Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

No i ja paliłam przed ciążą. Ale na miesiac przed zajściem w ciążę udało mie się skończyć z nałogiem. No zdarzyło mi sie jeszcze później wypalić kilka sztuk. I też czuję że będę paliła po ciąży i po karmieniu. Ale jeszcze się okaże. Mój Misiek oczywiscie chciałby żebym nie paliła, on nie pali. A ja mu obiecałam, że się postaram. Tylko moja przyjaciółka pali i nei wiem, jak wytrzymam po ciąży w jej towarzystwie. Ja juz wcinam frytki. Ale są pyszne. I colą chętnie bym popiła ale nie ma mi komu kupić. A ja jestem zbyt leniwa, żeby się ubrać i iść do sklepu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mysle ze nie bede palila raz ze malo palilam a dwa ze moi znajomi juz tez nie pala wiec nie beda kusic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga nie przejmuj sie ta \"kolezanka\"! Ja sobie na pizze pozwalam tak raz na miesiac i czasem lykne tez cos gazowanego ...przed chwila wypilam 0,5l coli :) Jestem zdania ze na wszystko (oczywiscie nie w nadmiarze) mozna od czasu do czasu sobie pozwolic ;) mamo baczka, izawik ---->dzieki za info na temat Tardyferonu. Na szczescie jutro ide do gina to poprosze o recepte. mx3----> ja calkiem zapomnialam ze ty teraz jestes sama, bez twojego mezczyzny :( Mam nadzieje ze masz kolo siebie ludzi kotrzy cie wspieraja! A czy nie ma mozliwosci by ukochany wrocil wczesniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co, tak bardzo boli mnie kość ogonowa, że nie wyrabiam. Nie wiem co jest. Myślę, że to od siedzenia przed kompem. Jejku przydałby się ktoś do wymasowania, a dziś samotna noc :-( Kupiłam właśnie na allegro kołderkę i podusie dla mojej Igi. Mam nadzieję, że nie okaże się to jakimś badziewiem, bo cena całkiem przystępna była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, no przeczytanie wszystkich Waszych postów, zajęło mi dobre 40 min. Niestety ja nie dostałam zdjęć maluszków Mx3, więc bardzo prosze niech mi któraś podeślę, bo chciałabym zobaczyć nasze pierwsze forumowe kruszynki: annalewandowska@poczta.onet.pl Nawet już uprzątnęłam skrzynkę, zeby nie było problemów z dostarczeniem :-) Mx nie martw się, czas szybko płynie i już niedługo utulisz obydwa swoje Skarby, wiem ze to słabe pocieszenie, bo one leżą tam takie malutkie i same, ale najważniejsze że są silne, zdrowe i napewno czują całą Twoją miłość jaką tylko Mama może dać swoim dzieciątkom. Trzymamy kciuki, za Jasia i Marysię, żeby szybko przybierały na wadze i rosły Wam na pociechę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcialam ci Aniu poslac zdjecia ale jakos mi poczta nie dziala ale zaraz jak ja uruchomie to posle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania wysłałam ale nie wiem czy dobry mail podałam, więc sprawdz. annalewandowska@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyneczki, będę sprawdzała pocztę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evanika dziekuje za zdjecia kruszynek mx 🌻 ojej mx3 jakie slodziutkie te Twoje Pociechy!!! az sie poplakalam czytajac to co napisalas. wierze ze jest ci przykro, smutno bo dzieci sa w szpitalu a ty w domku, ale zobaczysz szybciutko przybiora na wadze i bedziecie razem w domciu!!! ❤️ flowerska Twoje zdjęcia też są fajowe, wcale dużo się nie zmienilas, porownujac te zdjecia co wczesniej wysylalas i teraz te obecne....nadal laseczka z Ciebie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki :) przeczytalam posta mx i tez sie zryczalam jak bobr , wogole to gratuluje mx i trzymaj sie dzielnie wszystko bedzie ok maluszki napewno niedlugo beda juz w domu 21 przylaczam sie do toastu :) dziewczyny ja tez prosze o zdjecia maluszkow Floverska dziekuje za przesliczne zdjecia ladnie wygladasz Ja bylam w czwartek u lekarza szyjka miekka ale na szczescie zamknieta malenstwo nie chcialo pokazac na 100 % kim jest wiec wiem narazie ze w 80 % bedzie corcia :), wyniki mam dobre jeszcze w tym tygodniu czeka mnie wizyta u poloznej uplawy tez mam czasami takie rzadkie a czasami geste, no i kucie w cipuszce tez mam przewaznie jak chodze i do tego twardnieje mi brzuch ( boli tak ze nie moge zrobic kroka) dzis rozmawialam o tym z kuzynka ( jest polozna) i powiedziala mi ze musze \"zwolnic\" i uwazac bo jeszcze troszke zostalo i zebym donosila do konca, ahca rozstepy jak narazie mnie nie dopadly i mam nadzieje ze tak zostanie:) w przyszlym tygodniu zaczynam prowadzenie zajec w ramach praktyk w szkole, ciekawe jak bedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kapikapi Paulka123 Doroteczka nie mam waszych numerów gg. Mój to 8047464. Odezwijcie się do mnie. :) Idę zaraz spać, a co! Może w końcu się wyśpię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.........KWIECIEŃ.....TC......KG+........MIASTO..... ....PŁEĆ........... IMIONA maamonka.....01........34......