Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość silent lake

Wkurzają mnie leniwe kobiety

Polecane posty

Gość silent lake

...która usadowią dupe i czekają na faceta, a gdzie własna inicjatywa ? Mamy równouprawnienie a wciaż tylko się pacynkujecie i czekacie na pierwszy krok, a dlaczego czekacie na pierwszy krok ? Bo on jest najtrudniejszy !!! Jesteście mądre tylko w gębie, jak ma przejść do czynów to nagle równouprawnienie przeszkadza i wolicie stary model... szkoda słów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vale tudo
Nie licz na dyskusje, bo kobietki nie odpowiadają na posty gdy nie mają przewagi i nie są wstanie udowodnić swoich racji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xtr230
jeden i drugi post bardzo trafny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FAJNA-AJ-
Do autora forum: To wy faceci jesteście stworzeni do tego by wychodzić do kobiet z inicjatywą , mam koleżankę która próbowała pierwsza poderwać faceta i skończyło się tym ,że nazwał ją dziwką . Chcielibyście mieć wszystko podane na tacy, ale czasami aby to co najsmaczniejsze otrzymać na tacy jest uzależnione od tego jak bardzo się postaracie. W kobiecej naturze lerzy chęć bycia adorowaną i zdobywaną . Tak jest od zawsze , nawet w przyrodzie to samiec ugania się za samicą . Co to za przyjemność otrzymywać wszystko od tak bez większych starań- a może mamy same na was włazić . Twoje podejście do sprawy jest kompletnie beznadzijne drogi autorze:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silent lake
No moim zdaniem i zdaniem wielu innych ludzi ta chęć adorowania, razem z podejściem wspołczesnych dziewczyn spowodowała, że jesteście rozpuszczone, czekacie na księcia z bajki macie wymagania, że ho ho , i nie umiecie docenić starań , stresu itp rzeczy jakie wiążą się np z podejściem do obcej kobiety, gdyby role się na rok zamieniły to może by wam się oczy otworzyły, bo zdziwiona , zniesmaczona czy rozbawiona mina w sytuacji gdy obiekt wam się nie podoba to nie jest to na co facet czeka. Widocznie ten koleś co nazwał tak twoją koleżanke jest zwyczjnie w świecie prostakiem, w moim środowisku dużo dziewczyn podejmuje inicjatywe i jakoś nikt ich tak nie nazywa. My nie mamy niczego dostać na tacy ale wy wszystko dostajecie i to jest równouprawnienie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie jestem w takim razie leniwa. Zrobilam pierwszy krok i nie żaluję tym bardziej, że mój facet sam mi potem wielokrotnie mówil, że gdybym ja do niego nie podeszla, to on by pierwszy nie zagadal bojąc się, że go oleję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jednak to prawda
ze mezczyzni nam niewiescieja. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starsza koleżanka
Panowie, kobieta więcej ryzykuje. Dlatego jest tak trudno. Może nie wy, ale jednak duza część mężczyzn nie daje rady takiej sytuacji... Są spanikowani, że wypadli z męskiej roli. Albo nawet, jak im sie podoba, to sluchają głupich rad innych, że kobieta nie powinna, i skoro tak się zachowuje, to znaczy, że szmata. A potem mówią "To tobie bardziej zależało, latałaś za mną, tlamsilaś mnie itd." Nie ma latwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość personka
SILENT LAKE: my i tak juz za was wszystko robimy!!!! pominąwszy juz takie przyziemne rzeczy jak pranie i sprzatanie i prasowanie - organizujemy wam wakacje, pamiętamy, żebyście w kapvciach do pracy nie poszli etc itd. czy do cholery jeszcze ten pierwszy krok tak wam ciązy???????????? ja mam to gdzieś, jak facet nie potrafi nawet tego jednego gestu zainteresowania wykazać to na co mi taki facet?? bez jaj!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurwiony 24
a moja dziewczyna nic nie robi kompletnie ma 19 lat skonczyla szkole niby studjuje mieszka ze mna i to ja zarabiam ale wkurwia mnie fakt ze musze ja utrzymywac a ona sie usprawiedliwia tym ze studjuje i nie moze sobie znalezc pracy!!!! tak dalej byc nie moze kurwa!! nie chce miec w domu pasozyta w spodnicy !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ją zostaw
