Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie wiem sam czego chce

czuje presje rodziny.....

Polecane posty

Gość nie wiem sam czego chce

mam 29 lat wyksztalcenie wyzsze nie mam pracy ani dziewczyny...czuje sie zaszczuty przez rodzicow...oni chca zebym juz zalozyl rodzine..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez to mam
olej ich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez przesady ...
heheh wielu jest takich ludzi jak ty:) Ja miałam rodzine b ylam po studiach i nie miałam pracy. Czułam sie fatalnie zaszuta przez otoczenie wziełam sprawy w swoje rece i teraz mam prace . Jednak moje stosunki z rodzina zostały powaznie nadszarpniete. Znam wiele osob takich jak ty ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monyka1
ale powiedzcie czy w takim wieku kobieta ma szanse na prawdziwia milosc czy nie przegapilam szansy gdzies po drodze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość presja
nie możesz ulegać presji rodziny...Co to za sposob na życie? Nie moga wymagać od Ciebie założenia rodziny skoro nawet nie masz dziewczyny. Nawet jeśli bedziesz ja mial to założysz rodzine w momencie dla Ciebie najodpowiedniejszym . Muszisz byc absolutnie przekonany o tym ,ze jest to tylko Twoja decyzja. Wiem coś o tym ,bo sama wyszłam za mąż z powodu takiego nacisku ze strony rodziców. Wiele lat potem zyłam ze swiadomościa, że zrobiłam to co oni chcieli, i tylko dlatego,zeby się od nich uwolnić, a nie była to swiadoma decyzja o założeniu rodziny. Więc , niech Ci dadzą swiety spokój i rób to co Ty uważasz za słuszne. Ale rozumiem, ze wkur* Cie te ciągłe pytania- kiedy wesele i przy okazji składania życzeń świątecznych, "żebys sobie znalazł kogoś i miał dzieci". Głupota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WiemCzegoChceAleTegoNieMam
do autora....ja jestem dokładnie w takiej samej sytuacji, coprawda presji rodziny jako tako jeszcze nie ma otwarcie ale podswiadomie ją czuję, nie mam pracy też ani faceta i jestem tylko pare lat młodsza od Ciebie;jednak wiem ze chciałabym mieć kogoś z kim można dzielić radości i smutki,kto by był żebym nie musiała wracać do domu i włanczać telewizora żeby nie słuchać ciszy, a i pracę bym chciała mieć po prostu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sexy_sexy
To wasze zycie a nie rodziny ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strongman
chłopie - przestań się nad sobą tak roztkliwiac i ciesz się, ze cię na kopach z domu nie wywalili; jesteś zwykłym darmozjadem, 29 lat , co starzy ci dają na kino ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sexy_sexy
nie dajce sie ... to doslownie jak rodziny turkow albo arabow ... tez mowia swoim synom i corkom ze czas sie ochajtac ... a jak nie znajda sobie kogos to musza wyjsc za kogos ze swoich rodzin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ballmistrz
bo w zasadzie 29 lat, to juz najwyzszy czas na samodzielność, n a oderwanie się od rodzicow, naturalnie to nie powinna byc ich sprawa, ale skoro łożą na ciebie, jakies prawa mają. ROzumierm, ze mozesz przechodzic trudniejszy okres w zyciu , ale czas sie pozbierac i wziąć zycie za bary, przeciez nie mozesz byc cały czas na utrzymaniu rodziców. Jakie studia skonczyłes, jaki masz zawód?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monillek
Moze nie chodzi im oto zebys załozył rodzinę, tylko chca zebys się usamodzielnił. Bo z ciebie juz stary chłop, i troche głupiuo tak na garnuszku u staruszków. Co innego jak pomagają , co innego jak musza finansowac wszystko. CO prosisz ich o kase n a papierosy, piwo?, n a skarpety, nie czjesz sie ztym zle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość presja
ale to chyba nie chodzi o to,że on jest na utrzymaniu rodziców..skąd wiecie, że nie pracuje, że nie jest samodzielny? Wydaje mi się ,że ta presja rodziców wcele ni ema związku z utrzymywaniem, tylko poczuciem "przyzwoitości" co ludzie powiedzą? "Taki nieudacznik.. nie umie sobie znaleść panienki..a może gej? Wstyd dla rodziców! "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strongman
w pierwszym poście pisze: nie mam pracy, nie mam dziewczyny czyli mieszka z rodzicami i podkrada matce drobniaki z portmonetki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do presja
skad wiemy, ze nie ma pracy? przeciez napisał tak mało, warto to przeczytac, jezeli chcemy się wypowiedziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość presja
racja, gdzies mi to uciekło, ale nie przyszło mi do głowy,ze tak może być..facet z wyższym wykształceniem bez pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znam podobny przypadek
syn znajomych, oblał mature, i od trzech lat tak się obija. Oni załatwiają mu i opłacają szkoły, zeby nie musiał isc do wojska, a on pojdzie pare razy i znowu pogrązony w bezsensie zycia siedzi w domu i narzeka , jak to mu ciezko. Zapisali do psychologa nie chce chodzic. I robic tez nic nie chce, ani się uczyc ani pracowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strongman
jesli studiował np. literaturę północnej mongolii, to potem nie jest łatwo znaleźć pracę... a poza tym ma wyraźnie wysokie mniemanie o sobie: najpierw wiek, potem od razu wykształcenie; kogo to teraz obchodzi, czy studiował, czy nie. nie dziwne, ze nie pracy, bo pewnie uważa, że zasługuje na cos adekwatnego do wykształcenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość presja
to niech pracuje jako ochroniarz w supermarkecie, tam ma szanse awansu ! i pokazania się ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×