+11......Warszawa... córcia..Karolinka Aska_kit........01..........21......+6.........Warszawa. ..? 21...............02..........33.......+17......krynica/w a- wa.....2Xs yn...mateusz i kacper izawik..........02...........34.....+7..........Poznań.. ....90% Gabrysia?. mika82.........03...........32....+12..........Łódź..... .........S..............Tomuś aga*25** .......04...........33....+13..........L-ca..............S.. ..........Bartosz nikolla80 ......04...........34.....+9 ..........Kraków .........NIESPODZIANKA Krzyka..........04...........23.....+3...........Lublin. ...........C ? mx3.............08...........31....+ 15.........Gdynia.. ..........CiS . Maria, Jan Ania75..........08...........33.....+3,5.........W-wa... .........C. .....Agata kamil_a ........09...........31.....+12.........Chełmno.........C?.. . ...Antonina Paulka123.....11............32......+10..........Kraków..... .. ...C .....Marysia flowerska......11............32.....+18........Londyn... ...niespodzianka Moli.............12............22.....+3,5.............. ... ..? ruda_lala.......12...........32......+7.....Mikołów. .....Córeczka - Milena zuzanka14......13...........33......+5.........Cieszyn.. . ............chyba Bartosz muszka11.......13...........29.....+13.........Warszawa. . ......C...... Julia mama bączka..13...........32.....+17........P-ków Tryb......C ....Iga sofijka........13............32.......+12........Irlandi a.....?....Zosia, Szymon rudamaxi.....14.......31......+11......Trzebnica k/Wrocławia....C....Wiktoria,Zofia Doreta..........17...........18.....+1,5........W-wa sarita............17...........32......+11........Bydgos zcz.......C......Kasia justaaaa........17...........32......+12...........zach- po m.......S .....Mateusz LightBlue.......17...........31......+7..........Oława.. .........C. ....Karolinka koala79.........18...........33......+8..........Węgrów. ........C Aprilka ..........17..........32.....+15..........wielkopolska...S.. .Kubuś margolcia1......20..........30.....+14...........Białyst ok ......C...Karolinka Myszolka.........20..........26.....+13kg.......N.Sacz.. .........S.... KUBUŚ Doroteczka......21..........29......+8..........Siedlce. ..... ....C...Weronika Kiwiusia ..........22.........17......-4...........W-wa.........? evanikaa.........23..........29.....+7...........Stargar d... ..... C 90%...Kamilka Madziunka26....24..........30.....+10,5...........Płock. ... .... ....S agawaa...........25.........18......+1...........Gliwice .... ..2xS Kasik26...........26.........22......+7...........Zgierz .... ......C...Aleksandra Ewita2510........27.........32......+16...........Łódź.. . .... C....Wiktoria Janika78..........28.........29...+10...........W-wa... ... .....C...Julcia? Wica...............29.........22...+8..............W-wa. .... ......S Kapikapi.........29-30.......28..+12,5....okolice B-stoku...syn. Piotruś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No no no .... Ania 75 do ciebie tez wyslałam fotki - az dziwne, ze nie podochodziły do niektorych z was... ale chochliki komputerowe sa nieznosne.. ja mam chyba jakiegos pecha. Ciągle w ciązy dochodzi u mnie do oparzeń. Robiłam dzisiaj zapiekankę z makaronem szpinakowym z brokułami i tuńczykiem w sosie smietanowo - serowym i przy wyciaganiu z piekarnika oparzyłam sobie nadgarstek - normalnie jakis pech! Po ciązy bede cała w bliznach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo Bączka - Magda masz jakiegoś innego maila - bo doszły mnie tu słuchy, ze chyba czegos ci nie wysłałam.. haha ;) mam tylko takiego magdawozniak81@wp.pl ??? daj mi znać to zmienie w mojej ksiazce adresowej cioteczek z forum!!! