Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość herossss

Kto uważa że większosć z kandydatek do tytułu Miss Polonia 2006 to

Polecane posty

Gość herossss

puste panienki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaa te ich niektóre
wypowiedzi to naprawdę żenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pikole
nie wierze w zadne tlumaczenia, ze jak panna bierze udzial w wyborach miss to nie jest glupia, dzis sie potwierdzilo, ze jednak sa puste i plyciutkie :D te ich odp rozwalil mnie tekst o duzej wygranej, wiadomo bylo, ze padnie odp o celach charytatywnych zenada :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak się składa, że jedną znam osobiście...Ciekawa tylko jestem komu do łóżka wskoczyła, żeby wziąć udział w tym konkursie:) Dziwne dziewczyny zgłaszają się do tego cyrku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta co ostatnia sie zakwalifiko
wala (przyjechala z chlopcem i tatusiem) po cholere oni ja wzieli??????????????/ z taka końską szczęką???? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cele charytatywne
DUPA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego w takich konkursach
nie biorą udziału naprawdę piękne kobiety przecież w Polsce takie są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo być może te naprawde piękne nie lubią się prostytuować..Taki konkurs to sprzedawanie swojego ciała czyli prostytucja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orkiestra gra
nie prawda...w-cce miss Warszawy to moja przyjaciółka i jest inteligentną dziewczyną i serio sympatyczną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie całkowita żenada ... Naprawdę ładne kandydatki można zliczyć na palcach jednej ręki a wypowiedzi tych piękności zostawiam bez komentarza ... Niektóre nawet nie potrafią zapamiętać tytułów przez siebie zdobytych .... żałosne!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie wybiorą jakąś brzydką - jak co roku :( A ich wypowiedzi ... no coments ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość interesuję się filmem i dobrą
książką :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiadoma sprawa, ale odpowiedzi typu \"Interesuje sie zwierzetami i podrozami\"(chociaz poza granice swojej wioski to wyjechaly 2 razy w zyciu i to jak sie mleko skonczylo w sklepie) albo \"chcialabym zeby zapanowal pokoj na swiecie\" to mnie wkurwiaja strasznie albo jak okazuje sie ze wygraly i na poczatku robia zdziwiona mine a pozniej zaczynaja plakac i sie calowac (chociaz najchetniej utopilybys sie nawzajem w lyzce wody) to juz szczyt szczytow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepsza byla panna ktora
niesamowicie interesuje sie i pasjonuje podrozami no to Szwedes ja pyta jakie miejsce wspomina najlepiej, ta, ze Wlochy, ale aktualnie namawia znajomych na rajdy po Polsce, bo jest tu jeszcze tyle fantastycznych nieodkrytych miejsc (sic!), czyli np Sopot i jego malownicze cudowne molo no rozwalila mnie kompletnieeeeeee :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×