Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sda

moje gumki się marnują...

Polecane posty

Gość sda

Tia to już będzie 8 miesięcy odkąd kupiłem nową paczkę gumek i lezą sobie w portwelu i się zwyczajnie marnują ech... Nie mogę żadnej znależć zaczynam się deprymować a mam ochotę na dłuższy związek tak by trwał i trwał i w końcu także sekxik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kizia Mizia_20
no to rusz na miasto :), tyle teraz pieknych, opalonych dziewczat wkolo, ja niestety jestem zajeta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeeeeeeeee tam
od razu kuwriszony, ja nie jestem kurwiszon a po miescie chodze :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki__
ja tez mam ochote na cos dluizszedo i przyjemnego a tez nikog znalezc nie moge:( moze mna sie zajmeisz i przytulisz cio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniśta
ja moje już wyjęłam z portfela, bo straciłam nadzieję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniśta
jakich używasz? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to dobre...
..skad taki wniosek ze pomiescie chodza same kurwiszony?:D:D ja tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to dobre...
chciałam napisac ze .ja tez jestem sama ale nie sadze ze po miescie chodza same pedały...czy cos...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sda
kiki :) Monisia: durexy zwykle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sda
przytulam cie kiki przytulam przytulam przytulam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sda
heh kiki szkoda ze net nie daje takich możliwosci w rlu bo bym przytulił brak mi tego bardzo, by przytulić kobietę trzymac w ramionach...być blisko siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sda
hmm zatem myślisz ze juz po terminie ważnosci? Myślałbym że powinny się długo trzymać w końcu to nie jedzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sda
na sex? hmm sam mam w tej chwili ogromny :O przytulic pogłaskac po brzuszku delikatnie powoli paluszkami przebierac pod koszulką masując dłonią i przesuwając sie powoli w kierunku piersi....i tak dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sda
przy okazji masochista ;) wiesz dlaczego heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniśta
to ja poproszę z tymi paluszkami baraszkującymi pod koszulką.. mam dzis nawet taką koszulke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sda
gdy powoli wspinam sie po jednej z piersi czasem odrobinke cofając sięz taką dłonią ale znow wracam na poprzednie miejsce delikatnie całująć ramię... Wtedy nieco smielej wspinam się dłonią na szczyt piersi i masuję ją chwile całą powiechnię cycuszka i następnię delikatnie paluszkami dotykam sutków... okrążam delikatnie naciskam i baraszkuje palcami przy nich wokół nich...oddech staje się głebszy i podwijam bluzke lekko i całuję brzuszek potem nieco wyzej aż ustami dochodzę do piersi i całuję ją po czym koncentruje uwagę na sutku który zdążył już stwardnieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sda
pobudzam go językiem i zębami, delikatnie gryzę ocieram i to znów całuję jednoczesnie masując ręką spowrotem brzuch/lub docierając do drugiej piersi, co jakiś czas całując niżej piersi wyżej szyję usta... po czym wracam do sutka najlepiej drugiego i ręka wędruję do uda masując je całą powierzchnią dłoni kroczek po kroczku idąc wyżej w kierunku łona nie przerywająć bycia przy jednym lub drugim sutku...gdy docieram do pachwiny jedem paluszek delikatnie znajduję drogę do łona i masuję je to w górę to w doł lub idę dłonią z góry tak samo powoli poprzez brzuch niżej i niżej w końcu masuję łono blisko cipki w górę i w dół...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniśta
