Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

zuzanka a pierwszy raz byłaś na tym ktg? Bo my mamy termin na ten sam dzień, a mnie jeszcze lekarz nie skierował na to ktg. A ktg służy do słuchania serduszka dziecinki, czy do czegoś jeszcze???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bylam na tym ktg bo mialam wrazenie ze nie czuje caly dzien ruchow i poszlam sama do szpitala, ktg z tego co ja wiem to sluzy do wyczuwania ruchow tzn jak poczujesz ze Inga cie kopla musisz nacisnac guzik i na wydruku pojawi sie kreska ze cie kopla wiec sama musisz to kontrolowac, ktg samo wyczuwa skurcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łooo matko, to takie cudeńko. Ja narazie czuje mojego kopacza małego. Szczególnie rano i wieczorem jak daje czadu kopiąc biedną mamusię. Ale kocham to :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekam właśnie na moją kuzynkę, która ma mnie odwiedzić za pół godzinki. To szybciej czas mi zleci. Obiadu nie robię, bo stary przyjedzie dopiero w nocy, więc ja na sucho dzisiaj. Wcinam pomarańcze i jabłka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciłam... mamo bączka miałaś rację - mało do czytania.. Co do urodzin i narodzin - chyba nie chciałabym żeby moja mała gwaizdeczka urodziła w dniu moich urodzin bo mam 1 kwietnia! Jeden psikus wystarczy! Mnieteż moja lekarka nie wysyła na ktg, ale poki co cały czas czuje kopniaczki - a teraz nawet (chyba) czkawkę. Ruda lala moj tatko tez ma urodziny 8 marca - swietny dzien na obchodzenie urodzin.. ;) a ja na obiad mam wczorajsza zapiekankę! bo nie dalismy z męzulkiem zjesc wszystkiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzanka, mnie oczywiscie pobolewa, bo co mnie nie boli???? ;-) Mowiłam lekarzowi, ale on stwierdził,ze bac sie to moge dopiero jak bedzie mi sie to zdarzac 7 razy na godzine, a nie kilka razy w tygodniu. Ja tez miałam ktg w 25 tyg jak sama pojechałam do szpitala, fajna sprawa tylko,ze sie ruszac przez poł godziny nie mogłam, a strasznie mi sie do toalety chciało:-) Ide zaraz do biblioteki bo nie mam co czytac a jak przesiedze cały dzien przy kompie to mi plecy siada:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duzo nas ma urodziny w okolicach urodzin naszych dzieciaczkow, ja mam 9 kwietnia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam jakies dziwne przeczucie,ze dzis przyjdzie tesciowa, wiec sie juz zmywam z domu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale się cieszę- promotor mojego męża odesłał sprawdzoną pracę (ja ją pisałam) i zaakceptował 4 rozdziały, a jeden odrzucił, bo napisał że jest przerżnięty (dosłownie) z poprzedniej jakiejś pracy. Więc został mi tylko jeden do poprawy. Myślę że w ciągu tygodnia poprawię to wszystko. W między czasie napisałam jeszcze mojej bratowej ( tej na którą tak bardzo narzekam) pracę dyplomową, bo kończy technikum. I wiem, że jak ja jej nie napiszę, to ona oleje to i nie będzie się bronić, bo ona ma takie podejście do tego. Boziu skończyłam już tą pieprzoną szkołę, a ciągle się jeszcze męczę ze szkołą innych. No ale chciałabym aby mój M obronił się już przed urodzinami Igi. Jakby wtedy nie pojechał do Norwegii to byśmy razem mieli już tą szkołę za sobą, a takto ja się muszę męczyć, bo ten mój luzak nawet nie wie o czym ma pracę. Tak samo było z licencjacką. Też pisałam za nas dwójkę. A najgorsze było to, że w szkole zawsze wszystko robiłam za nas dwójkę, a to on dostawał lepsze oceny, co poprostu wyprowadzało mnie z równowagi. Ale wraz z urodzeniem mojej niuni kończę wszelką edukację. Poczekam następne 7 lat, aż Iga pójdzie do szkoły, to wtedy jej będę pomagać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe,czy któraś z Was urodzi w dzień moich urodzin.Czyli 25 marca.Widzę,ze sporo tu wiosennych mam. Dziś w nocy mały się tak rozpychał,że niee wiedziałam jak leżeć.Usnęłam porządnie dopiero o 7 i wstalam o 10.30.Spałabym jeszcze ale przyjechał mój tata.Ja póki co ruchów nie liczę,bo czuję je bardzo często.Wieczorem i rano to non stop.Dziś mam szkołę rodzenia i będzie przebieg porodu na fantomie.Ciekawe jak to wygląda?A także będą pokazywane pozycje aktywne przy porodzie oraz będziemy uczyć się słuchać tętna płodu.