Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

a ja jadę do mamy. COś się z autem nam dzieje i tak jakoś dziwnie pierdzi, aż się boję jechać. Mam nadzieję, że mi się nie rozkraczy na środku jakiegoś skrzyżowania ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo baczka, fotki cudowne!!! My robimy chrzciny 29 lipca ale nie mam nawet pomyslu na stroj dla Tomusia. Juz w ogole zyje wyjazdem do Polski, musze powoli robic liste, bo te raz mam do zabrania nie tylko swoje rzeczy i starszego dziecka, czyli meza ale jeszcze maluszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, pisze wyjatkowo jedna reka, wiec bez polskich znakow. Karola udajr ze spi u mnie na kolanach. To pomys mamy baczka,zeby tak spała , no zobaczymy. A własnie mama baczka, ja nie mam fotek od ciebie. Doroteczka moj adres mail powyzej. Jesoooo my z mezem jak kot z psem sie klocimy.Tak zle juz dawno nie było. Tesciowie w Karpaczu, wiec mam luz. mx3 ja tez podaje Vigantol - 1 krople dziennie oraz Cebion - 2 krople dziennie.:) W zeszłym tygodniu moja znajoma urodziła coreczke, 2 tyg przed terminem i juz dzieciatko mialo operacje.Musieli zoperowac jej przełyk bo miała w nim jakies guzki. Chol*ra. Szok. No, Karolcia jednak zasneła. mama baczka dzieki za pomysł. ;) Uciekam na Allegro, chce zamówic roletki przeciwsloneczne do auta. Buziaki ciotki klotki forumowe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez zajrzalam z ciekawosci na czerwcowki i ucieklam bo miekka jestem za m iekka patrze tak na Tygrysia i rycze az w zoladku mi smutno jakie to zycie jest niesprawiedliwe !!!!!!!!!! i tak sobie mysle , czym ja sie przejmuje ... ze Tygrys grymasi , ze zasypia czasem dluzej i z placzem , ze trzeba wstawac w nocy jak nie chce sie supki zwlec z lozka ... to nie sa zadne problemy ... w porownaniu z problemami KapiKapi ... juz nie bede marudzic najwazniejsze ze Tygrys JEST !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamabączka i kohannah-przesliczne zdjęcia. Mama bączka-może kasy trochę wydałaś na zdjęcia,ale są zrobione naprawdę profesjonalnie i będziesz miała naprawdę piękną pamiątkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaaaaaaaaaaaa
jeju jaka tragedia az serce pęka!!!!!! ja przezylam wypadek w ktorym zginela moja przyjaciolka i kolega i dlugo dlugo nie moglam dojsc do siebie, to co dopiero musi czuc matka!! az nie chce sobie tego wyobrazac!!!!!Bogu dziekuje ze żyje i ze moj synek urodzil sie zdrowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaaaaaaaaaaaa
ja tez poprosze woods3@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W takich chwilach najbardziej docenia sie co naprawde jest wazne. A dwa dni temu w wiadomosciach pokazywali tyle przykładow na to jak rodzice maltretuja dzieci a tu taka tragedia, gdzie jest sprawiedliwosc?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baczkowa, a cos Ty mi powysyłała??? Ja chce zdjecia Iguni a nie jakis filmik!:-) Prosze mi sie tu szybko poprawic! Albo dziewczyny jak macie chwile to niech mi ktoras podesle fotki, bardzo prosze. Magda przyjedz do Anglii zamieszkamy blisko siebie i bede Cie gnebic opowiesciami o tesciach;-) Zuzanka a Ty kiedy wybierasz sie do Londynu z mezem, bo moj wyjazd sie znow o tydzien opózni przez te szczepienia. Mam nadzieje,ze mimo tego uda sie nam spotkac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny przeczytajcie proszę, kto lepiej niz my-matki zrozumie los tych dzieci? www.piecioraczki.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apropos tesciow to byłam dzis u Jarka ojca z zyczeniami, no i az mnie zaskoczyli tacy mili byli. Nawet niczym mnie nie wkurzyli mimo,ze godzine tam siedziałam;-) Wiec Magda nie martw sie jest jeszcze nadzieja dla Twojego M i Twojej mamy:-) Bartek własnie chrapie jak niedzwiedz:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulka, gdybym miala samochod, a przede wszystkim prawko to bym Cie odwiedziła:-) mamo baczka, jak cos sie dzieje z tłumikiem to zapraszam do Legnicy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×