Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zewa

zamieszkać przed slubem

Polecane posty

Gość a co jej wytłumaczysz
??? znowu napiszesz cos o smrodach itd ? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A jakiegoż wyznaniaż
Nie. O jej tępocie i nieznajomości powiedzonek prostych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boshe
Aquarell, zgadzam sie z Tobą. A mleko w wiadrze widzę i czuję, bo staram sie byc pełna dobrych, miłych skojarzeń (to akurat wspomnienie z dzieciństwa - z wakacji u babci :) ) Możemy widziec w innych zło i grzech, możemy tez zauważać dobro, czyli w tym przypadku miłosc, uczciwośc wobec siebie, bliskośc, czułość i wszystko to, co jest piekne w związku dwojga ludzi, niezaleznie od tego, czy mają slub, czy nie. Mnie niedojrzały emocjonalnie mąż zostawił po 2 latach małżeństwa (miałam wtedy 22 lata), by poszukiwać uniesień. Teraz - wg religii nie mam prawa ułozyc sobie z nikim życia, bo będę grzesznicą potępioną na wieki. Czy nie widzicie, jaki to absurd? Gdybym nie wyszła tak wczesnie za mąż (Bo jak mielibysmy razem mieszkać bez ślubu?), to może nie miałabym tego problemu? Wierzę w Boga. I wierzę, że on oceni mnie sprawiedliwie. A Wam wara od mojego życia. Znajdźcie najpierw belkę we własnym oku..... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A jakiegoż wyznaniaż
Grzechem jest także głupota. I mam tu na myśli twojego nicka - w swietle twoich deklaracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boshe
Do mnie rozmawiasz? A jakie ten nick ma znaczenie? Poszerz trochę horyzonty myslowe, bo masz wyraźny problem z interpretacją zjawisk wokół siebie. Nie cierpię tepoty i ograniczenia. A Twoje zjadliwe wypowiedzi niestety na to wskazują..... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A jakiegoż wyznaniaż
A na co wskazuje twoja agresja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boshe
Moja słowna agresja wskazuje na brak tolerancji na ... j.w. poza tym, nie wiem, czy zauważyłaś (łeś) - zostałam przez Ciebie ochrzczona głupią z powodu, który okresliłabym jako idiotyczny. Obrażasz mnie, podpierając się wiarą. Co za hipokryzja. O ile wiem, Chrustus czego innego nauczał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A jakiegoż wyznaniaż
Jakbyś nie zauważyła - nic nie wspomniałem na temat swojej wiary. Ty natomiast ją deklaryjesz. Raczej bezmyślnie. Argumentować? Chyba pójdę spać 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boshe
Hmmm, rzeczywiście nie wiem, jakiego wyznania jesteś. Założyłam błędnie, że katolickiego. To pomyłka, nie bezmyslnośc. Tego tez nie umiesz odróznić? Miłych snów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×