. Z masek do włosów polecam Joannę Nutri System - kosztuje około 6zł a starcza na długo i świetnie pielęgnuje włosy. Pomadka Oriflame z serii Visions, ta, której kolory są nazwane od imion aktorów też jest świetna a nieraz w promocji jest za 6 zł. Polecam też tonik z Urody z serii Bio Lift - ładnie nawilża, oczyszcza i pięknie pachnie, a kosztuje około 6zł. Z szamponów koloryzujących polecam ten do 24 myć z Marion, seria Maribell, kosztuje ok. 7zł, a w jednym opakowaniu są 2 zestawy na 2 farbowania. Szampon nie niszczy włosów i ładnie koloryzuje. Z kremów do rąk polecam zaś te z Czterech Pór Roku, kosztują po 3zł i są bardzo dobre. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja nie znosze Garniera
po ich szamponach mam łupież i straszne problemy ze skóra głowy:o Kremy sa do bani, wysuszają skórę, albo powoduja u mnie wysypkę:O A na nic ie jestem uczulona, po prostu mam wrażnliwa skórę. Balsam ujędrniający i cała ta żółta seria- tragedia. Sam alkohol, sztuczny filtr na skórze, a po umyciu skóra jest wysuszona:O No wszystko jest tragiczne. Żel do mycia twarzy wysuszył mi niemiłosiernie skórę, łuszczyła się płatami.... Ziaja- kremy śmierdzą tanim wypałniaczem, sa tłuste, nie wchłaniająsię, skóra jest koszmarnie sucha,zaczerwieniona i podrazniona, a krem nic sie nie wchłania i zostaje tylko ten tłuszcz na powierzchni. Toniki sa do niczego, balsam na Cellulit też jest pełen alkoholu i zostawia film na skórze. A po umyciu skóra jest identyczna. W ogóle działą nie ujędrniajace tych tanich balsamów polega na pozostawianiu takiego skorupiastego filmu na skórze:o Bielebda- krem do rąk i mus do ciała Beauty Milky ma tylko i wyłącznie łądny zapach. W ogóle się nie wchłania, nie nawilża rąk, nie chroni ch, nie pomaga na nic, tak samo balsam do ciała. Kupa chemii, nic więcej, a nawet żadnego rezultatu. I w ogóle wszystkie kremy Bielendy i balsamy sa tłuste i się nie wchłaniają, nie nawilżają skóry. Nivea- tez nie lubię ich balsamów, zwłaszcza mleczka wygładzającego. Po nim porobiły mi się jakiejś wrzodo-syfy na biodrach:O W ogóle wyglądałam jak poparzona:o Nigdy w życiu nie widziałam czegos takiego na swojej skórze:o Kremy do twarzy zatykają pory, nie nawilżają jak trzeba, podrażniają skóre. AA- porażka. Kazdy krem zatyka pory, śmierdzi, nawet bezzapachowe mają dziwny zapach, kremy z filtrami mają gówniane fltry, koszmarnie się świeca i są tłuste jak masło. Balsamy do ciaął są tłuste i się nie wchłaniają, nie nawilżają skóry nawet trochę- na wierzchu zostaje ten tłuszcz, po zmyciu którego skóra nadal jest tak samo sucha:( St. Ives- balsam z miłorzebem, który miał ujędrniać, smierdział i nic nie robił:O Przez okropny zapach nie chciałąo mi się go używać. I nie nawilżał za dobrze... Jedynie peelingi tej marki sa dobre. Żel do twarzy wysusza skórę bardzo. Eris- nie znoszę...:O kiepskie kosmetyki, które przelewaja ciągle do innych opakowań i myślą, ze się ktos nabierze:o Po iance Pharmaceris do cery wrażliwej miałam odchodzącą płatami skórę na twarzy i całą różową gębę:O Wyglądałam jak łuszczący się Apacz. Kremy są do bani, balsamy też. Peeling enzymatyczny nic nie robił, na pewno nic mi nie rozpuścił i w ogóle porażka. Ja nie znam żadnych tanich i dobrych kosmetyków. Wazelina jest dobra do ust. I tusz ESL Rimmel za 23zł jest bardzo dobry. Poza tym nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość christmas eve
Puder Constance caroll dla mnie tragiczny - przetestowałam kilka kolorów i każdy na mnie wyglądał arcysztucznie (zółto-pomarańczowo-marchewkowo). Poza tym tą gąbeczkę ma jakąs niewydarzoną..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie alternatywa
masc z wit A - dermosavit `2zł zel do higieny intymnej kora ddębu - venus `4zł szampon do włosów timotei waniliowo migdałowy `6zł odżywka do włosów hergon `6zł jako balsam do ciała uzywam oliwki + łykanie tranu - wydajniejsze niz zwykły balsam a efekt zachwycający

