Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

Właśnie kupiłam tusz na Allegro. Ja to jak malpa. Pokazać mi, ktore ikonki nalezy przyciskac i robie to :D Lecę na poczte zaplacic za przsyłake. Mysle,ze się oplaciło, gdyz ten tusz w sklepie kosztuje ponad 50 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Powysyłałam swoje zdjątko, tylko że już się zamotałam i nie wiem czy ktoś nie dostanie jeszcze raz. Jak coś to sorki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga*25**
Light blue,swietny ten ciuszeki i wogole fajne łaszki tam maja tylko rozmiary jaby nie moje niestety:-( Ale zaraz tez bede szukac czegos dla siebie,a wieczorem tate poprosze to mi zalicytuje:-) Brzuch mam dzis napiety i boli po lewej stronie, rano myslalm,ze to jajnik,ale teraz nie jestem pewna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrocilam z tej poczty, myslałam,że mnie deszcz ze sniegiem zapada :D aga*25** na chudzinki cichy tez się znajdą, bo jesli znajdują sie na takie smoki jak ja !!! :D a tak przy okazji, nie doczytałam, czy moze nie bylo napisane, kiedy byłas u gina.Te bóle brzucha , szkoda zebys ty się męczyla i dzieciątko. Moze powinnaś jednak pojść do lekarza. Bierzesz jakies leki np jak Duphaston?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga*25**
Light Blue, bylam u gina w zeszlym tygodniu,przepisal mi nospe i diphergan, ale jak dalej tak pojdzie to wybiore sie w poniedzialek tylko jutro zrobie jeszcze wyniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga*25**
a co do smokow to chyba przesadzasz,widzialam przeciez Twoje zdjecia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba zostałam sama na placu boju :( Niestety szukalam, ale nic nie znalazalm na temat odkurzaczy o , ktore pytala kilka stron wczesniej ktoras z was. Wydaje mi się,ze był to artyku w jakims miesieczniku, Mamo to ja albo Mam dziecko. Przeszukalam stare numery i nie znalazalm ani jednego, pewnie poszly z dymem w piecu c.o. :P Wczoraj wieczorem, gdy kladłam się spac, połozylam się na plecach, \" na płasko\", połozyłam dlonie na brzuchu.... Mialam wrażenie, nie, ja poprostu poczułam !!!!, jak mały szkrab się poruszył lub poruszyła(wciąz nie wiem co bedzie ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mika82-zdjęcie dotarło. Dziękuję. Jest bardzo ładne. Podobają mi się zdjęcia czarno-białe.Wy też jak malowani :-) Ja brzuszek mam raczej mały ale za to zrobiła mi się taka oponka pod biustem ;-) To chyba pozostałość po poprzedniej ciąży,ale do tej pory tego nie miałam. Myslę że moje mięśnie nie są już tak elastyczne i sprężyste. Niestety. Mój mąż i tak twierdzi że nadaje się do rodzenia,bo wszystko przebiega ciążowo i nawet tego nie widać. Stwierdził że po 3 i 4 dziecku to dopiero będę miała wparwę ;-D Żartowniś się znalazł. Drugie dziecko chcieliśmy ale trzecie?....Nie wiem....Na razie nie...Chcę trochę wrócić do pracy. W końcu siedzę już z Wiktorką w domu prawie 3 lata. Teraz jeszcze drugie trochę odchować, więc znowu kolejne 2 lata. O rany...Chyba dam radę,co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam dzisiaj w szpitlu u siostrzenicu meza i jechalo ze na chyba z 10 ciezarnych szok a jedna przez druga przezywaly robily zaklady ktora pierwsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie narescie znalazlam czas naaa zaleglosci oostatnie moje dni przelezalam w lozku jakos zle sie czulammm , krew z nosa ciekla jak szalonaaa dzis sie juz ogarnelamm wrocilam do zycia!!!!! kochana tesciowaa kupila mi piekny plaszczyk 2 x zestaw musteli wiec mam zapasy na smarowanie brzusia i piersiii mx3 wiesz ze rozniez mam jakiess przeczuciee ze noszeee synalkoww zobaczymy , usg mam 17 listopadaaa a 4d jestem umowiona na 1 grudnia!!!! lightblue te rzeczy co lisytujesz to sa sliczneee sama na nie polujeee tylko inny rozmiar saa slicznee!!!!! paulinka 123 nie mialam jeszcze tego badania co ty, nie szalej z tym sprzataniem ale zazdroszcze ci ze masz juz wszytsko tak zaplanowaneeee , slicznie wszytsko urzadzoneeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o masz, ale sie rozpisalyscie :) Ligtblue zycze powodzenia w licytacji, ale to sie rozkreca dopiero przed zakonczeniem, wiec siedzcie wtedy przy kompie i szybko licytujcie. ;) Jejku ja mam usg dopiero w grudniu, nie wiem jak sie doczekam. :) Pozdrawiam i zdrówka zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izawik dziekujeee za zdjeciaaa posylam ci swojeee ahh sie rozmazylam jakk zobaczylamm cudnee niebooo , cieplekoo:P drobniutkaa kobietka jestes:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o..drobniutka to ja nie będę za jakieś 2m-ce ;-D 21-jeszcze nic do mnie nie dotarło mam pytanie-czy któraś z Was orientuje się gdzie w Poznaniu można zrobić 4D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lightblue dzieki za szukanie odkurzaczy, trudno ze nic nie znalazlas, ale dzieki za zainteresowanie, bo tylko ty chcaiałas mi pomoc..... moze zadam durne pytanie ale po co robicie to 4d? zeby sprawdzic czy dzidzius naprawde dobrze sie rozwija? nie wiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doroteczka