Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

izawik - z tymi mdlosciami mam poobnie.. a najlepsze, ze w I i II trymestrze w ogole mi sie nie zdarzaly. teraz, od jakiegos czasu mam je co dzien. jakos mi sie chyba poprzestawialo:) a do irlandii rowniez Was wszystkie zapraszam:) gdybyscie akurat mialy po drodze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sofijka hehe ja mam po drodze i chętnie skorzystam, bo jeszcze tam mnie nie było ;-) Zmykam. Do wieczora moje Mamuśki i Bączusie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewita2510
Witajcie Dziewczynki. Rzadko do was wpadam bo cały czas leże, ale jak czasami wstanę to czytam Was i bardzo wam dziękuję za to że jesteście. Raźniej mi z Wami. tak to bym juz pewnie dawno wpadła w deprechę! Co do mdłości to ja je mam bardzo często. Czasami zjem sniadanie i od razu ląduję w ubikacji. Tez myslałam że to juz koniec a tu proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze 5 minut mogę posiedzieć. Evita będziesz rodzić w CZMP? Ja się zastanawiałam nad CZMP, ale jednak zostaję w P-kowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nie wiem czy dobrze zrobiłam, bo chyba w CZMP mają lepszy sprzęt ale teraz to już za późno, żeby zmienić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evita u nas w Pkowie mówią o CZMP dobrze. I kto nie decyduje się rodzić tutaj, to właśnie zmyka do CZMP. Ale cieszę się, że tak napisałaś, przynajmniej nie mam wyrzutów, że nie zapisałam się do łódzkiego gina. A byłam wyedy w tej klinice, którą mi poradziłaś na radwańskiego na tym usg3 d. Fajna klinika, ale ceny kosmos. Dobra zmykam, bo spóźnię się na MZK. 👋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo baczka, jak wyczytasz cos ciekawego w tych gazetach to daj znac. Bylam wlasnie w aptece i nie ma tutaj spirytusu 70% tylko zwykly. Nie wiem, czy bede go mogla uzywac, wzielam mala butelke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam - przyszła do mnie paczka - płacona w srodę - z allegro - a wcześniejsze nie -wysłałam przypominacze . dziasiaj zachciało mi się pistacji - pojechałm tramwajem w moje ulubione miejsce - po 100 g ( wieej bałam się kupić - bobyłam pewna że wszystko pochłonę a - waga ostatnio skoczyłą \":P). mam duszności i zawroty gowy - 35 - tydzień więc się nie dziwię podobno dyszę :P chętnie wprosiłabym się do której z was na kawkę - bo mi nawet herbaty czarnej nie pozwalają pić a- tylko owocowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.........KWIECIEŃ.....TC......KG+........MIASTO..... ....PŁEĆ........... IMIONA maamonka.....01........34......+11......Warszawa... córcia..Karolinka Aska_kit........01..........21......+6.........Warszawa. ..? 21...............02..........33.......+17......krynica/w a- wa.....2Xs yn...mateusz i kacper izawik..........02...........34.....+7..........Poznań.. ....90% Gabrysia?. mika82.........03...........32....+12..........Łódź..... .........S..............Tomuś aga*25** .......04...........33....+13..........L-ca..............S.. ..........Bartosz nikolla80 ......04...........34.....+9 ..........Kraków .........NIESPODZIANKA Krzyka..........04...........23.....+3...........Lublin. ...........C ? mx3.............08...........31....+ 15.........Gdynia.. ..........CiS . Maria, Jan Ania75..........08...........33.....+3,5.........W-wa... .........C. .....Agata kamil_a ........09...........31.....+12.........Chełmno.........C?.. . ...Antonina Paulka123.....11............32......+10..........Kraków..... .. ...C .....Marysia flowerska......11............32.....