Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość józef

W jakiej pozycji kobieta najszybciej dochodzi do orgazmu???

Polecane posty

Gość józef
Co to za pozycja Doniczkowa Półwsteczna? , może jakiś rysunek? A dlaczego chce najszybciej? bo chce zadowolić swoją kobietę isiebie przy okazji;) Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość józef
mój mail jak ktoś by miał rysunek tej pozycji(Doniczkowa Półwsteczna) fernandy@poczta.onet.pl Z góry dzięki Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość józef
Halo! Jest tu kto ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popitolone
Ktoś tu wspomniał o pozycji "Na Józefa" ? Chyba świętego :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Drogi Józefie
najlepiej zrób tak: na jezdzca wez kobietkę i przy tym stymuluj jej łechtaczką, Na misjonarza ,wsadz jej jeszcze palec w pochwę i kciukiem stymuluj łechtaczkę zobaczysz baba zwariujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee Drogi Józefie jednym słowem jak piescisz pochwę to nie zapominaj o łechtaczce. Wielu facetów nie pamięta o tym małym guziczku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość józef
o właśnie o tym zapomniałem, to ja tam będe małym posuwał ;) Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość józef
A co myślicie,żeby jej nalać spermy do ryja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość józef
który to taki śmieszny, co? ten wątek o spermie nie był mój. Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zalezy ktora panna jak bedziesz jesc duzo ananasow to pewnie bedzie chciec caly czas... bo pozniej w glowie jej sie kreci przez chwile. a pozycja to pozycja klasyczna tylko powoli wyjmuj i szybko i do konca wkladaj to zobaczysz cale plecy bedziesz miec podrapane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zalezy ktora panna jak bedziesz jesc duzo ananasow to pewnie bedzie chciec caly czas... bo pozniej w glowie jej sie kreci przez chwile. a pozycja to pozycja klasyczna tylko powoli wyjmuj i szybko i do konca wkladaj to zobaczysz cale plecy bedziesz miec podrapane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na jeźdzca iiiiiiiichaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga 14
ja mam szybko orgazm na jezdzca,polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od tylu zdecydowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pozycja Piórkowo-misjonarska jest najlepsza Zapewnia maksymalny kontakt między penisem a łechtaczką przy jednoczesnej penetracji pochwy (Piórkowa oznacza że jest się lekkim jak piórko dla kobiety i nie leży się na niej całym ciężarem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O Yes Piórkowo Misjonarska Ale musi trwać odpowiednio długo aby kobieta zdążyła szczytować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na jeźdźca moja eks bardzo szybko dochodziła, trwało to mniej niż minutę, w sumie to było w niej fajne, rach ciach i pozamiatane :D nie trzeba było się wysilać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość butreda
Uwielbiam pozycje na jezdzca bo wtedy to ja jestem szefem od wszystkiego i jade jak chce, a orgazmow mam bardzo duzo i niektore bardzo mocne ze az odlatuje, a wtedy calego w siebie pakuje i jest bosko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ogólnie wszystkie pozycje są fajne ale najbardziej lubie te w których facet zadaje dużo bólu i jest z******ty odlot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dochodzę w pozycji ginekologiczne z resztą mąż widzi mnie podczas Każdego badania na fotelu druga na krześle przodem do siebie z włożony członkiem trzecia na jeźdźca itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak facet ma duzego to od tylu dojdzie w piec Sekunden a jak malutkiego to na boku proste sprawa ja zawsze daje na max od tylca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dochodze na momencie pod warunkiem , że jest odpowiednio zrobiona gra wstepna . Jak juz sama się prosze o wlozenie to czasami trzy ruchy i zrobione :) kazdy ma inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj facet ma dosyc dlugiego od tylu jak mnie posuwa to dochodze bardzo szybko a na jezdzca to jej moja ulubiona pozycja podskakuje jak zwariowana a nozki czyn szezej zoszuwam tym lepiej czuje sie wpaniale uwielbiam sex bez zachamowaj na luzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja ulubiona pozycja i jest ona na pierwszym miejscu to od tylu do tego mocno duupke do podegne i po paru posunieciach jestem gotowa, a druga to czasami na jezdzca jak mam ochote troche mocniej k****a sobie powbijac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie tylko ananas
Haha ale z was banda debilnych polaczkow tak czytam wasze kom i smiac sie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I takie gówno jak ty też tym polaczkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w samochodzie na rozłożonym siedzeniu pasażera to jest dla mnie nr 1 i na stole, to nr 2. Często mam ochotę w samochodzie, czasami jest tak silna, że muszę zrobić przerwę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na jeźdźca nr 1 a nr 2 od tyłu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obecny samiec który mnie posuwa ma dla mnie za długiego hhujja i nie mogę na jeźdźca się z nim piepszyla bo mnie pizza boli po za tym wali mnie jak woli, nogi w górę pizze smaruje i on we mnie pakuje ile chce, aż z pizzy iskry lecą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to przecież zależy - nie ma reguły. Niektóre w ogóle nie mogą osiągać orgazmu podczas stosunku niezależnie od pozycji i jeśli mają osiągnąć orgazm wymagają pobudzania łechtaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×