Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fiu fiu ale pomysl

faect mnie chce oczarować....ikonkami na gg

Polecane posty

Gość fiu fiu ale pomysl

masakra , ale jakipomysłowy....ehh i ma 25 lat, no czuje sie jak w przedszkolu.Pozdowienia dla wszytskich dużych chlopcow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dupa ryża
dobrze,ze chociaz umie oblugiwac ikony, ja znam takich "bezuczuciowcow",ze nawet nie potrafia wkleic buzki :) a najgorzej jak pisza "acha" - to znak ze nie mam o czym z nim pisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiu fiu ale pomysl
jak będzie dalej taki pomysłowy, to ja go oczaruję mistrzowsko wykonanym lodzikiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiu fiu ale pomysl
o dokładnie, takie acha:))Ale poza tym ikonkami to sobie nie pogadamy, hmm.I pomyslęc że studia skoczył.Ale w sumie to miłe bo...inne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiu fiu ale pomysl prawdziwy
oooo i kocham też podszywaczy, bo tez sa zajebiści.Bez Was Panowie świat byłby bez sensu....albo z sensem, to już dyskusyjne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imat
pewnie, ze fajne:) takie symbole, buzki, ale i :* i wiesz ze to dla ciebie, tak od Niego:) ujmujące, bo inne, szczere i takie jego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fwfwffffffffffffffffffff
do mnie ostatnio facet napisal (nie znam go) "chcialem tylko sprawdzic czy sie usmichasz.... :) " ale glupek oczekiwal chyba ze po tym zdaniu bede skakac z radosci i zachwycac sie jaki to on romantyczny, oryginalny i wrazliwy... poza tym zdaniem w calej rozmowie nie napisal nic ciekawego ani madrego, nie mowiac juz o tym ze na moje pytajniki i pytania czy sie znamy nie odpowiedzial tylko poczuls ie urazony ze zignorowalam jego piekne pierwsze zdanie... ech glupek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xtr222
wolalabys zeby czym cie oczarowal? pseudointeligentnym belkotem? czy innym wodolejstwem? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiu fiu ale pomysl prawdziwy
wolałabym aby coś czasem powiedziała, napisał;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość welna w zebach
moim zdaniem troche za bardzo to przezywasz ;) a poza tym, czy to mile tak pisac o tym na forum? moze jest niesmialy? istnieje mozliwosc setki roznych powodow, sama wiesz... A to Ty jestes infantylna piszac w ten sposob i przezywajac jak przyslowiowa mrowka okres ( nie lubie tego okreslenia ale doskonale oddaje Twoj styl pisania :O ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imat
a skoro tak przezywa znaczy ze mocno w nia wrosł i wiele dla niej znaczy, skor tak roztrzasa kazdy jego gest i slowo i emotek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiu fiu ale pomysl prawdziwy
ehhhh macie rację:) Ja jestem taka sama jak on!!!!Zaraz mu coś wkleje, heh....papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mialam takiego podrywacza
co wysylal mi buziaczki jakies jezyczki i bog wie co, a prawie zadnych slow. kiedy zapytalam, czemu nie potrafi rozmawiac, on powiadzial "nie umiesz flirtowac biedaczko" i walnął mordke przesmiewcy z nowego gg, ja akurat ma stare gg, wiec tylko dostalalam napis w ramce. odpowiedzialam,ze do biedaczek nie należe. w koncu spotkalismy sie i wyszlo szydlo z worka - nudny jak flaki z olejem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×