ja robie poniewaz:jest to mojaa pierwsza ciazaaa , do tego jeszczee podwojna,martwie sie wszytskim , chce wiedziec wszytskooo , ty nie jestes ciekawaaa ? aa noi chce znac plecc bobaskowww:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 - to jest tez moja pierwsza ciąża i tez chcaialbym wszystko wiedziec, ale powiem szczerze ze boje sie ze zbyt czeste usg moze zaszkodzic maluszkowi, a tak poza tym to nie bardzo wiem czy sie rozni takie usg zwykle od tego 4d, to jest to kolorowe usg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie dzisiaj boli dół brzucha :-( Dobrze, ze już za tydzień idziemy na usg ( połówkowe ) to zobaczymy co tam u dzidziusia słychać. Wczoraj wieczorem nieźle mnie pokopoał. Pierwszy raz dało się to odczuć tak wyraźnie :-) A jutro farbuję włosy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry wszystkim 21-piszesz że jestem drobna,ale Ty też taka jesteś. Dostałam Twoje zdjęcia i dlatego wiem :-) Masz przesliczne włosy. Ja z natury też mam kręcone (nie tak bardzo jak Ty),ale niestety zmieniło się to po urodzeniu Wiktorki. Teraz je prostuje i modeluję bo są takie nijakie. Ni to kręcone, proste też nie i dlatego coś muszę z nimi robić. Bardzo dziękuję Ci za miły komplement. Aż zrobiło mi się cieplo na sercu jak napisałaś że wyglądamy na szczęśliwych. Osobiście też tak uważam,chociaż to ja mam częste zawirowania humoru. Teraz przez ciążę i w ogóle czasami jestem zmęczona samym siedzeniem z dzieckiem w domu i robieniem ciągle tych samych rzeczy o tej samej porze. Nieraz łapię z tego powodu doły,chociaż z drugiej strony nie chciałabym by ktoś obcy zajmował się moją córunią. Żałuję tylko że babcie albo rodzeństwo nie mieszkają bliżej. Brakuje mi kontaktów z innymi ludźmi. No i stąd czasami te chandry,a mój zapracowany mąż musi to czasami znosić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie wiedzieć jak wyglądacie (chociaż nie mam jeszcze zdjęć wszystkich kobietek). Jak coś piszę do kogoś albo czytam którąś wypowiedź to widzę przed oczami Wasze twarze. Generalnie na razie to przeważają wśród nas brunetki, tylko flowerska ma jasne włosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc brzuszki O ile mi wiadomo na temat USG nikt jeszcze nie wie jaki ma wplyw na dziecko. W jednej z ksiazek czytalam, ze dziecko slyszy pisk tych fal ultradzwiekowych czy cos takiego i wcale mu nie jest przyjemnie wtedy. Dlatego zapobiegliwi angole robia jedynie 2 te zabiegi w czasie trwania calej ciazy, jezeli nie ma koplikacji i nie potrzeba robic dodatkowych. Natomiast jak do wszystkiego trzeba podchodzic z rozsadkiem. Na pewno jest to badanie standardowe i jesli sie nie naduzywa bezmyslnie to wszystko jest dozwolone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Dosłownie za Wami nie nadązam , tak duzo piszecie :D koala-79 i znowu nie wysłałam ci fotki, ale jak bedziesz miala ochote, jak sie pojawisz na naszym forum to sobie kliknij na link http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c9b7e14cc7227d45.html A licytacja, hmmmm zwariowali. Musialam podbic cene do 45 zł. Ale zakonczenie aukcji dopierow poniedzialek, wiec wszystko moze się zdarzyc. Wystartowalam jeszcze w licytacji takiego samego sweterka, tylko w pomaranczowym kolorze. Zobaczymy co bedzie. Doroteczka dzisiaj rozmawialam z pewną dziewczyną, i dostalam od niej stary miesiecznik MAm dziecko(ten ktory u mnie spłonąl) Więc sa to odkurzacze dla małych alergików, ale godne polecenia: Odkurzacz na pare Hover \"Vap&Dry\" za bajeczną :D cene 1299 zł oraz Odkurzacz bezworkowy Fagor-Mastercook za 399 zł ale tak sobie mysle,ze jak pojdziesz do dobrego elektromegamarketu to tam napewno ci doradzą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LightBlue jeszcze raz dzięki, będę rzeczywiście musiała ruszyć na podbój sklepów żeby tam jeszcze dopytać. dzięki wielkie... fajnie wyglądacie razem na waszym zdjęciu ślubnym!!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek :) Dzisiaj wyruszyłam do ciuszkolandii w poszukiwaniu duużych rzeczy na mojego brzucholka. Oczywiście niczego dla siebie nie znalazłam ale za to, mam coś dla mojego szkraba. Moje pierwsze zakupy i to za jaką kase :) Kupiłam dwie rzeczy na które wydałam 4 zł :D , takie zakupy to ja lubię. Teraz siedzę przed kompem i słucham muzyczki a mały w brzusiu szaleje. Najlepiej reaguje na piosenke BassHunter - Boten Anna :D A to moje pierwsze zakupy : http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/03d20a23c5c20ce0.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/5f5fbf08b21abe7b.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja na jakiekolwiek zakupy nie moge się wybrac. To przez mojego chłopa, ktory całky czas się czyms wykręca :D Ale w niedziele, to juz mu nie przepuszcze :classic_cool: Teraz wlaśnie skonczyłam podduszac pieczarki wraz z cebulką. Za chwile , jak skoncze pisac to ide robic własnoręcznie pizze z tunczykiem. Nie wiem, czy sama bede jadła, bo dzisiaj cały dzien wymiotuje :( mika82 chaaaa :D pierwsze zakupy, ale widze,ze udane, oby tak dalej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×