+18........Londyn... ...niespodzianka Moli.............12............22.....+3,5.............. ... ..? ruda_lala.......12...........32......+7.....Mikołów. .....Córeczka - Milena zuzanka14......13...........33......+5.........Cieszyn.. . ............chyba Bartosz muszka11.......13...........29.....+13.........Warszawa. . ......C...... Julia mama bączka..13...........32.....+17........P-ków Tryb......C ....Iga sofijka........13............32.......+12........Irlandi a.....?....Zosia, Szymon rudamaxi.....14.......31......+11......Trzebnica k/Wrocławia....C....Wiktoria,Zofia Doreta..........17...........18.....+1,5........W-wa sarita............17...........32......+11........Bydgos zcz.......C......Kasia justaaaa........17...........32......+12...........zach- po m.......S .....Mateusz LightBlue.......17...........31......+7..........Oława.. .........C. ....Karolinka koala79.........18...........32......+8..........Węgrów. ........C Aprilka ..........17..........32.....+15..........wielkopolska...S.. .Kubuś margolcia1......20..........30.....+14...........Białyst ok ......C...Karolinka Myszolka.........20..........26.....+13kg.......N.Sacz.. .........S.... KUBUŚ Doroteczka......21..........29......+8..........Siedlce. ..... ....C...Weronika Kiwiusia ..........22.........17......-4...........W-wa.........? evanikaa.........23..........29.....+7...........Stargar d... ..... C 90%...Kamilka Madziunka26....24..........30.....+10,5...........Płock. ... .... ....S agawaa...........25.........18......+1...........Gliwice .... ..2xS Kasik26...........26.........22......+7...........Zgierz .... ......C...Aleksandra Ewita2510........27.........30......+15...........Łódź.. . .... C....Wiktoria Janika78..........28.........29...+10...........W-wa... ... .....C...Julcia? Wica...............29.........22...+8..............W-wa. .... ......S Kapikapi.........29-30.......28..+12,5....okolice B-stoku...syn. Piotruś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiuna6378
nhfygdyrgvb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zupkaa zrobionaa -pyszna ogorkowa:) chociaz w trakcje jej robienia zalowalam ze nie zrobilam grzybowej :D osttanio szaleje taka ochote mam na pepsii ze pije jeden kubeczek prawie codziennie:) zaraz lece znow sie polozyc bo przy gotowaniu troszeczke postalam , i sie zmeczylam napisze dzisiaj do mx3 wieczorkiem co u niej usciskam ja od nas wszytskich czyli od ciotek z kafe wiec pozniej napisze jak odpisze co u niej:) bozee jaka ona musi byc juz szczesliwa :) ewita2510 pewnie juz bokiem wychodzi ci lezenie , ale cozzz jak trzeba to trzebaaa, jestes dzielna:)DZIEWCZYNY ale bylo by fajnie sie spotkac:) juz z dzieciakami Aga25 halloooo odezwij sie ihihhi Aprilka co za poczucie smakuu-winogrona +maslanka -szalejesz kochana szalejesz Aga znoww igielki w cipulce czujeszzz .. ja rowniez a wczorajj to chyba mialam ich rekord dzisiaj jak narazie spokoj wlasnie Aga snilas mi sie ze pracowalas w jakims sklepie odziezowym ja do ciebie przyszlam brzuszki miałysmy jeszcze malutkie kupywalam jakis sweter dobrze go pamietam biały z brazowymi paskami (on byl na prezent dla LUKASZA mojego) , pozniej psozlysmy na zaplecze i paliłysmy papierosy i wpdl jakis facet chyba twoj szef i mnie wygonil heehehhe aa najlepsze na koncu wreczalam Lukaszowi prezent i okazalo sie ze w reklamowce mam spodnie sztruksowe brazowe evanika ty nie szalej tak z tym sprzataniem heheh tez masz niezle sny mozeee zaduzoo marchewek jesz:) ja tez wczoraj psozlismy na spacer i rozbuczalam sie jak glupiaa a