Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lllllllllllllllll

ROKSANA-ładne imię ?

Polecane posty

Gość gość
do dziewczyny tam wyzej-Za duzo wymagasz ;) Oczywiscie,ze zadna z tutejszych nie czytala Cyrana,bah nawet filmu z Depardieu nie widziala... Swoja droga,biedne dzieci glupiutkich matek :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tandetne, wulgarne, malo kobiece.... Mam takie samo zdanie ale na temat imienia zofia czy milena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli nie jestes lepsza-po co wyzywasz sie za Roksane na Milenie czy Zofii...?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak z lat osiemdziesiątcyh dla prostytutki. Roksi - była taka k***wka w Zmiennikach albo w 007 zgłoś się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem dr hab i nie czytałam Cyrana de Bergerac. A warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem co dla ciebie ma wartosc,bo jezeli podobnie jak ta w poscie nad toba,to nic juz nie pomoze ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imie podoba mi sie bardzo. Zadnych brzydkich skojarzen nie mam, pracuje w innym zawodzie ;) Nie prosciej I milej jest odpowiedziec na pytanie : tak, podoba mi sie. Nie, nie jest w moim guscie. Czy zawsze swoje gorzkie zale musicie wylewac razem z jadem na innych. Odwaznie bo anonimowo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież to są opinie. Ty też napisałaś że nie masz skojarzeń, a inni mają skojarzenia i o nich piszą. Dla mnie to imię jak dla k***wki i już. Samo imię w innym języku może byc ok, natomiast polska wersja w Polsce kojarzy mi się z k***wką. Podsumowując - w życiu bym tak córki nie nazwała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak słysze imiona typu Roksanka, Sandrusia, Andzelika czy ta nieszczęsna Nikolka to od razu mam obraz rodziców dziecka :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakbys skrociala swoja wypowiedz do zdania w zyciu tak bym corki nie nazwala wygladalabys w moich oczach na kultutalna osobe. Po takim wywodzie mam dosc nieciekawy obraz twojej osoby :) imie jak kazde inne u chyba tylko polakom kojarzy sie tak czy inaczej ale to juz tych co maja te skojarzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No cóż, ja nie mam obrazu twojej osoby, wygrałaś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo ładne i na pewno ladniejsze juz zalosna julka pitulka, olivia, wiktoria i tego typu zenady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na pytanie postawione w temacie odpowiadam: NIE! NIEŁADNE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale o co się rzucacie? są imiona ładne i brzydkie, są tandetne i eleganckie. Roksana to nie jest ładne imię, a ludzie którzy nadają je dziecku mają po prostu mało wyrafinowany gust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem. Niektóre panny tutaj chyba rzucają się o słowo "kurewka" - może mało w życiu filmów widziały albo ksiązek czytały. Im się wydaje, że skojarzenie Roksi-kurewka mają tylko a) osoby pracujące jako prostytutki, b) osoby korzystające z usług prostytutek. Tymczasem imię Roksi jako imię dla pań lekkich obyczajów przewija się w serialach, filmach, książkach, blogach, nazwach agencji towarzyskich - no tak to już jest z tym imieniem w Polsce. To że we Francji może ono budzić skojarzenia z Cyrano de Bergerackie - ok, jak ta Roksi będzie mieszkać we Francji to pewnie ludzie nie będą mieć takich skojarzeń. No i nie ma to jak tworzyć sobie obraz osób na podstawie tego czy używają słowo "kurewka" ... Jestem absolwentką polonistyki i w trakcie seminarium były u nas osoby piszące magisterki z wulgaryzmów. Siłą rzeczy były używane w murach uczelni i na papierze. Myślicie, że i my, studenci, i nasi wykładowcy byli przez to mniej kulturalni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Roksana źle się kojarzy, tak jak na przykład Mariola kojarzy się większości z prostą panienką albo z panią zza lady w PRLu. Imię Żaneta czy Andzelika też nie ma dobrych skojarzeń. W większości filmach prostytutki, proste dziewczyny ze wsi noszą właśnie takie imiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak :) wlasnie tak myslimy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No cóż, skoro tak myślicie, to jesteście w błędzie. Ale błądzić jest rzeczą ludzką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jakie maja nosic imiona skoro takie a nie inne wlasnie z tym czy tamtym sie kojarzy. Jeden czy 2 filmy I poszlo z gorki. Jakby jakas panienka z agencji oglaszala sie " goraca zofia " to by wszyscy padli ze smiechu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za to gorąca Angelika czy bezwstydna Roksanka to już bardziej wiarygodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprawde obraz tutejszych pan,to wychowanie blisko k******a i niedouczenia,a nie Rostanda,niestety.Facet jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta facet jesteś i jeszcze pewnie w ciązy :) żaden facet tylko jakas popindolona mitomanka kafeteryjna. żryj kał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nienormalne baby,wstydu nie macie,bo anonimowe.Facet,to rzeczywiscie jak tu poczyta,to mizoginem zostanie :O A na temat-fajne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
im bardziej zaglebiam sie w ta lekture i czytam wypowiedzi kobiet ktorym to imie sie nie podoba tym bardziej utwierdzam sie w przekonaniu ,ze jest to imie lubiane i nadawane przez ludzi z klasa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
We wczorajszym odcinku "Szpitala" na TVN była Roksana - młoda dziewczyna która puściła się ze starszym żonatym facetem, żeby go okraść wraz ze swoim chłopakiem. Przypadek...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ambitna telewizja to i nieskomplikowana fabula i postacie.wszystkim w polsce roksana kojarzy sie z prostutytka to co rezyser czy scenarzysta beda macic kurom domowym w glowach i wymyslac jakies imiona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No widocznie nie wszystkim bo tu jakieś hrabianki z Koziej Wólki przekonują, że to imię kojarzy im się z francuskim dramatem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapewne te hrabianki nie ogladaja durnej telewizji tylko czytaja ksiazki I w zwiazku z tym maja inne skojarzenia. Co tu w ogole porownywac. Jakis wymysl telewizji na potrzeby odmozdzonych polakow do literatury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet ja wg.tutejszych mamusiek stalam sie hrabianka ;)Seriali nie ogladam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×