Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hmmmmmmmmmmmmmm

5 dni pod rząd kochałam się z facetem 3, 4 razy dziennie a teraz....

Polecane posty

Gość hmmmmmmmmmmmmmm

własciwie już w ostatni dzień nie mogłam się przechylać do przodu siedząc tak mnie bolało. a podczas stosunku na samym początku ale tylko w jednym miejscu czułam coś dziwnego. nie jak obtarcie tylko kłócie....jak myslicie mozliwe że to od nadmiaru seksu? myślałam że tego nigdy nie jest za wiele:P i jeszcze jedno...możliwe że skoro mam nadzerke to od takiego częstego kochania się ona zacznie się powiekszać lub zacznie się dziać z nią coś złego??? pytam poważnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od seksu raczej nie. Ja przewarznie sie kocham po kilka razy dziennie i nic mi nie jest. Ja bym na Twoim miejscu szybko leciala do lekarza. Jak cie boli to na pewno cos jest nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmmmmm
no własnie też mi się tak zdaje....tyle że wczesniej nie kochałm się tak czesto więc myślałam że może od tego. myślę ze to moja nadżerka się poprze:o choc do niedawna byłam dziewica i zawsze mnie trochę bolało jak wchodził ale cholerra nie tak:( ja pieprzę....mam nadzieje że nie bede musiała wypalać lub wymrażać tej rany tylko dlatego że ją zatarłam tym piekielnym seksem:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Posówam Dlugo
jesi jestes nawilzona to nic cie bolec nie powinno.no chyba ze jestesś sucha ale do tego sa zele .to teraz wiesz jak charuja dziwki w agencjach.tam nawet po 15-20 klientow na jedna dupe przypada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmmmmm
porównanie z dziwkami było zbedne:P a co do nawilżenia to byłam cholernie nawilżona. to mnie bolało tylko w jednym punbkkcie....to był taki dziwny ból. jakbym sobie coś w rane wbijała:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×