Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

miksa

jestem zdziwaczała czy cos ze mna nie tak...powiedzcie szczerze

Polecane posty

moj problem jest dziwny. mam 21 lat ost spotkałam sie z chlopakiem ktory zaprosił mnie na dyskoteke. po prostu o to chodzi ze nie trawie facetow ktory caly czas\"kuw...\" palą. od dziecka przebywałam w bogatym towarzysywie i np teraz nie wyobrazam sobie chodzic na dyskoteki gdzie ocieraja sie o mnie mokrzy faceci,wole np usiasc w restauracji z kieliszkiem dobrego wina, w ogolniaku moi znajomi chodzili na popijawy na rowach owszem raz poszłanm ale nie bylo opcji ze powiedzialam o tym rodzicom bo najzwyczajniej wstydziłam sie przed nimi takich znajomych , w moim przy[adku nie ma mozliwosci siedzenia w jakiejs knajpie na piwie czy łazenie z facetem po ulicy i z fajka w reku.... jezuuu co jest ze mna. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jesteś OK
To cała reszta jest do d...y :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimiiiiiiiiiiiii
jesteś jak najbardziej o.k. To Ci faceci i dziewczyny niestety też,są jacyś dziwni. taki już ten świat się zrobił,jakiś dziwaczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przewaznie dziewczyny
takie jak ty z patologicznych rodzin marzą o lepszym zyciu ..., moze sie tobie uda :-D wszystko przed tobą :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lemonka_19
powiem szczerze! ty nie jestes dziwna ani odrobine ty jestes po prostu zwykla snobka,ja tez jestem jesli mozna to tak nazwac"z bogatego domu" ale potrafie zarowno wyjsc z jednymi znajomymi do klubu bo bardzo ich lubie a nie kazdy ma kase siedziec w restauracji jak i czasami spotkac sie wlasnie z taki snobkami jak ty i posiedziec w jakims ekskluzywnym lokalu.. poprostu trzeba sie dostasowac..chyba potrafisz ?? :) pozdrowki papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idiotka z ciebie
a co jest złego w siedzeniu w pubie z przyjaciolmi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×