Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ..Nitka..

Pytanie do mam!!Wazne!

Polecane posty

Gość ..Nitka..

Mam pytanko do wszystkich mam!Mam 21 lat, dzieci jeszcze nie planuje ale marze bardzo zeby kiedys miec bobaska a dokladnie zeby byl zdrowy!I tu moje pytanie do doswiadczonych mam,czy ktoras z was przed zajsciem w ciaze brala tabletki antykoncepcyjne(konkretnie Diane-35) i czy one w jakis sposob mogly zaszkodzic ciazy, czy nawet doprowaedzily do trudnosci w zajsciu w ciaze. Czekam niecierpliwie i dziekuje z gory za szczere odpowiedzi!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miki312
hej ja bralam pigulki przez 10 lat od 20 do 30 roku zycia. Bralam Diane, Logest, Microgynon. Teraz mam 31 lat i jestem w ciazy, rodze we wrzesniu. Pierwsze dziecko stracilam poltora roku temu, ale nie uwazam, zeby to bylo z powodu tabletek. Mialam zaśniad gronisty, jest to rodzaj nowotworu ciazy, lekarze nie znaja do konca przyczyny tej choroby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..Nitka..
do Miki Oj dziekuje ci bardzo!Podnioslas mnie na duchu i uspokoilas!10 lat to bardzo dlugi okres.Teraz juz wierze mojemu lekarzowi :P Pozdrowienia i gratulacje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miki312
dziekuje i zycze w przyszlosci powodzenia, jak juz bedziesz gotowa miec dziecko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niteczko ja brałam Diane, zaszłam w ciążę w trzecim cyklu starań i cieszę się zdrową, śliczną córeczką. Powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..Nitka..
Coraz lepiej! Dziekuje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×