Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kolacja przy świecach

na kolację przy świecach zaprosiłem na jutro kobietę, co przygotować ?

Polecane posty

Gość kolacja przy świecach

Dokładnie, chciałbym abyśmy jutro razem wieczorem przyjemnie spędzili czas przy kolacji i po kolacji ale nie mam bladego pojęcia co przygotować na kolację ? Czy usmażyć rybkę i frytki, zrobić sałatkę , czy szampana otworzyć lub wino do kolacji ? Chciałbym aby ta kolacja była wyjątkowa i chcę zrobić dobre wrażenie na kobiecie :) A może ktoś wie, gdzie w Warszawie można kupić garnek do podgrzania serka fondue ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podłamany przyszły informatyk
taki garnek kupisz w centrum przy Palacu na Swietokrzyskiej. tam sa sklepy z takimi domowymi, ladnymi pierdolami (a wiem, bo z moja ziewczyna kiedys taki kupowalismy Jej Mamie). a moze zrobisz carbonarelli (czy jak to sie tam nazywa to nie wiem). taki duzy, okragly rurkowaty makaron z sosem beszamelowym i nadzieniem przepis na opakowaniu makaronu :D ) albo lazanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość albo spaghetti
i melony + winko ? mniaaaaam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolacja przy świecach
dzięki informatyku za namiary na ten sklep :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadna smazona ryba
czy frytki, to ma byc romantyczna kolacja czy fastfood? Zrob cos lekkiego, lekkostrawnego, jesli planujesz kolacje przedluzyc do sniadania ;) Makarony z sosami to swietny pomysl, foundue rowniez, moze w wersji z czekolada i owocami jako deser? Mozna karmic sie wzajemnie :) Kup wino, najlepiej biale, jest delikatniejsze. Szampana raczej bym odradzala, po bombelkach bedzie sie odbijac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podłamany przyszły informatyk
prosze :) tych sklepow jest tam kilka i kazdy ma rozna oferte cenowa. cos na pewno znajdziesz a do founde to chyba biale wino trzeba by bylo kupic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×