Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mąż swojej żony

Szanowne Małzonki!! Jak zareagowałybyście ma prezent od męża w postaci wibratora

Polecane posty

Gość mąż swojej żony

Powiem tylko, że nasze życie erotyczne jest bardzo udane, ale myślę, że można by go trochę urozmaicić. A może macie doświadczenia z innymi akcesoriami do wspólnej zabawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleeeks
Mojej proponowałem, ale jakoś ma opory. Także walizeczki by były zapewne pod drzwiami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym się ucieszyła
zalezy jakie podejście do seksu ma Twoja żona; jeżeli lubi po ciemku i pod kołdrą to nie sądzę, zeby była zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się ucieszyłam:) A potem dostałam jeszcze inne gadżety;) Kulki gejszy, motylek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mąż swojej żony
Jeśli będzie więcej pozytywnym opinii od negatywnych to będzie prezent. Opowiem wam później jak było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olleksss
Ja bym się ucieszył !! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mąż swojej żony
Jestem coraz bardziej zdecydowany, tylko te walizki .... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olleks
Ew. powiesz że myślałeś że to shaker do deserów :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie martw się walizkami, może plecak Ci wystawi ;-) a na poważnie - to ja się ucieszyłam... dużo różnych gadżetów oglądaliśmy w internecie i przy okazji mieliśmy dobrą zabawę :-D wibrator nie jest stałym elementem naszego seksu, ale czasem bardzo go ubarwia :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erhthj
ja bym się ucieszyła ale równie dobrze inna może się śmiertelnie obrazić, czy uznać męża "za zboczeńca" cóż, to ty swoją żonę znasz najlepiej a tak wogóle, to jak w przypadku każdego prezentu, warto osobę, która ma być obdarowana, podpytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MSCDEX
Ja swojej sprezentowałem 20 cm sprzęt. Walizki nie zostały wystawione, ale po kilku razach stwierdziła że mój "oryginał" jest znacznie lepszy. Muszę przyznać, że bardzo mi to schlebia ;) Ale decyzja należy do Ciebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wylasia
Też ma. Jak każda zabawka bawi, ale żywe to żywe i nic go nie zastąpi. Chyba znasz swoją żonę i wiesz najlepiej czy lubi niespodzianki. Jeśli ci ufa to najwyżej się pośmieje, a może i zastosuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcialam na 15 rocznice slubu.....to powiedzial ze jak mi kupi to juz z nim sie nie bede chcilaa kochac....wiec ,,,wiecej nie prosilam ...kupil kochas....i sie bawimy na calego....bo wibrator jest od tego zeby sie bawic na calego...!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GUSASSSS
KUP JEJ GO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wydźwięk jest oczywisty
a mianowicie taki: wszystkiego najlepszego kochanie. Pier..l się sama - bo mi się już nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×