mmmm.... uwielbiam tak delikatnie głaszczę wtedy partnera po głowie i mruczę jak kotka... mrraauuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, z tym, ze ja nie wiem jak my siedzimy..jestes za mną czy przed mną? bo ja bym chciala wpakować się na kolana... moniśta -> zostawiam Ci go, nie bedziemy się o chlopa brac za kudły;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sda
moje zabiegi stają się intensywniejsze i schodzę na sam dół dotykając szparki i masując tam pacem czy dwoma czy trzema kolistymi ruchami to znów wracając do łona i wracając do szparki w końcu jednym paluszkiem zagłębiam się delikatnie i krąże w tej płyciznie jednak zaraz nieco dalej prubująć go zagłębić paluszek zaczyna iść w górę i w dłół czasami może dołączyć drugi paluszek do niego i poszukiwanie łechtaczki przychodzi zacząc pobudzać ją. W końcu przychodzi czas ze paluszki się wycofują i ręce biegną w górę ciała do piersi i sutków i masowania ramion pleców a głowa zniża sięniżej całując podpiersiami, brzuszek potem podbrzusze... schodząc powolutku niżej i niżej cały czas ccałując łono aż pocałunki sięgają szparki. Wtedy jezyczek zaczyna lizać szpareczkę nieco głębiej sie zagłebiając i operując tam czasem na moment pomaga mu paluszek ale wraqca do góry zajmując sie razem z ręką resztą ciała. Język krąży koliscie to w górę i w dół aż szuka łechtaczki i się nią zajmuje... ;) Ah tak bym zrobił.... marzenia.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniśta
słodka minko, on to pisze dla wszystkich, nie tylko dla mnie, bierz ile zdołasz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja akurat mam ochote na długie przytulenie a ostatnio bylam z kims, kto zaczął mi się dobierać do malej zbyt szybko i teraz mnie to nie kręci :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sda
:) uwielbiam ten odgłos lekkiego mruczenia i pojedyncze steknięcia i oddechy z nimi graniczące w tych wczesniejszych fazach. Gdy język kończy swoją robotę wracam na górę i o ile dłonie lub usta kobiece nie zajmą się moim wężem rozchylam lekko nogi i zblizam się do podbrzusza pochylając się nad tobą miedzy twymi nogami prawdopodobnie tez masując uda czy brzusio powierzchnią dłoni główka węża dotyka podbrzusza i chwilke krąży i zniża się w kierunku norki węzowej na chwilkę się zatrzymując u wylotu głoweczka może sie nieco zagłębić ale niewiele rószająć i wtedy powoli zaczyna chować siędo norki powoli i systematycznie penetrując do samego końca gdy osiągnie się dnow jaskini wąż wychyla się znow powoli ale to znów chowając się tam i robi to ponownie...szybciej...coraz szybciej nabiera tępa az w zaleznosci od jej upodobania osiąga optymalne tępo, ręce masują piersi i inne częsci ciała głowa jeslik zdoła całować usta robi to jak nie to inne częsci najblizsze ciała lub po prostu ogląda to piękne ciało które wyznaje.... w końcu nadchodzi kres i potok zalewa jaskinie a ten jeszcze moment wchodzi i wychodzi po czym opuszcza zalaną jaskinię, przytulam się do ciebie i tkwimy razem z oczami w siebie wpatrzonymi odpoczywając do odzyskania sił znow rozpoczynajac pieszczenie lub razem oplecieni ramionami zasypiając we wspólnym łóżku ukojeni swoją obecnoscią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sda
oczywiscie rzecz jasna w każdej chwili można zatrzymać się na odpowiednim ;) wybranym etapie nie idąc dalej chociarzby poprzestać na długim przytuleniu jeśli nie chce się iść dalej lub jest za wczesnie.(choć pewniej lepiej dać znac zawczasu stanowczo np odsunąć dłoń idącą dalej i zamruczej z dezaprobatą przy tym taki sygnał powinien zadziałać).... hmm rozpisałem się i rozmarzyłem a do tego podnieciłem :P ech ciężko być samemu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sda
oh oczywiscie mam nadzieje ze sie podobało... uhm ekhm yhm chyba czuję że będę musiał wyjść na moment do łazienki [bez urazy ] ;P niby po co mówię co oczywiste choć pomareńczowy nick ma swe zalety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×