dlaczego? tego najstarsi gorale nie wiedzaa mamonka :( jak to ci pekl brzuszek ? jak to sie odczuwa? bardzo mi przykro ale ciesze sie ze juz jestes znami , wlasnie a jak to jest jak dzidzia sie stawiaaa? MALUTKAA TWOJA to duzaa dziewczynka:) lez bidulko tak bedzie najlepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21-co do pepsi to mam dokładnie to samo. Codziennie muszę trochę wypić :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w klubie wypilam dzisiaj szklanke coli. Przed ciaza zarzekalam sie, ze nigdy w zyciu i ze dziwie sie matkowm ktore sie truja ta chemia. ;) A teraz to jest najpyszniejsza rzecz na swiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe dziewczyny widze ze nie jestem osamotniona w piciu Coca Coli czy Pepsi :) Ostatnio tak baaardzo mi zasmakowala! Napisze do mojego m zeby w drodze do domu kupil mi pol litra :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz jestem, tak sie dzis nachodziłam,ze mnie plecy rozbolały:-( mamo baczka, faktycznie twarde te materace, moim zdaniem to to nawet nie jest materac tylko kawałek obszytej dykty. No, ale juz w tym tygodniu musze sie na cos zdecydowac:-) Flowerska, dzieki za zdjecia, super wygladasz i widoki tez extra:-) A ze tyle to sie nie przejmuj, ja uwielbiam ogladac zdjecia, chociaz wole takie juz wywołane:-) 21, kłucia miałam rano, a w nocy brzuch twardniał i troche bolał jak na okres, wogole jakas obolała jestem. Na cole tez mam ochote i raz w tygodniu pozwalam sobie na malenka buteleczke. Aha, a ja kiedys pracowałam w sklepie z odzieza meska:-) izawik,ze Cie nie ma zauwazyłysmy, ale ja przynajmniej myslałam,ze znow Cie jacys goscie nawiedzili:-) sofijka, nie martw sie mezem ja tez sobie czesto wkrecam rozne dziwne rzeczy, a potem sama sie zmieje. Ale fakt,ze moj Jarek tez mogłby byc bardziej domyslny:-) evanikaa, nie martw sie,ze masz mały brzuch. Ja tez mam mały ,a Bartus jest dosc duzy, wiec jak widac nie ma tu reguły:-) Zjadłam pierozki i chyba pojde zaraz po dokładke:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie przed chwilką kupiłam na Allegro naszemu maluszkowi wyprawkę na wyjście ze szpitala. Jak mi się uda to wklejam link. Wybrałam neutralny kolor-żółty, bo nie wiemy na 100% co będzie . Na razie wiemy tylko że dziewczynka,ale na 90%, Cały czas ustawia się tak,że albo nic nie widać albo ma złączone nóżki. http://www.allegro.pl/item168276221_wyprawka_z_body_6_czesciowa_r_56_zolta_.html#photo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja tez pozwalam sobie od czasu do czasu na colę. W zyciyu mi tak nie smakowała jak teraz, ale p.óxniej mam wyrzuty sumienia że podtruwam maleństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izawik, bardzo ladne ciuszki! Moze namowie mojego m zeby kupil :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uaktualniam tabelkę NICK.........KWIECIEŃ.....TC......KG+........MIASTO..... ....PŁEĆ........... IMIONA maamonka.....01........34......+11......Warszawa... córcia..Karolinka Aska_kit........01..........21......+6.........Warszawa. ..? 21...............02..........33.......+17......krynica/w a- wa.....2Xs yn...mateusz i kacper izawik..........02...........34.....+7..........Poznań.. ....90% Gabrysia?. mika82.........03...........32....+12..........Łódź..... .........S..............Tomuś aga*25** .......04...........33....+13..........L-ca..............S.. ..........Bartosz nikolla80 ......04...........34.....+9 ..........Kraków .........NIESPODZIANKA Krzyka..........04...........23.....+3...........Lublin. ...........C ? mx3.............08...........31....