Ćwiczenie niejakiego dr Poręby.Zapowiada się całkiem ciekawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahaha - ja chyba zaczne za dwa lata odswiezac sobie matematyke, fizykę i inne przedmioty. Jak nasza mala pojdzie do szkoly zebym nie wyszla na jakas niedouczona.. studia skonczyłam juz jakis czas temu - bo miałam przyspieszony tryb..... ech na nowo bede sie uczyc!! haha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojj ja czasami zaluje, ze nie poszłam do szkoły rodzenia.. Widze, ze jestescie pochłonięte (całe) tym co tam sie dzieje... ale coz dobrze, ze bedziecie pod reka jak bedzie sie działo cos u mnie bede wiedziała do kogo sie zgłaszac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dzisiaj o dużo lepiej sie czuje, cisnienie spadło. w pachwinach już nie boli. Zuzanka mnie boli tak jak przy miesiączce. ja też miałam robione ktg. Ktg jest to urządzenie które zapisuje tętno dzidzi i nasilenie skurczy macicy. wszystko samo sie zapisuje. U mnie troche inaczej wyglądało niż u Zuzanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam ja dopiero skonczylam wcinac sniadanie, zaraz sie ubiore i lece do sklepu, moze cos ktorejs z Was kupic hehe? Lightblue ty chyba tez chodzisz na kontrole do endokrynologa? bierzesz jakies leki bo ja 3 tygodnie biore letrox25 a wczoraj zwiekszyl mi lekarz dawke do letroxu 50 bo ft3 mam za niskie. ja na szczescie nigdy nie palilam ale to nie dlatego ze nie chcialam, bo probowalam ale jestem jakas dziwna bo nie potrafilam nauczyc sie zaciagac a kolezanka mi kiedys dowalila taki tekst: jak masz tak palic to nie pal bo tylko marnujesz papierosy hehe. wiec juz nie probowalam. bardzo bym chciala zeby moj m przestal palic, tyle razy rzucal ale zawsze wracal do nalogu!!! jak ja nie cierpie dymu tytoniowego!! pisalam Wam wczoraj ze mam wizyte u dentysty, bolalo jak cholercia!!! jeszcze czuje ten zab!!! Dziewczyny a co sie dzieje z Krzyka? bo chyba ostatnio gdzies widzialam ja na innym forum, juz z nami nie pisze? bo widze ze w tabelce ma 23 tydzien dorety, agawy, kasik26, wica tez juz chyba dlugo nie bylo? no ale moze ja cos zle doczytalam. pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekam na wiadomośc od swojego gina jak wyszły wyniki posiewu moczu i posiewu z pochwy które robiłam w szpitalu. \\powiem wam kochane że mam troche cykora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamonka ja tez mam podwyzszone leukocyty w moczy. Lekarz dał mi na to urosept i wit C, a posiewu nie robiłam tylko takie zwykłe badanie moczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i dzwoniłam do gina posiew moczu wyszedł niezbyt wychodowali jakas bakterie. mam w czwartek przyjechać po leki. kurde znów jakieś licho mnie dopadło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzyka to urzęduje na marcówkach.Od nas się wyniosła.Czasami podglądam marcówki i Krzyka tam jest.Coś sie nie odzywa też nasza nowa koleżanka sofijka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzyka to urzęduje na marcówkach.Od nas się wyniosła.Czasami podglądam marcówki i Krzyka tam jest.Coś sie nie odzywa też nasza nowa koleżanka sofijka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry mamusie ❤️ Wlasnie wrocilam od gina i wszystko jest ok! Szyjka nie skrocona, wszystko ladnie pozamykane :) Dzisiaj sa ostatki i mialam zrobic faworki, ale moj m stwierdzil ze szkoda \"marnowac\" tyle oleju to mam zrobic nalesniczki :D Juz kupilam serek waniliowy i dzemik truskawkowy i za pol godzinki zabieram sie za smazenie! Jesli ktoras ma ochote to serdecznie zapraszam na obiadek 🌻 Wczoraj wieczorkiem rozmawialismy z moim m na temat imienia dla naszego maluszka... mial byc Kubus, ale wszyscy naokolo nam trabia ze teraz w przedszkolach to jest po 5 Kubusiow w grupie i Marcin wymyslil ze bedzie Oskar (ogladal jakis film wczoraj i tam byl chlopiec o tym imieniu). Nie jestem w 100 procentach przekonana co do Oskarka, ale zobaczymy :) ruda lala-----> oszczedzaj sie i duuuzo lez, bo z szyjka nie ma zartow! Przeciagnij chociaz do moich urodzin 20 marca :) zuzanka----> jak mozna lubic brukselke?! :O ...mam uraz z dziecinstwa hihihi. A co do brzucha to mnie tez czasem pobolewa jak na okres, ale to podobno dlatego ze dzidzia uciska za bardzo na tamte okolice :) aga25-------> jak mozesz uciekac przed tesciowa :P Musze zmienic tabelke bo przybralo mi sie 2kg :O NICK.........KWIECIEŃ.....TC......KG+........MIASTO..... ....PŁEĆ........... IMIONA maamonka.....01........34......