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie alternatywa
zel do higieny intymnej używam także do mycia twarzy; krem do twarzy - iwostin półtłusty 20 zł; krem do rąk - garnier czerwony 7zł; pasta do zębów colodent white 3zł; za to na perfumach nie oszczędzam :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lakier do paznokci z Natury
sensuiqe czy jakoś tak, rewelacja za 2,99!!! Świetna konsystencja, dobrze się maluje. Nie ściera się na brzegach po 2 dniach jak większość lakierów. Na 4, 5 dni paznokcie są bez zarzutu, a to dla kogoś kto nie tylko leży i pachnie, ale wykonuje wiele obowiązków domowych jest baaardz długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość selene4
szampony barwa zwłaszcza czarna rzepa- dużo lepszy niż pantene, loreal nivea po których wychodzą włosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ekologiczne, naturalnie kosmetyki: polecam i uwielbiam produkty eco cosmetics - szczegolnie zel do mycia twarzy, uzywam go od roku super zmywa buzie (mam cere tlusta) i makijaz oczu! zadnego szczypania!!! Logona ziemia wulkaniczna z patchula - cudownie oczyszcza, rozjasnia i wygladza cerę. ponizej link do sklepu, w ktorym robię zakupy: www.zdrowekosmetyki.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oliwka Hip - na bazie naturalnych składników - cudo oraz tusz do rzęs pogrubiający Wibo - za grosze a efekt świetny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avon i Ziaja - rewelacyjne kremy i balsamy do ciała! Odżywczy krem do ciała Dotyk Jedwabiu Avon Skin So Soft - ok. 10 zł Balsam do ciała Róża i Brzoskwinia Avon Naturals -ok.9 zł Naturalny krem oliwkowy Ziaja -ok. 4 zł Oliwkowe masło do ciała Ziaja - ok. 11 zł Oliwkowy balsam do ciała Ziaja - ok. 9 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest mase tanich a jednoczesnie bardzo dobrych kosmetykow. Ziaja, Bielenda, Dax Cosmetics, Flos - Lek - to tylko kilka polskich firm produkujacych b. dobre produkty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynaxx
Kosmetyków jest tak wiele, iż nie sposób ich wszystkich, albo przynajmniej większości z nich, zmieścić w jednym sklepie. Jednak, czy aby na pewno? Okazuje się bowiem, że istnieją miejsca w których nie tylko kupimy swoje ulubione kosmetyki, ale także w o wiele niższej cenie!http://www.tele-jadlo.pl/gdzie-szybko-i-tanio -kupimy-kosmetyki/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaa

Od kilku lat stosuje kosmetyki z kwasem hialuronowym i myślę, że nie ma nic lepszego. Ostatnio odkryłam jeszcze to serum ochronne noyau.pl/produkt/ochronne-serum-antyoksydacyjne-antipollution-antioxidant-serum/, też ma w składzie hialuronian sodu i dodatkowo jeszcze algi, witaminy C i A, więc bomba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olena

Super kosmetyki dla sportowców to SportLab Professional www.sportlab.com.pl/ To kosmetyki bardzo skuteczne i bezpieczne, bo składniki zawarte w nich są w 100% pochodzenia naturalnego, to m.in. masło shea, arnika, lanolina, pantenol. Mój nr jeden to krem na otarcia i rewitalizująca  oliwka do masażu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ziaja wychwalana widze a to syf i gowno nie polecam

basiclab swietna firma, ceny niewygorowane,

yope zele cudowne,

barwa piwna czy jajeczna szampon tani a swietny

Purederm peeling- swietny

Wszystko NACOMI cudne

Biolaven szampon do wlosow 

To tak w skrocie perełek kilka

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×