Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sdfd

Naga Magda Modra Co o niej sadzicie?

Polecane posty

Gość argh
na okładce ktoś przesadził z fotoshopem i wręcz odrzuca swoją sztucznością, ma ładne ciało ale strasznie ostre rysy twarzy co pogłebia jeszcze makijaż, powinnno być odwrotnie chyba choć tego wymagał charakter sesji, buty mi się nie podobają jesli już bo nogi to chyba jej najmocniejsza srtona...i tyle, tak na mój gust

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawidzio
a kto to jest tak w ogóle? Ma ładne nogi ale małe i zwisające piersi - nic ciekawego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość argh
na okładce pisało ,że ona z baru jest..tego reality show z polshitu, bo tak to tez nie wiedziałem:P jo "maluchy" ma średnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale to sa foty
sprzed ciazy. Teraz to ona dosc gruba sie zrobila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfd
gruba? hehe chybas chory własnie normalna a tutaj jest wychudzona i sobie teraz silikony wstawiła w cycki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niesamowicie wrecz do mojej siory jest podobna. Siostra troche ladniejsza, lagodniejsze rysy twarzy ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość argh
pozdro600 całe szczęście:P to wy wiecie kiedy kto był w ciaży?? większość ma problemy z okresleniem własnego stanu:)co z reszta widac po tematach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paragłaj
do mojej znajomej tes jest podobna, co świdczy ze ma dosc pospolitą tzw "poznańską urode" no ale jest dosc ładna..ale na ulicy widze mase podobnych do niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawidzio
Nowe cycki z silikonem? Następna Doda się szykuje :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co chcecie od jej cycow, nie kazdej musza stac na bacznosc:o Ja mam podobne tyle ze o rozmiar albo poltora wieksze. Ladna dziewczyna nawet, ale nie powala na kolana. O niebo lepsza od dody:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawidzio
pozdro600 ale ty nie robisz z siebie gwiazdy na siłę i nie masz sesji w CKM więc ona liczy się z tym że będzie oceniana a cycki ma do bani :o Z tą Dodą to chyba żartowałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zartowalam. Jesli mozna tak to ujac, absolutnie nie jest w moim typie:o Oceniac mozna, pewnie. Tylko razi mnie poczucie piekna niektorych ludzi - ze np. ladne cycki to rozmiar c i wiekszy stojace na bacznosc i absolutnie nie silikonowe do tego. Niestety, malo kobiet takie ma, milo jest uslyszec, ze takie niby brzydsze tez sie moga podobac. Ot wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sadd
czy ona nie ma anorekjsi na tych zdjeciach? czasem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddafne
ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAŁE MA CUCKI
takie malutkie, mnie by nie zadowloiły, prawdziwa kobieta musi miec co pokazać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAŁE MA CUCKI
co ja piszę,jakie cycki? ze co? to z gorąca!!!penisy mnie interesują, szukam ryzego pana w srednim wieku ktory wprowadzi mnie w brutalny swiat seksu analnego, jestem pasywem:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cycki ma strasznie małe
dobre dla chlpców z gimnazjum :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziuleczka*
JA TEZ WIDZE PELNO PODOBNYCH,NA POCZATKU MYSLALAM ZE MOZE TO ONA NAWET BYLA:)RZECZYWISCIE DOSC POSPOLITA,NA TYCH ZDJECIACH...SREDNIO MA MALE CYCUSZKI I DUUZE STOPY HEHE,A NA OKLADCE JAK JA WYRETUSZOWALI(TO OSTATNIE ZDJECIE:)) I BIUST MA ZE 3 RAZY CONAJMNIEJ WIEKSZY NIZ NA ZDJECIACH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krakowianka ze stargoradu
tylko ze zdjecia sa z czasow baru. teraz pani magda jest nie tylko po ciazy,ale po operacji biustu i piersi ma wlk pamelki :) tak dla porzadku...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×