+11......Warszawa... córcia..Karolinka Aska_kit........01..........21......+6.........Warszawa. ..? 21...............02..........33.......+17......krynica/w a- wa.....2Xs yn...mateusz i kacper izawik..........02...........34.....+7..........Poznań.. ....90% Gabrysia?. mika82.........03...........32....+12..........Łódź..... .........S..............Tomuś aga*25** .......04...........33....+13..........L-ca..............S.. ..........Bartosz nikolla80 ......04...........34.....+9 ..........Kraków .........NIESPODZIANKA Krzyka..........04...........23.....+3...........Lublin. ...........C ? mx3.............08...........31....+ 15.........Gdynia.. ..........CiS . Maria, Jan Ania75..........08...........33.....+3,5.........W-wa... .........C. .....Agata kamil_a ........09...........31.....+12.........Chełmno.........C?.. . ...Antonina Paulka123.....11............32......+10..........Kraków..... .. ...C .....Marysia flowerska......11............32.....+18........Londyn... ...niespodzianka Moli.............12............22.....+3,5.............. ... ..? ruda_lala.......12...........32......+7.....Mikołów. .....Córeczka - Milena zuzanka14......13...........33......+5.........Cieszyn.. . ............chyba Bartosz muszka11.......13...........29.....+13.........Warszawa. . ......C...... Julia mama bączka..13...........32.....+17........P-ków Tryb......C ....Iga sofijka........13............32.......+12........Irlandi a.....?....Zosia, Szymon rudamaxi.....14.......31......+11......Trzebnica k/Wrocławia....C....Wiktoria,Zofia Doreta..........17...........18.....+1,5........W-wa sarita............17...........32......+11........Bydgos zcz.......C......Kasia justaaaa........17...........32......+12...........zach- po m.......S .....Mateusz LightBlue.......17...........31......+7..........Oława.. .........C. ....Karolinka koala79.........18...........33......+8..........Węgrów. ........C Aprilka ........17.....32.....+17.....wielkopolska...S.. .Kuba lub Oskar margolcia1......20..........30.....+14...........Białyst ok ......C...Karolinka Myszolka.........20..........26.....+13kg.......N.Sacz.. .........S.... KUBUŚ Doroteczka......21..........32......+8..........Siedlce. ..... ....C...Weronika Kiwiusia ..........22.........17......-4...........W-wa.........? evanikaa.........23..........29.....+7...........Stargar d... ..... C 90%...Kamilka Madziunka26....24..........30.....+10,5...........Płock. ... .... ....S agawaa...........25.........18......+1...........Gliwice .... ..2xS Kasik26...........26.........22......+7...........Zgierz .... ......C...Aleksandra Ewita2510........27.........32......+16...........Łódź.. . .... C....Wiktoria Janika78..........28.........29...+10...........W-wa... ... .....C...Julcia? Wica...............29.........22...+8..............W-wa. .... ......S Kapikapi.........29-30.......28..+12,5....okolice B-stoku...syn. Piotruś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agawa to jest od blizniakow tak? to ja widzialam na ciazach blizniaczych i calkiem dobrze sie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boziuuuuuuuuuuuuuuu ale mnie meczy zgagaa ona jest okropna nienawidze jej nigdy wczesniej przed ciaza nie mialam , mialam sie was wlasnie zapytac ..... kupujecie podgrzewacz do butelek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorry cos się poplątało i 2 razy poszedł ten sam post.Aprilka to mamy urodziny zaledwie w 5 dniowym odstępie!Ale Ty to chyba jeszcze ryba jesteś,bo ja już baran. Co do brukselki-też lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×