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzidzia szaleje ide spac zycze dobrej nocki i kolorowych snow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evenika masz dobry mail. Dosżły foteczki od Ciebie. A wiesz co, jak zawsze czytam co Ty szykujesz sobie do jedzenia to Cię podziwiam. Bo zawsze takie wymyślne (dla mnie) rzeczy. Ale pewnie to wszystko jest bardzo dobre. A co do tych oparzeń to masz pecha. Wtedy brzusio, teraz znowu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uaktualniam tabeleczke, zmieniam tydzień.... NICK.........KWIECIEŃ.....TC......KG+........MIASTO..... ....PŁEĆ........... IMIONA maamonka.....01........34......+11......Warszawa... córcia..Karolinka Aska_kit........01..........21......+6.........Warszawa. ..? 21...............02..........33.......+17......krynica/w a- wa.....2Xs yn...mateusz i kacper izawik..........02...........34.....+7..........Poznań.. ....90% Gabrysia?. mika82.........03...........32....+12..........Łódź..... .........S..............Tomuś aga*25** .......04...........33....+13..........L-ca..............S.. ..........Bartosz nikolla80 ......04...........34.....+9 ..........Kraków .........NIESPODZIANKA Krzyka..........04...........23.....+3...........Lublin. ...........C ? mx3.............08...........31....+ 15.........Gdynia.. ..........CiS . Maria, Jan Ania75..........08...........33.....+3,5.........W-wa... .........C. .....Agata kamil_a ........09...........31.....+12.........Chełmno.........C?.. . ...Antonina Paulka123.....11............32......+10..........Kraków..... .. ...C .....Marysia flowerska......11............32.....+18........Londyn... ...niespodzianka Moli.............12............22.....+3,5.............. ... ..? ruda_lala.......12...........32......+7.....Mikołów. .....Córeczka - Milena zuzanka14......13...........33......+5.........Cieszyn.. . ............chyba Bartosz muszka11.......13...........29.....+13.........Warszawa. . ......C...... Julia mama bączka..13...........32.....+17........P-ków Tryb......C ....Iga sofijka........13............32.......+12........Irlandi a.....?....Zosia, Szymon rudamaxi.....14.......31......+11......Trzebnica k/Wrocławia....C....Wiktoria,Zofia Doreta..........17...........18.....+1,5........W-wa sarita............17...........32......+11........Bydgos zcz.......C......Kasia justaaaa........17...........32......+12...........zach- po m.......S .....Mateusz LightBlue.......17...........31......+7..........Oława.. .........C. ....Karolinka koala79.........18...........33......+8..........Węgrów. ........C Aprilka ..........17..........32.....+15..........wielkopolska...S.. .Kubuś margolcia1......20..........30.....+14...........Białyst ok ......C...Karolinka Myszolka.........20..........26.....+13kg.......N.Sacz.. .........S.... KUBUŚ Doroteczka......21..........32......+8..........Siedlce. ..... ....C...Weronika Kiwiusia ..........22.........17......-4...........W-wa.........? evanikaa.........23..........29.....+7...........Stargar d... ..... C 90%...Kamilka Madziunka26....24..........30.....+10,5...........Płock. ... .... ....S agawaa...........25.........18......+1...........Gliwice .... ..2xS Kasik26...........26.........22......+7...........Zgierz .... ......C...Aleksandra Ewita2510........27.........32......+16...........Łódź.. . .... C....Wiktoria Janika78..........28.........29...+10...........W-wa... ... .....C...Julcia? Wica...............29.........22...+8..............W-wa. .... ......S Kapikapi.........29-30.......28..+12,5....okolice B-stoku...syn. Piotruś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana mx bardzo się ciesze :) gratuluję życze Wam duzo zdrówka, niech Twoje maleństwa jak najszybciej bedą z Tobą w domku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo bączka, dzięki za zdjęcia. Evanika, może nie dostałam od Ciebie, bo moja skrzynka była zapchana na maksa, dopiero wczoraj ją opróżniłam. Słodkie te maluszki Mx :-) Pomyśleć, ze nasze w brzuszkach też już tak ładnie wyglądają :-) Juz się nie mogę doczekać kiedy zobaczę swoją maleńką. Dziś jadę na ktg do szpitala w którym będę rodziła, ciekawe jakie wyniosę stamtąd wrażenia :-) Mam nadzieję, ze ok, jak dzwoniłam to położna była bardzo miła. Napiszę Wam później jak było, ale to dopiero pewnie po południu. Aaa wczoraj jak byłam po skierowanie u swojego lekarza, to posłuchaliśmy przy okazji serduszka Agatki, bije jak dzwon. Lekarz trochę się zmartwił, zę nie przybieram na wadze, powiedział, że wypadałoby trochę jeszcze przytyć, ale jak ja mam to zrobić na tej dziwnej diecie. I tak sobie czasem pozwalam na więcej niż