Do Tomka - to po h.... ty jesteś jej potrzebny, zotaw ją przynajmniej nie będzie miała chłopa barana, zrobisz jej przysługę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danuta Rinn
Gdzie ci mężczyźniii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wkurwionego
Najlepiej żeby wszystko za ciebie robiła i w pracy i w dumu i na noc była seksowną kochanką a w dzień obiadek i w zebach kapcie przynosiła. Najlepiej żebyś ją zostawił przynajmniej nie będzie miałą chłopaka barana....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta tym topiku
niedowartosciowani "faceci" lecza swoje kompleksy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość banda facetów nierobów....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NEDZNA PROWOKACJA
dzieci 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faceci sami nie wiecie
czego chcecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a z mojego doświadczenia wynika że naprawdę atrakcyjni faceci nie lubią inicjatywy ze strony kobiet. I tyle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej silent
hej panie silent! Ja tam twierdze że owszem to zupełnie nieprzyjemne dostać kosza, dostawać je to nieco frustrujące. Ale też właśnie za to podziwiam facetów i wydaje mi się to bardzo ...seksowne-mianowicie starać się, dostać kosza, otrzepać pył z sandałów i oto jestem. Dlaczego kosz od jakiejś panny ma decydować o twojej samoocenie? Nie ma nic za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie tez wkurzaja takie kobity
a pozniej siedza sflustrowane na Kafe i placza jakie one biedne, jakie samotne, jakie niedoceniane, jakie brzydkie, ze maja 30 i dziewice itp. ze ciagle czekaja na ksiecia no bo "przeciez znajdzie" zeby sie nie martwic... i tego typu pierdoly, ale zadna nie wpadnie an pomysl zeby ruszyc dupsko sprzed kompa i wyjsc do ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosemarie
po co mam wychodzic do ludiz jak juz znalazlam, czekam az oboje ruszymy ku sobie, spacerkiem przez alejke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aksamitna
Mozesz mnie nazywac leniwa, ale ja i tak nie podejme pierwszego kroku. Moge zaczac z kims rozmawiac bo raczej stadna ze mnie istota, ale zaprosic gdzies? nieee. zwyczajnie, wole facetow, ktorzy wykonuja pierwszy ruch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sluchajcie to jest tajk
od wiekow bylo tak,ze to mezczyzna staral sie o wzgledy panny,Nie do przyjecia bylo to,zeby kobieta przejmowala inicjatywe. Dlategp nie dziwcie sie ,ze i dzisiaj pomimo uplywu tylu lat i niby rownouprawnienia caly czas zcekamy na wasz ruch, Owszem kobieta powinna dac jakis sygnal n\p usmiech itp, ale naarwde wrazliwa KOBIETA nie przejmie inicjatywy. Nie sadze ,ze gdyby to zrobila byloby to czym zlym. Jednak ja np balabym sie pierwsza zriobic ruch, co nie wynika absoltunie z lenistwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podnoszeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosemarie
smile ale i emotki, całuski o takie :* i inne, to kroki:) 3:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sluchajcie to jest tajk
no cos ty, jzeli dziewczyna sie smieje wprost do ciebie to cyba nie dlatego,ze sobie cios porzpomniala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sie zgadzam z autorem. Obie strony powinny wykorzystywac inicjatywe, i choc niby od wiekow jest tak, ze nalezy ona do mezczyzn, to tak naprawde w mezczyznach przebieraja te kobiety, ktore potrafia uwodzic. A te, ktore siedza i czekaja na krolewicza z bajki zakladaja potem topiki: \"Niby jestem ladna, madra i sympatyczna, ale wciaz samotna\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sluchajcie to jest tajk
mozliwe, ale ja do takich kobiet nie naleze, zwyczajnie balabyj sie ,ze dostane kosza, wole kusic i czekac na ruch ze strony przeciwnej ;) tzn teraz ju nie, bo jestem szcesliwie zakochana i kochana , wiec nikt inny juz mnie nie pbchodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×