Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

amelia_23

Skończyłam studia...i co dalej?

Polecane posty

Gość anii
Nie ma co popadać w skrajności, pracę można znaleźć nawet taką jak Cię interesuje. Tylko trzeba sobie jasno powiedzieć, że szuka się kilka miesięcy. No i na początku często trzeba iść na ustępstwa, pół etatu, czy mała płaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u powazna sprawa
Pani po polonistyce ;) szmata i jechane na szmacie . Promotorzy dobrym studenta oferuja miejsca pracy . Jestes cianka do fizycznej heja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do roboty
Na kasę nieee!!! Popsujesz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukaj na stronie
kuratorium - jesli chcesz pracowac w szkole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gajdda
to może niech chociaż podłogi w hipermarkecie szoruje ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do roboty
A chcesz wykładać na uniwerku? Terakotę w kiblu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anii
nie wiem skąd się bierze taka wredność, nie ma, to jak dowalenie leżącemu, to takie polskie. Amelia nie przejmuj się!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sfrustrowane dzieci neostrady-darujcie sobie te kąśliwe komentarze, bo Wy o tytule magistra możecie sobie jeno pomarzyć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anii gdybym wnikała w tak głupie i pełne zawiści teksty dawno byłabym w psychiatryku. No cóż, nie każdy może ukończyc studia magisterskie. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anii gdybym wnikała w tak głupie i pełne zawiści teksty dawno byłabym w psychiatryku. No cóż, nie każdy może ukończyc studia magisterskie. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Aurelii
hehe, a twoj kubus to na krokodylu jezdzi , buahahaha !!!!???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psychiatryk
Czekamy na ciebie, Amelio..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do roboty
Jeszcze ze dwa fakultety i możemy pogadać o tych wykładach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u powazna sprawa
No i widzisz buraku!!!!!pare zdanek a z ciebie juz wychodzi "wielka pani magister" A tak naprawde jestes do dupy!!!!!!!!!!!!!!!!!! I dlatego nie masz pracy ,przyjcioł,rodziny ludzi którzy pomogliby ci znalezc porzadna prace . A wiesz dlaczego BO NA NIA NIE ZASŁUGUJESZ !!!!!!!!. Ps.mam 35 lat i firme nie jestesm dzieckiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anii
mieszkacie teraz w Białymstoku? w jaki sposób szukasz pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do roboty
A ja magisterkę i podyplomówkę. I pracę :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaszaa
Wszyscy tu mamy skończone studia, a teksty Amelii świadczą tylko o jej szczeniactwie i braku zaradności życiowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u powazna sprawa
a i jeszcze teraz mamy takie czasy ,że KAZDY KTO MA PIENIADZE MA tytul mgr w rekach . TYLKO wiekszosc to tak jak ty Magazynierzy bejbe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukaj na stronie
czy yw jestescie jacys chorzy? nie moge uwierzyc, choc dlugo tu siedzę - zawsze bylo to mnostwo debili i frustratow, ale to co dziś przecyztalam na tym topiku przeszlo moje najgorsze oczekiwania Amelia nie przejmuj się palanterią tylko szukaj tej pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swertyu
trzeba było sobie najpierw nie robi ć dziecka, tylko prace znaleźć, nie ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RER
Autorka ma jeszcze przed sobą konstruktywny etap szukania pracy, na razie odreagowuje dyplom - ludzie, czy sami nie dajemy sobie paru dni na spoczęcie na laurach po egzaminach? A z dzieckiem jest trudniej, później ma się start zawodowy, nie ma co ukrywać. Wypowiedź kol. u poważna sprawa mnie zaszokowała: Autorka ma zapewne tylko przejściowy dołek psychiczny, ale jeślibyś to napisał(a) do osoby w depresji lub w stanie subdepresyjnym, to reperkusje mogłyby być niewyobrażalne o: Masz 35 lat i firmę, więc pls zastanów się, co jej piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u powazna sprawa
CZY TAKPISZE OSOBA W DEPRESJI????? Sfrustrowane dzieci neostrady-darujcie sobie te kąśliwe komentarze, bo Wy o tytule magistra możecie sobie jeno pomarzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RER
nie, tak nie pisze osoba w depresji, ale chcesz ją w nią wpędzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upppppp
Amelio, nie przejmuj si e troche wolnego ci sie nalezy, w koncu to sa wakacje. W najgorszym razie mozesz od wrzesnia dawac korepetycje z polskiego, przygotowywac do prezentacji itp., myslałąs o tym. A wolnych chwilach wysyłałabys swoje cv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak na razie nie mam depresji. Napewno nikt z forum mnie nią nie wpędzi! Start zawodowy będę miała utrudniony, ponieważ mam dziecko, a nie z powodu swojego wieku. Mam 24 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anii
no właśnie, to z korkami, to dobry pomysł. jak szukasz pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Korepetycji udzielam od 2 lat,piszę także prezentacji. Na brak zajęc nie narzekam.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u powazna sprawa
Wierz mi lub nie ,ale najbardziej skuteczny jest kubeł zimnej wody na głowe . Pani mgr.musi zrozumieć ,że w Polsce jest dużo osob z tytułem . I czesto "jada na szmacie " a wiesz czemu Bo maja ambicje !!! Nie chca tylko brac studia panstowe a teraz moze co odrazu etacik???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upppppp
no w koncu mozna sie spodziewac, ze dziewczyna dwudziestoparoletnia moze miec dziecko. Bez przesady, moze byc trudniej, ale nie znaczy to, ze niemozliwe to jest. Taka jest kolej rzeczy, w któryms momencie trzeba to pogodzic, prace i dziecko. Jak chcesz Amelio udzielac korepetycji, to zacznij sie ogłaszac juz pod koniec sierpnia, i tak przez wrzesien. Postaw nacisk na mature i prezentacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poiuuzttttt
"Nie chca tylko brac studia panstowe a teraz moze co odrazu etacik???", Ze co proszę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×