+ 15.........Gdynia.. ..........CiS . Maria, Jan Ania75..........08...........33.....+3,5.........W-wa... .........C. .....Agata kamil_a ........09...........31.....+12.........Chełmno.........C?.. . ...Antonina Paulka123.....11............32......+10..........Kraków..... .. ...C .....Marysia flowerska......11............32.....+18........Londyn... ...niespodzianka Moli.............12............22.....+3,5.............. ... ..? ruda_lala.......12...........32......+7.....Mikołów. .....Córeczka - Milena zuzanka14......13...........33......+5.........Cieszyn.. . ............chyba Bartosz muszka11.......13...........29.....+13.........Warszawa. . ......C...... Julia mama bączka..13...........32.....+17........P-ków Tryb......C ....Iga sofijka........13............32.......+12........Irlandi a.....?....Zosia, Szymon rudamaxi.....14.......31......+11......Trzebnica k/Wrocławia....C....Wiktoria,Zofia Doreta..........17...........18.....+1,5........W-wa sarita............17...........32......+11........Bydgos zcz.......C......Kasia justaaaa........17...........32......+12...........zach- po m.......S .....Mateusz LightBlue.......17...........31......+7..........Oława.. .........C. ....Karolinka koala79.........18...........32......+8..........Węgrów. ........C Aprilka ..........17..........32.....+15..........wielkopolska...S.. .Kubuś margolcia1......20..........30.....+14...........Białyst ok ......C...Karolinka Myszolka.........20..........26.....+13kg.......N.Sacz.. .........S.... KUBUŚ Doroteczka......21..........29......+8..........Siedlce. ..... ....C...Weronika Kiwiusia ..........22.........17......-4...........W-wa.........? evanikaa.........23..........29.....+7...........Stargar d... ..... C 90%...Kamilka Madziunka26....24..........30.....+10,5...........Płock. ... .... ....S agawaa...........25.........18......+1...........Gliwice .... ..2xS Kasik26...........26.........22......+7...........Zgierz .... ......C...Aleksandra Ewita2510........27.........32......+16...........Łódź.. . .... C....Wiktoria Janika78..........28.........29...+10...........W-wa... ... .....C...Julcia? Wica...............29.........22...+8..............W-wa. .... ......S Kapikapi.........29-30.......28..+12,5....okolice B-stoku...syn. Piotruś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze znowu brzuch mi sie stawia :( To juz kolejny raz dzisiaj. Troche mnie to niepokoi, bo wczesnie to raz dziennie tylko mi sie napinal. Ale jutro ide do gina wiec mu o tym powiem. Aha, czy ktoras z was bierze Tardyferon? Bo mi sie wlasnie skonczyl a nie wiem czy mi sprzedadza bez recepty.... a nie chce mi sie isc nadaremna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalala23
mam pytanie zrobilam sobie test w ciagu dnia 6 dni po stosunku a na 8 dni przed @ test wyszedl negatywnie z czego sie ciesze mam pytanie czy to wiarygodny wynik ,brak pomylki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flowerska - przepiękne te zdjęcia, oglądaliśmy razem z mężem. Aprilka - Tardyferonu bez recepty niesprzedają, ale jest zamiennik bez recepty (podobno nawet lepiej się wchłania) lalalalal - myślę, że ten test powinnaś powtórzyć za jakiś czas - ten był chyba za wcześnie. Pozdrawiam. Przyszła dziś do mojej teściowej paczka z Allegro z wózkiem - zaraz tam jedziemy, bo już się nie mogę doczekać, żeby go zobaczyć na żywo. Potem idę do gina. Z colą i pepsi mam to samo. W ogóle mam dziwaczne smaki, czasem przyjdzie mi ochota na taką wstrętną niebieską oranżadę, której normalnie bym nie tknęła. W