Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lupika

*-* Prezent ślubny

Polecane posty

Gość klassi
a może warto parze młodej podarować jakiś voucher na kurs, przeżycie jak skok na bungee czy może po prostu romantyczną kolację w jakimś ciekawym miejscu jak np Głęboczek gdzie również mogą zregenerować po tych wszystkich stresujących przygotowaniach do ślubu i wesela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajcie pytajcie
jestem zdania ze najlepiej zapytac, albo podac kilka przykladow rzeczy ktore ma sie na uwadze, to co sie nam wydaje przydatne dla innych moze byc kompletnie bez sensu, ja np nie chcialabym dostac kocow, szlafrokow, filizanek dla 2 osob, zadnego skoku na bungee ani lotu balonem, wazonow i przedmiotow do dekoracji ,zelazka, odkurzacza, ale ucieszylabym sie np z wielofunkcyjnego robota, z ekspresu do kawy i czekolady, ladnego kompletu recznikow i poscieli, kieliszkow do wina, wodki, innych alkoholi, kolacji w jakiejs fajnej drozszej knajpce, generalnie jak juz mialabym dostac prezent, choc wole pieniadze, to wolalabym, zeby znajomi zlozyli sie np po 4 osoby i kupili cos drozszego np ekspres do kawy fajny, ale z 2 strony tez nie chcialabym sytuacji ze 10 osob zlozy mi sie po 50 zl i kupia mi to razem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwariowana-narzeczona
my chcemy dac zamiast kwiatow narysowana kamasutre na papierze i oprawiona w antyrame na wesolo z para mloda w roli glownej :) kolezance dalam taki prezent na urodziny i powiedziala ze to najlepszy prezent jaki dostala :) a na prezent to zlozyc sie z kilkoma osobami i kupic thermomix :) dobra rzecz dla kazdego malzenstwa mlodego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokolina88
Ja polecam skompletowanie jakiegoś zestawu. Moim wyborem było skompletowanie takiego fajnego zestawu: - kilka filiżanek (kawa, herbata) - 2 dzbanuszki, - mlecznik, - cukierniczka, - pojemniki na cukier, kawę, herbatę, - i takie pojemniczki w sumie dzbanuszki na olej i oliwę Wszystko to można skompletować sobie na allegro albo poszukać u siebie w mieście. Z doświadczenia wiem, że w internecie jest taniej, i to sporo! Ja mieszkam w Katowicach i udało mi się znaleźć fajny sklep internetowy, potem okazało się że jest z Bytomia więc super blisko. Prezent zapakowali mi na gotowy za darmo!!! A to już kilka dyszek do przodu. Nie chce tutaj reklamować ale serio jak ktoś szuka fajnego prezentu w dobrej cenie to polecam mój pomysł. U mnie się sprawdził, młodzi byli bardzo zadowoleni a ceramika tak mi się u nich spodobała, że teraz sama zbieram. Aha :D i jeszcze adres sklepu: www.setebos.sklep.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LauraM.
Praktyczne prezenty sa najlepsze. Możesz kupić np zestaw narzędzi do kuchni, szczypce, widelec smażeniowy np. y, sylikonowe trzepaczki itp. w nowym mieszkaniu młodym takie rzeczy zawsze się przydadzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gigaset30
Teraz jest bardzo modna i piekna pościel 3D np na allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julijach
o patelnie z widelcem dobry pomysł, szkoda, że nikt z moich znajomych nie wpadł na taki, jak ja brałam ślub.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szatka
Jeżeli chodzi o akcesoria do smażenia. kup jej Forky, super wygląda i jest bardzo poręczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kor4
To nie jest zły pomysł, bo to jest dobry gadżet pod choinkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popychaczka
moja siostra dostała pełno prezentów i wszystko oddała do domu opieki społecznej,ci goście to chyba czytali tutaj na ,,kafe,, o tych żekomo fajnych prezentach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssport
Wszystko, absolutnie wszystko? Nic się nie nadawało czy ma taki gest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To chyba powstała nam ;ista co nie kupować na prezent ślubny. Nie które wymienione tu rzeczy nawet mnie przestraszyły. Może zamiast wymyślać jakieś nie trafione prezenty które potem będą zaśmiecać mieszkanie, bo ktoś wpadła na pomysł że Młodym wszystko się przyda. Lepiej będzie jednak zapakować gotówkę w kopertę i zaoszczędzić sobie i Młodym nerwów. Albo wyjście nr 2 poprosić o listę prezentów które Młodzi chcieliby dostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale wiesz dlaczego
