Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciezki wybor

W pazdzierniku sie zenie ....

Polecane posty

Gość ciezki wybor

mialem watpliwosci a teraz mam pewnosc - nie kocham jej , nie ma tez zadnej innej kobiety , nie wiem czy brac ten slub czy nie ???? Ona jest dobra , mila , ladna - lubie ja ale czy to wystarczy . Nie wiem czy kiedys jeszcze kogos takiego spotkam , o milosci chyba przestalem juz myslec a nie chce byc sam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meeeeee
a dlaczego jej nie kochasz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xtr222
co za idiotyczne pytanie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezki wybor
A mozna zakochac sie na zyczenie ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wydaje mi sie że
możesz sobie wmówić , że ja kochasz ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meeeeee
dla mnie to nie ma sensu ranisz ja i siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezki wybor
Jesli tak to chce sie w niej zakochac , wtedy byloby swietnie ale to niemozliwe :( .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziiiiiizus, facet, jak masz z nią byc, zeby byc, to nie zen sie, bo skrzywdzisz i ją, i siebie... Jak ja nie lubię takiego niezdecydowania... Albo kochasz, chcesz z nią załozyc rodzine, chcesz byc odpowiedzialny za was dwoje NA ZAWSZE, albo jestes kolejnym niedojrzałym dzieciakiem, który bierze slub nie wiadomo po co!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezki wybor
Nigdy jej nie zranilem i swiadomie nigdy tego nie zrobie , ona mnie kocha i ciagle powtarza jaka jest szczesliwa , planuje nasze zycie , dzieci itp. , ja na wszystko sie zgadzam , bede dla niej dobry ale nie wiem czy ja bede kiedykolwiek kochal .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezki wybor
Bede odpwiedzialny , zapewnie jej bezpieczenstwo , finansowe rowniez , dobrze zarabiam , nigdy chyba nie bylem prawdziwie zakochany , moze juz nigdy nie bede wiec nie chce jej stracic , to ona nalegala na ten slub .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autora
weź przeczytaj 10 razy dokładnie i sie zastanów człowieku nad sobą :o Ja ...(imię Pana Młodego) biorę sobie Ciebie...(imię Panny Młodej) za żonę i ślubuję Ci miłość, wierność i uczciwość małżeńską oraz, że Cię nie opuszczę aż do śmierci. Tak mi dopomóż Panie Boże Wszechmogący w Trójcy Jedyny i Wszyscy Święci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imat
tylko z miłosci, inaczje to sie zemsci..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autora
a moze tam gdzies w życiu ktoś czeka na Ciebie ta twoja prawdziwa połówka zobacz ile osob zranisz takim wyborem :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaakaaa
jak nie kochasz to nie unieszczesliwiaj jej i siebie. Teraz takie czasy ze i samemu mozna zyc. Kto wie moze za kilka dni/tygodni/lat zakochasz sie naprawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezki wybor
Ona nigdy sie o tym nie dowie , bede ja szanowal i dbal o nia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autora
ja własnie tego się boję :o boję się ze któregoś dnia spotkam na swojej drodze kogoś kogo bardzo pokocham a on bedzie ze mną z braku laku bo tak mu wygodnie bo tak mu odpowiada i ze bedzie mnie oszukiwał całe życie ze kocha :O:O:O: coś strasznego:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimaa
nie rób tego, to wszystko obróci się przeciwko Tobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anii
oj chłopie nie rób tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja cię zgładzę chyba, człowieku, nie masz 15 lat, kurde!!!!! Zapewnisz jej to wszystko, ale ona nie jest głupia, bedzie się czuła niekochana!!!!! A jeśli nawet ty sie nie zakochasz nigdy, to pomyśl samolubie o niej! Moze chociaż ona sie zakocha i ułoży sobie zycie z kimś, kto oprócz stabilności finansowej zapewni jej też stabilność uczuciową. A ty najpierw dorośnij, zanim weźmiesz ślub!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezki wybor
Piszecie zeby zenic sie tylko z milosci , wiekszosc moich znajomych jak mnie zapewniali tak wlasnie zrobilo i sa juz po rozwodzie , czasami mysle ze to milosc jest najslabszym fundamentem do budowania zwiazku ( wiem , uznacie to za herezje) ale ona nas zaslepia i mamy klapki na oczach , ja ja znam dokladnie , wiem jakie ma zalety i jakie wady , nic mi nie zamazuje jej prawdziwego obrazu , uwazam ze jest wspaniala ale jest wlasnie to ALE ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimaa
sorki, że tak pisze ale niektórzy faceci są naprawdę słabi....w dodatku egoiści...jesteś z nią bo tak jest Ci wygodnie ....i nie chcesz być sam...sorki ale dla mnie to świadczy o słabości....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimaa
a ile ze sobą jesteście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezki wybor
Byc moze ale bede cale zycie czekal na cos czego moze nie ma i nie bedzie ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wejdz na temat
" sposoby zdradzonych żon", tam są same takie oszukane przez los potem wejdz na temat "kochanki" a tam siedzą same takie które poznały sie ze swoją miłością za późno i te dwa tematy powstały dzieki takim jak Ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimaa
wejdź na temat---->popieram w 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepsze ze te na sposobach
ślepo wierzyły w milosc i uwazają ze papier daje im gwarancje wiecznej "milosci" zobacz co taka" milosc" robi z kobietami ile w nich żalu i agresji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimaa
i nie chce napisać ile razem są...;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wejdz na temat
może liczy ;) bo nie pamieta:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wejdz na temat ----> masz rację i też popieram oraz się pod tymi słowami podpisuję. Lepiej jest czekać na ❤️ niż być z kimś tylko dlatego żeby mieć kogoś w obawie przed samatnością:o.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłość nie istnieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×