ogóle stwierdziłam, że niezbyt zdrowo się odżywiam - codziennie mała kawka, czasem lampka winka czy piwko typu Red\'s, mnóstwo słodyczy. Poprostu nie mogę się oprzeć. Za to palenie jak rzuciłam w 4 tyg. ciąży (jak się tylko o niej dowiedziałam) to nie palę do dzisiaj i nawet mnie nie ciągnie do fajek. I mam nadzieję, że już tak zostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane kobiety. Dziękuję za wszystkie wasze myśli, życzenia. Jesteście kochane. Do 21 pisałam jeszcze w znieczuleniu, nie spojrzałam dobrze w kartę. Zaraz wszystko streszczę. Nie czytałam Was, bo dopiero trafiłam do domu, rozpakuję się i przygotuję na jutro. Trafiłam do szpitala przez podwyższone ciśnienie (moje: 145/95 tętno 146) i opuchliznę. Na izbie wezwano lekarza, bo już miałam koło 160 /110 t. 148. Położyli mnie na sali porodowej i czuwało nade mną kilku lekarzy i położna. Dostawałam 2 kroplowki, 3 zastrzyki domięśniowe, 1 wstrzyk dożylny poza kroplówką, 2 tabletki doustnie - wszystko na obniżenie ciśnienia. Dzieci tętna KTG pokazywało jako prawidłowe.. tylko to mnie cieszyło. Czekałam czy zadziałają leki ale czułam, że mnie potną jeszcze przed północą... Moje parametry trochę spadły, ale za godzinę już podskoczyły pomimo leków... ponad te z godziny przyjęcia na izbę. Robiło mi się gorąco, słabo, na przemian głowa pękała i oczy tętniły. Dostawałam od przemiłej położnej okłady zimne... Wszyscy byli super. O 21.45 po konsultacji 4 lekarzy gin-poł i 1 internisty zdecydowano o cięciu...wskazania, zagrażająca rzucawka. O 22 przewieziono mnie nagą na salę operacyjną, gdzie anestezjolog powiedziała, że nie mogą mi zrobić ogólnego, bo moge dostać wylewu, zapaści... że będzie dolędźwiowe znieczulenie. Kazała usiąść na stole okrakiem, wygiąć plecy i nie ruszać ani o milimetr. Podawanie znieczulenia nie bolało. Położyli mnie... anestezjolog zbadała poziom znieczulenia i 2 lekarzy przystąpiło do działania. W pogotowiu czekali neonatolodzy, dwa inkubatory, aparatura... wszystko, wszystko. O 22.05 wyjęli Jasia. Poczułam jak po boku ciała leci ciepły płyn(wody płodowe) i zobaczyłam moje kochanie, płaczące jak niosą go do stołu z tyłu sali gdzie czeka ekipa. Płakał, a ja razem z nim... ze szczęścia, że płacze - złapał powietrze... wiedziałam, że będzie dobrze, że oddycha, skoro płacze. O 22.07 wyjęli Marysię, tu było tak samo, nie mogłam powstrzymać łez szczęścia. Podczas zszywania mnie (5 min później) ciśnienie mi spadło ze 160/110 do 55/30.... odlatywałam im... Widziałam gwiazdy przed oczami, wymiotowałam i czułam, że jeszcze chwila i zejdę. Pełna mobilizacja, powłączali mi kolejne dojścia dożylne, kroplówki... Pojechałam na salę, gdzie co 5 min. siostry mnie kontrolowały. Do 15 min. miałam badane ciśnienie a po 3 h podano mi pierwsze zastrzyki znieczulające pooperacyjnie, bo przestało działać znieczulenie dolędźwiowe. Nie spałam chyba do 9 rano, później mnie zmogło i obudziłam się o 14. Poinformowano mnie (jeszcze w nocy), że dzieci są na intensywnej terapii, ale same oddychają i są silne. Tam podano przybliżone dane, które podałam 21 w esku. Koło 14 wstałam i poszłam pod prysznic. Siostra czekała na zewnątrz, bo podobno nie wyglądałam ciekawie. Później zawiozła mnie na wózku do dzieci. Dała nam 10 min. Dzieci leżały w inkubatorach, tylko jaś miał przyłożone wąsy tlenowe, bo gazometrię miał trochę słabszą... ale i tak oddychał sam. Moje kruszki.... Jaś 1910 wagi 46 cm długości Marysia 1710 wagi 45 cm długości Płakałam ze szczęścia, i z żalu, że nie mogę ich przytulić. Tego dnia zawieziono mnie do sali i przespałam prawie do następnego. 