mogę, a waga ani drgnie :-( Dostałam skierowanie na usg,a le termin mam dopiero na 7 marca ;-( To już będzie 36 tydzień, więc po raz ostatni zobaczę co u mojej kruszynki po tamtej stronie brzucha :-) A potem już tylko czekać do porodu. Tak bym chciała urodzić najpóźniej w 38 tyg. Muszę nad tym popracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, prowadzicie moze dzienniczek ruchów dzieciątka. Ja to robię od tygodnia, miałam zapisywać gdzinę kiedy się obudzę i godzinę w której poczuję 10 ruch dziecka. Zwykle nie mija nawet 40 min, tak się mała rano wierci, zwłaszcza że ja jak się obudze to nie zrywam się od razu z łóżka tylko sobie jeszcze ze 30 min leżę. Zastanawia mnie to, czy to nie za dużo, ale widocznie ma jeszcze sporo miejsca, skoro tak fika :-) Dziś się dowiem więcej na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! Ania, ja nie musze liczyc ale po tym jak pisałyscie z flowerska o liczeniu ruchow to robie to sama dla siebie. I tez tak mam, ze rano po przebudzeniu jest tych ruchów ponad 10. Za to w ciagu dnia mniej, ale pozniej to juz nie licze, bo zapominam:-) Po dzisiejszej nocy boli mnie watroba, mały tak mi naciskał,ze szok, nie wiedziałam juz jak mam sie ułozyc:-( Ide zjesc sniadanko i wypic kawke z mleczkiem, bo jeszcze sie nie obudziłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam... Aniu ja nie prowadzę dzienniczka, ale staram sie wsłuchac sie czy aby na pewno mam dziesiec kopniakow....jak mam mniej ruchow to sie nie stresuje. Moja mała daje mi popalic najcześciej z samego rana... Ja mam usg w tym tygodniu w czwartek, w czwartek też mam diabetologa. U mnie jest to 31 tydzien, wiec mam nadzieje, że oprocztego razu zobacze moja mała kruszynkę raz jeszcze. W sumie nie myslałam, że tak zadko bede miała usg. Miałam w 7 tygodniu, pozniej w 12, w 20 i teraz bede miała....a ja naiwna myslalam, ze bede miała przy kazdych odwiedzinach u pani ginekolog!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania to koniecznie daj znać jak było na tym ktg. Ja właśnie pałaszuję śniadanko. Ale miałam dziś noc. Mój sąsiad pokłócił się z żoną i ona pojechała do rodziców, a on urządził taką imprę, że do 4 nad ranem co chwilkę się budziłam. Dlatego zajebiście jest mieszkać w domku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie zbieram.... jade do mojego pieska.. zapewne jak wroce bee miała mega lekture, chyba ze zastrajkujecie i nie bedzie nic pisac!! uciekam - 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki wlasnie wstalam i wcinam sniadanie jak zwykle serek wiejski i chleb z pomidorem. Ja juz bylam na ktg w szpitalu u mnie panie niby mile ale ten sprzecior to chyba mojego praprapradziadka zna, wlasnie wtedy jak bylam na tym ktg to kobitka obok rodzila o jezu jakie to bylo straszne Moja siostra mi mowi ze powinnam miec spokojne dziecko bo duuuuuuuuuzo spie i wogolnie jestem bardzo spokojna a zanim zaszlam w ciaze to prawie choleryk ze mnie byl. Musze spobie otworzyc poczte i jeszcze raz spojrzec na malenstwa od mx3 Fajnie jak czasem dziewczyny z innych miesiecy do nas zagladaja i gratuluja mx3 dzieciatek to znaczy ze jestesny podgladane :) Jutro mam usg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek!!! aga*25 - zdarza mi się wypić lampkę wina czy piwko przy Fenoterolu tylko, że na mnie Fenoterol nie działa tak jak na inne (nie mam żadnych efektów ubocznych, nawet jak nie wezmę isoptinu). Wychodzę z założnia, że robię to z umiarem i nic nie powinno się stać. Co do rzucania palenia - jest tylko jeden w miarę pewny sposób: zajść w ciążę. Myślę, że jednak Twojemu mężowi będzie trudno...;) Ja też wcześniej próbowałam. Bez skutku. Byłam wczoraj u gina na wizycie. Powiedział, że szyjka mocno skrócona. Muszę jeszcze wytrzymać 3 tyg. w łóżku i na lekarstwach. Potem odstawiamy leki. Tylko jak to zrobić...W niocy obudził mnie bardzo bolesny skurcz, potem były jeszcze trzy pod rząd... Czuję, że to coraz bliżej. Następną wizytę mam 8 marca - w dzień moich urodzin...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudal lala to moze urodzisz w dzien swoich urodzin ale byloby suuuper :) Zawsze jak wlaczam kompa to sprawdzam czy jest 21 :) nic nigdy nie wiadomo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wolałabym choć tydzień później, żeby się zaczął 9 miesiąc. Tak podobno jest bezpieczniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×