Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pyt

CZY TO PRAWDA ZE, PREPARATY PRZECIW KOMAROM...

Polecane posty

Gość pyt

sa naprawde skuteczne? Jade pod namiot a ostatnio jak byłam strasznie mnie pogryzły. Zastanawiam sie czy te preparaty faktycznie są skuteczne. Jakie polecacie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość są suteczne ale nie
gwarantuja one,że żaden komar Cię nie pogryzie.Jednak w dużym stopniu oganiczaja pogryzienie przez te owady:-)Nie moge Ci polecić żadnego konkretnego środka gdyz za kazdym razemk upuję cos nnego,co akurat nawinie mi sie pod rękę,raz jest to Off,innym razem co innego,w sumie kazdy sroden na komary dziala,jest skuteczny,roznią sie tylko firmą i ceną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość off działa najlepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyt
a po ile jest off?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem po ile, ale podczepiam sie, ze off jest chyba najlepszy... jesli np planujesz siedziec wieczorami na powietrzu, to swietnym, dodatkowym rozwiazaniem sa tez swiece odstraszajace komary, maja wieksze \'pole razenia\' :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa, a jeszcze, żeby działały :D kumpel ma taką świecę na parapecie, a komary i tak wlatują obok niej... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzialam na jakiejs stronie takie programik ktory wgrywa się do komórki ;> u ruchamiasz go i komórka emituje jakies dzwieki o czestotliwosci jakiej czlowiek nie slyszy a komary przed tym uciekaja :D tylko jak czytalam czyjąś opinie to mowil ze slyszy to piszczenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owszem, na allegro są takie urządzenia, samodzielne, nie tylko do komórki. pytałam użytkowników o zdanie... po pierwsze, słychać ten dźwięk, po drugie, komarów nie odstrasza :D ja póki co, jem wit. B compositum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×