Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gola30

Czy daje się jeszcze imię Zosia?

Polecane posty

Gość gola30

Myślę o tym imieniu dla córki ( po mojej zmarłej niedawno mamie) Ale sama niewiem czy to ładne imię? Syn twierdzi ze staroświeckie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatnio nawet modne
i bardzo ładne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasne//
moja mama też ma tak na imię. Fakt- staroświeckie, ale w końcu ile może być Natalek, Zuź, Paulinek itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powrót do preszłości
Mam dwie koleżanki, które noszą takie imię, jedna ma 20, druga 18 lat. Moim zdaniem jest to imię staroświeckie, oklepane i nieładne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hajduczek
Ostatnio wracaja do łask imiona naszych babć. Np. Hanna czy właśnie Zofia, Marysia. I mówię tutaj o najmłodszym pokoleniu 2-3 latków:). Często słyszę te imiona na piaskownicy czy podwórku :). U mnie w domu tez jest 2 letnia Haneczka :) a kuzynka ma także niespełna 2 letnią Zosię :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
imię może i nie modne ale grunt że tobie się podoba,mam przyjaciółke Zosie i bardzo to imię mi się dobrze kojarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie się źle kojarzy, moja babcia tak miała na imie, nie miałam z nia najlepszych relacji :O. to jednak prawda, że to czy imię nam się podoba zalezy od tego, jakie mamy z nim skojarzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z tego co wiem
znowu jest popularne (w W-wie nawet bardzo), chyba za sprawą "Na dobre i na złe" :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może i ładne ale mi się kojarzy ze starszą panią po prostu w moim roczniku takich imion nie dawano i nie znam nikogo w moim wieku kto by miał takie imię. ale teraz wraca. ale z imionami jak z ciuchami, lepiej dawac takie które są w miarę na czasie, ja mam imię dość starodawne i nienawidzę go. w moim roczniku stare imiona były uznawane za obciachowe mieliśmy w klasie Baśkę - ale miała przerąbane....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Córeczka mojej kuzynki nazywa sie Zosia, a urodziła się 2 miesiące temu. I ta Zosia to miała byc \"od zawsze\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to bardzo ładne imię
ale jeszcze bardziej podoba mi się Marianna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafinka ja mam na imię Barbara i nigdy nie miałam przykrości w związku z moim imieniem, za to drugiej w klasie Baśki nigdy nie było a Agnieszki 3 w podstawówce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gwiazdeczko
Zosia nie jest imieniem polskim;) ma rodowód grecki od 'sofia' mądrość:) ale imię śliczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumi >>> nie bierz do siebie, ale tak było, staroświeckie imiona były na cenzurowanym, ja mam nie lepsze bo Urszula :) Lata osiemdziesiąte to było zapatrzenie na zachód i każdy, kto miał imię jakieś trochę zachodnie, to furorę robił :) No tak było. Jak ja marzyłam, żeby mieć nowoczesne imię! Np. Patrycja :) I córkę tak nazwałam, ale o żadna ameryka teraz. A jej się bardziej podoba Małgosia.... Kurde nie dogodzisz :) Ale mi niechęć do starych imion została, no nic nie poradzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosia to piekne imie, jesli bede miala druga córeczke dam jej na imie Zosia. Pierwsza ma na imie Hania. :)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justa35
Imię bardzo ładne tym bardziej że chyba teraz wracają imiona naszych mam i babć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robal 36
Zosia ładnie ale Zofia to jak dla starej baby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość giguś
Zosia- Samosia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ja tak dam na imię swojej pierwszej córce - jest śliczne i polskie a nie jakies udziwniane Diany, Sandry....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ładne Zosia
moja znajoma tak sie nazywa ma 25 lat bardzo orginalnie przynajmniej kazdy wie o kogo chodzi i nie ma pytan w stylu a ktora ania ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kyra9
Zależy czy pasuje do nazwiska. Nie wiem czy to dobry pomysł dawać imię po zmarłej osobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Już babcia
Dla dziecka ładne,ale co później?Jestem Zofia?-oficjalne,Zosia?wiejskie i nijakie.Mam tego typu imię i po prostu go nienawidzę. W służbowych kontaktach bardzo uciazliwe imie.Nie lubię imion ,które mają zdrobnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anita***
Ja mam sąsiadkę Zosię, mnie się bardzo podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×