niektórzy goście dają prezenty ? Bo wstyd jest włożyć 100 , 200 w kopertę od siebie i partnera to lepiej władować pudło z kieliszkami albo sztućcami lub jakimś mikserem za tą żenującą niską kwotę i dumnie stać w kolejce do życzeń z dużym pudłem o małej wartości. Żal !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popychaczka
moja siostra oddała wszystkie prezenty jak już pisałam,bo dostała pościel 6 kompletów,niestety oni mają łóżko duże i na ich kołdrę nie pasują ,komplety kieliszków na 6 osób,ręczniki nie pasują kolorami do łazienki,roboty kuchenne ,mikrofalówka niestety czerwona a oni w kuchni maja cały sprzęt metaliczny,dostali też jakieś smieczne ceramiczne miseczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssport
No to faktycznie problem. Też zawsze się długo zastanawiam nad prezentem na ślub i przeważnie kończy się kasą w kopercie i jakimś dość uniwersalnym drobiazgiem do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz najczęściej młodzi dostają pieniądze. jest to chyba najlepsze wyjście, bo czasami jest na prawdę ciężko trafić z prezentem żeby się podobał albo żeby nie zdublować posiadanej już rzeczy. A pieniądze się zawsze przydadzą. Można ewentualnie dokupić jakąś pamiątkę ślubną czy inny upominek i tez będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Garnek rzymski na www.kuchniaity.pl za jedyne 120 zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam, bardzo polecam album ślubny ale taki włąsnoręcznie robiony, że możesz nakleić imię, date slubu jakieś zdjęcia itd. Dostałam coś takiego ostatnio przygotowanego dla mnie i męża od Manufaktury Marty. Piękna pamiątka, to było chyba lepsze niż inne prezenty, bo zostanie nam na lata!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dajcie spokój z tymi prezentami, bo to bezsens. Nie lepiej dać pieniądze? Wydaje mi się, że to wygodne rozwiązanie zarówno dla gości, jak i młodych. Oni sami najlepiej wiedzą czego potrzebują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prezenty ślubne dają: 1) osoby które są z młodymi na tyle blisko, że wiedzą dokładnie czego para potrzebuje i konkretnie zna np model ekspresu do kawy,kolor bo owa para i tak kupiłaby taki ekspres po ślubie. Krótko mówiąc brat pyta siostrę która wychodzi za mąż " wolisz pieniądze czy prezent a jak prezent to jaki" LUB 2) osoby które nie chcą włożyć do koperty 100 zł bo to wstyd to kupują np pościel albo kieliszki o tej wartości i myślą że nikt się nie zorientuje że to było takie tanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja znajomym zafudowałam lot balonem hehe, byli zachwyceni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli wiesz że ktoś chciałby polecieć i wydałby na to swoje pieniądze to można taki lot zafundować. Gdyby nam ktoś taki lot zafundował zmarnowałby pieniądze gdyż i ja i narzeczony nie lubimy takich atrakcji ale są ludzie którzy mają takie marzenie i wiedzieliście o tym i dlatego byli zachwyceni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wissda
Moim zdaniem foto album to bardzo dobry pomysł na prezent ślubny. Na stronie http://manetbook.pl/ jest bardzo bogaty wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kowalstwo
Prezent ślubny i to na szczęscie --polecam kuta PODKOWĘ kowalska ręcznie kuta ze stali wzory różne -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moim zdaniem fajnym prezentem będzie pikowana pościel i poduszki – na pewno młodym się przyda. Zajrzyjcie sobie na http://pikowanietkaninartwit.pl/ - można tam zamówić bardzo eleganckie materiały pikowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarolinaWW
Tam wcześniej ktoś proponował monety kolekcjonerskie jako prezent ślubny, według mnie to bardzo dobry pomysł. Sama niedawno widziałam tutaj http://www.cezar24.pl/ kilka pięknych sztuk monet. A wartość takiej monety z każdym rokiem rośnie wiec to będzie prezent na którym może jeszcze uda im się zarobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my daliśmy kiedyś voucher do spa nad wodospadem w jagniątkowie. Młodzi byli zachwyceni ;) bo mogli po weselu odpocząć razem, a sami by nie wydali pewnie kasy na wyjazd ;) a tak prezent wyjątkowo udany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×