16 lutego o 12 przewieziono moje cuda na salę wcześniaków, oddział neonatologii. Od tej pory spędzałam z nimi każdą wolną chwilę i tego dnia zaczęłam odciągać po odrobinie pokarmu. Marysia je po 3 ml mojego mleka, Jaś na razie nie, bo zwraca. Pompy infuzyjne dozują im płyny i odżywki. Mnie dzisiaj wypisali.Dzieci będą w szpitalu koło 3-4 tygodni. Muszą same dobrze jeść i przybrać do wagi 2 kg. Dostałam pojemniki szpitalne na pokarm. Od jutra będę co rano jeździła do maluszków z pokarmem i siedziała do oporu. Jest mi tak smutno... że już nie zajrzę do nich w nocy, albo zaraz po pierwszym ściąganiu po 5 rano. Serce pęka, że będą tam same, że wróciłam sama do domu...... to jest strasznie bolesne, nie wyobrażacie sobie.... Każdej życzę, by donosiła na tyle, by tego nie przechodzić. Moje kruszki są non stop kłute, kroplówkowane (w zasadzie pompowane, bo to nie kroplówki). Jaś jest delikatniejszy, częściej płacze i marszczy czółko, Marysia na wiele zabiegów nie reaguje, śpi.. czasem się przeciąga jak królewna. Przewraca główkę z prawa na lewo. Nie mogę ich trzymać w objęciach. Wolno mi tylko je głaskać przez otwory w inkubatorach, czasem podać palec do ssania jako uspokajacz płaczu. Dzisiaj je przewinęłam, spytałam siostrę czy mogę i pozwoliła. Te pieluszki... najmniejsze od 2-5 kg są dla nich prawie po same pachy i ogromne.... Prześlę zdjęcia pierwszej z brzegu z Was, bo muszę iść ugotować sobie zupę. Muszę mieć tresciwy pokarm. W szpitalu nie zjadłam przez 5 dni ani jednego ich posiłku, tylko sucharki, które mama przywiozła, kisielki w kubku i dużo wody. Chcę by moje maluszki przybrały jak najszybciej, bo serce pęka, że ja jestem w domu... a one w szpitalu, że ich łóżeczka świecą pustką. papaski.... do następnego napisania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mx3 jak sie ciesze ze do nas napisalas :) Trzymam kciuki za Malenstwa, bede sie modlila o zdrowie dla Nich. Najwazniejsze ze samodzielnie oddychaja! Zobaczysz wszystko bedzie ok ❤️ Dobrze ze wszystko tak sie skonczylo, bo porod ktory opisalas byl straszny! ...az mi ciarki przechodza. Wyslij mi fotki isabelle84@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj kochana mx3.Aż się popłakałam jak przeczytałam Twojego posta.Trzymaj się dzielnie,najważniejsze,że dzieciaczki są już na świecie i pod stałą opieką.Tak mi przykro,że nie możecie jeszcze byc razem,ale już niedługo.Bądź dzielna i pogłaszcz po łapkach dzieciaczki od ciotki.Juz niedługo będziecie razem życzę żeby jak najszybciej.Buziaczki dla Ciebie,Jasia i Marysi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysłałam na isabel.... chyba przez przypadek też z treścią do bratowej (przekopiowaną w forum) nie mam siły od nowa opisywać... to kosztuje tyle łez. Wyobraźcie sobie, że teściowa nie zadzwoniła zapytać jak się czują dzieci, czy ja.... Przyjęła do wiadomości to, że Fil dzwonił do niej i powiedział że dzieci już są. Kazała pozdrowić, reszta jego rodziny też ma wlane, mimo tego, że z braćmi, siostrą mamy fajne stosunki, odwiedzamy się i pomagamy... nikt nie zadzwonił. Pogratulowali Filipowi i teraz reszta ich już nie obchodzi. Wrócił mail... adres jest prawidłowy????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj znowu z nami MX3. bardzo sie ciesze że dzieciaczki same oddychają . nie martw sie nawet sie nie obejżysz a bedą już z tobą w domku. trzymam kciuki. Mi ciśnienie spadło ale nadal źle sie czuje. Boli mnie w pachwinie. karolinka szaleje po brzuszku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×