Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zrozpaczony_

dziewczyna imprezowiczka co z nia zrobic

Polecane posty

coz jak dla mnie taka kobieta jest nic nie warta, wiec po co pytac? skoro studiuje powinna sie uczyc, a skoro imprezuje to z ta nauka moze byc roznie;) jest wiele innych babeczek po co sobie ta zawaracac glowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa...
a widujecie sie wogole ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co z tym zrobisz
wlasnie po co sobie zawracacie nimi glowe??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
czy to tak trudno wyjsc pobawic sie chlopak i dziewczyna powinni wychodzic razem ( ale nie do przesady) powinni pielegnowac to co ich laczy bo bez tego to co ich laczy przepadnie a moze laczy tylko z jednej strony?????????????? karolciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co z tym zrobisz
a wy dlaczego nie wychodzicie na imprezy? boicie sie ze cos zmajstrujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co z tym zrobisz
moze powinniscie robic tak samo.........moze to cos zmieni..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
a czy ona mnie kocha bo ja ja tak......./?????????????????????/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co z tym zrobisz
tego najstarsi indianie nie wiedza...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
pocos dwoje ludzi sie laczy zeby sie wspierac podziwiac kochac bawic a nie tylko ogladac tv widzisz karolina zwiazek dwojga ludzi to kompromis nie sztuka jest wszystko pogrzebac ale sie dogadac oboje musimy isc na kompromis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co z tym zrobisz
to moze ktos nie powinnien wlaczac tego telewizora........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co z tym zrobisz
polecam temat na kafetrii...,,co to jest milosc,,?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktostam---->Dziewczyna lubi imprezy, to najlepiej z nią zerwać, po co się męczyć. Współczuję Ci toku myślenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a coz w moim toku myslenia jest nieprawidlowego?;) po prostu znam \'imprezowiczki\' i nieraz ich opowiesci mnie przerazaja... jakie to kobiety po alkoholu potrafia byc madre;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
to nie takie latwe zostawic moze dla was ale nie dlamnie kocham ja szaleje moj problem jest troszeczke inny ona woli wychodzic z kumpelami niz zemna mam nadzieje ze wszystko bedzie ok nie mieszkamy daleko od siebie tylko 20 km co to za problem zadzwonic powiedziec przyjec wyskoczymy gdzies milosc i zwiazek nie polega na trymaniu sie za reke i patrzeniu w oczy ale patrzeniu w przyszlosc bo razem mozna wiele zdzialac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zab
stary walcz o nia jezeli uznajesz ze to ma sens to idz po trupa a nie pozwul jej odejsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
latwo powiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem co sie dzieje
suchaj moze powiniscie porozmawiac ale tak od serca jesli jej naprawde zalerzy pujdzie na kompromis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musi cos wybrac
ona musi cos wybrac nie da sie miec wszystkiego postaw jej warunek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
postawic kogos pod murem no co wy juz to zrobilem i jest mi zle z tym gdybym mogl cofnac to co jej powiedzialem z tym postawieniem warunkuzrobil bym to kotku kocham cie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podłamany przyszły informatyk
u mnie tez jest podobna sytuacja z tym, ze moja dziewczyna nie baluje w akademikach a w klubach i na domowkach a ja mieszkam daleko od niej. i tez mnie to wkurza, bo jak kiedys bylismy razem (w miedzy czasie zerwalismy) to wielu Jej wielbicieli podbijalo do mnie z pretensja zebym sobie znalazl dziewczyne u siebie a nie 250 km dalej, zebym spier*&^% itp. a Ona ich nadal zna i z nimi imprezuje. to po prostu chyba trzeba zaakceptowac i zaufac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez zakochana
musicie pogadac od serca moze to co piszesz to tylko jest krzyk zeby cie uslyszala zeby zadbala o ciebie dala ci wiecej ciepla imprezy to nie wszytko wez ja w nocy na spacer ogladajcie gwiazdy musicie sie dogadac bo moze to jest tylko klutnia pamietaj po burzy zawsze swieci slonce pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
informatyk mam pytanie a ona wie co oni do ciebie mowia i jak sie do ego odnosi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
jesli ktos bedzie chcial zdradzic to zdradzi mnie wkurza to ze nie wychodzimy i zeby troszeczke wykazywala iniciatywy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podłamany przyszły informatyk
oni mowili do mnie to dawno, bo mielismy 2 letnia przerwe w zwiazku. na poczatku Jej o niczym nie mowilem, bo jednym z takich kolesiow byl Jej bardzo dobry kumpel. ale jak ten zaczol opowiadac Jej jakies glupoty o tym co robie to pokazalem Jej archiwum gg, smsy. tego kumpla prawie pobila na moich oczach (swiadkiem bylem przypadkowo), eszcze innym nawtykala i sie skonczylo nagabywanie mnie. co nie zmienia tego, ze jak teraz znowu jestesmy razem to sie obawiam, z moze sie zaczac od poczatku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
drogie panie panowie nie wiem co sadzicie o mnie i moim problemie ale uwarzam ze gra jest warta swieczki dola takiej dziewczyny warto polec popelnilem blad stawiajac jej warunek wiem ze bede musial ze bedziemy musieli wypracowac kompromis bo facet w grone kobitek to jak piate kolo u wozu jesli sie spotyka z kumpelami nikt nie broni ale tez musimy zaczac wychodzic razem bawic sie razem karolina dajmy im przyklad jak sie idzie na kompromis jak sie powinno budowac prawdziwy zwiazek zgrzyty bede bo to sa 2 inne charakter ale ludzie sie dogaduja pozdrawiam wszystkich życie mi powodzenia i trzymajcie kciuki pozdrawiam xxxxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
zalerzy jej na ciebie widac ze poszla by na noze zeby nikt cie nie skrzywdzil ona tez sie czula podle jak otym sie dowiedzial pogadaj z nia jesli cie kocha przystopuje albo idzcie na kompromis jedna impreza u ciebie jedna u niej i sprawa zalatwiona pozdrawim ie spac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
a jeszcze jedno powinienes dac tym gosciom w pysk chodzi tez o twoje dobre imie w koncu ona tez musi widziec ze nie dasz sobie w kasze dmuchac ale pamietaj nie do przesady pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podłamany przyszły informatyk
moja jedna impreza przypada statystycznie na jej 5 :) wiec tak sie nie da. nawet nie wiesz jaki bylem dumny jak zobaczylem jak startuje z ostra gadka i prawie rekoczynem do swojego kumpla. bylem dumny jak kur%^% chole&%% ze Jej na mnie zalezy. a pogadac pogadam bo zycie w niepwenosci nie jest dobre. Tobi tez zycze powodzenia z Twoja dziewczyna - imprezowiczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podłamany przyszły informatyk
nie jestem z takich co daja w pysk. raczej wole odpuscic niz sie bic. a bilem sie moze 3 razy w zyciu jak bylem mlody i glupi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
nie daj sobie w kasz dmuchac oni atakuja to ty musisz ich wyprzedzic pamietaj najlepsza obrona jest atak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×