Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

u mnie słońce ale zimno, a w nocy był przymrozek... ostatnio ruda_lala umilkła....kapikapi też, light&blue, sarita,nikolla, zuzanka....odezwijcie się bo topik nam umiera :-( my kolejny weekend siedzimy w domy,bo Wiki jeszcze dochodzi do siebie, no i Gabi po serii antybiotyków też... cały czas obserwuję Gabrysię i modlę się żeby jednak tej ospy nie złapała... dziewczyny, poruszam znowu temat kupek. Moja Gabi ma taką brązową, czasami wręcz czarną i kleistą. To normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nicolla80 jeszcze raz moje gratulacje,i zycze ci samych milych jazd i oczywiscie bys zawsze docierala do celu bez najmniejszego klopotu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć izawik ja za bardzo się nie znam i nie chcę straszyć, ale słyszałam że jak kupa jest czarna to może oznaczać że jest w niej krew. Poszukaj może gdzieś w necie, ale to chyba nie jest dobry objaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) też o tym slyszalam Margolcia...ale nie martw sie izawik,poszukaj czegos wiecej w necie... u mnie nawet cieplo,ale wiatr duzy... mala turla sie na dywanie:D aha i mamy kolejnego zabka:) Izawik,dobrze,ze juz twoje corcie zdrowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
colliee gratukuję nowego ząbka. Moja Karola nadal bezzębna :) Teraz sobie śpi ale pewnie już zaraz będzie pobudka. Ostatnio zaobserwowałam że Karola woli zupy bez mięsa i to najlepiej robione a nie kupne. Ona ogólnie krzywi się na jedzenia ale te ze słoiczków chyba jej całkiem nie smakuje. Mówię wam straszny niejadek mi się tafił. np. wczoraj na kolację ok godz 20.30 zjadła 200ml mleka a dziś na śniadanie o 7,30 zjadła 80 ml. i więcej jeść nie chciała i często mam z nią takie przeprawy. Całe szczęście że rośnie i nie jest jakaś zachudzona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margolcia,collie- mnie też się wydaje że ta kupka nie jest taka jak powinna. Wydaje mi się też jest jakaś taka tłusta, jak plastelina. Wczoraj myszkowałam w internecie. Nasunęły mi się pewne przypuszczenia, o których nie chcę jednak mówić bo to okropna choroba. ale chcę zrobić badania w tym kierunku. Może jestem przewrazliwiona ale wolę dmuchac na zimne. Wolę porobić to co trzeba i mieć pewność że wszystko jest ok, niż później sobie wyrzucac że coś zaniedbalam. A jeszcze mam pytanie-czy wasze dzieciaczki mocno się pocą i nie chodzi mi tu o zbyt grube ubieranie, tylko np. przy piciu mleka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izawik mania co jakis czas tez robi takie plastelinowe czarne kupki a potem znów normalne. takie plastelinowe ma jak malo pije i ma zatwardzenie boli ja przy ich robieniu brzuszek. a jak twoja mala? latwo zrobilą kupke czy sie meczyla? bo moze to zwykle zatwardzenie? mania miała kiedys krew w kupie ale to inaczej wygladalo bylo widac nitki krwi golym okiem... to bylo jak byla w szpitalu i nie dali jej oslony dobrej do antybiotyku i jej sie grzybek zrobil na pupce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maMani- Gabrysia taką kupę robi już od jakiegoś czasu. Prawie w każdej pieluszce ma coś. Robi po trochu, widać że robi bo się napina ale nie płacze. Wydaje mi się że trudno jej ją zrobić bo jest taka gęsta. Normalną kupkę,taką pomaranczową i w calości robiła ostatnio jak brała antybiotyk i lacidofil. A jak przestała to znowu to co poprzednio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mowiłam o tym lekarce a ona stwierdziła ze to dziwne bo cały czas karmię ją tylko piersią i wtedy dzieci nie powinny mieć takich problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale w sumie nic konkretnego mi nie powiedziała :-( no może to że mam dawać jej więcej innego picia. Ale ona pije, ok. 100ml dziennie, oprócz mojego mleka. Nie wiem czy to dużo czy malo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm moja wypija około pół litra soczkó i herbatki dziennie- nie wiem czy to duzo czy malo ale gdzies keidys czytalam ze dzieci karmione sztucznie powinny mniej wiecej pol litra wypijac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa juz wiem niemolaki powinny wypijac tyle wody co 10% ich masy ciała... czyli moja powinna wypijać 750 ml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
750 ml wydaje mi się strasznie dużo jak na takie małe dziecko...nie wiem...tylko że nieraz jak chcę więcej dać Garbysi to ona nie chce pić tylko bawi się smoczkiem od butelki. Jak dociągnie w ciągu dnia do 150ml to jest sukces...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
750ml--no chociaż jak weźmie się pod uwagę jeszcze mleko to faktycznie może tyle wychodzić. Gabrysia dostaje cyca 4 razy na dobę (1 raz w nocy) i jest zadowolona po karmieniu... rany...już nie wiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izawik tylko u ciebie to inaczej bo jak karmisz piersia to twoja mała tez wtedy pije.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izawik ja bym podeszla na konsultacje do innego lekarza Doroteczka a mowilas lekarce ze mala sie az tak bardzo poci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudamaxi- to ja pisałam o poceniu...Wiktorka tez bardzo się poci od wczesnego niemowlęctwa aż do dzisiaj ...miała sprawdzaną potylicę i to nie byla krzywica. lekarka stwierdziła że taki jest jej urok..nie wiem czy smiać się czy plakać...Wiki do dzisiaj poci ...ma taki zomny pot i ciągle stopy spocone...Gabi też się poci. Jej podusia po 2-3 nocach brzydko pachnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doroteczka-ty też , musialam coś przeoczyć. Kiedy poci się Weronisia i jak bardzo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mialm problem z poceniem sie u Konradka ,mial zwiekszona wtedy dawke witaminy D i pocenie po pewnym czasie ustalo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabrysia przy piciu ma spoconą główkę. Wiktorka też tak miala, podawałam jej wtedy więcej wit. D3 ale nie ustalo. A że z potylicą nic się nie działo to tak kazali to zostawic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izawik u mnie Karolina poci się jak mysz od samego urodzenia i też nie jest to związane z przegrzewaniem. Najbardziej ma mokrą główkę jak pije mleczko albo jak ją usypiam i styka się z moim ciałem. Mi lekarka też powiedziała że już taki jej urok :) Na pocieszenie moja siostra ma 2 synów i obaj podobno bardzo się pocili przy jedzeniu i z wiekiem przeszło. Co do picia to 750 ml mnie rozśmieszyło bo moja Karolina pije tylko po zjedzeniu zupki i dziś np wypiła 40 ml i więcej nie ma mowy bym wcisnęła. I pije tylko herbatkę bo soczków nie weźmie do buzi. Chyba że w to trzeba wliczyć wodę z której przygotowuje się mleczko ale w moim przypadku to i tak tyle nie wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doroteczka napomknij nastepnym razem na kontroli o tym lekarce Margolcia tu chodzi o wode we wszystkim nawet ta w zupce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 tego ide z nia na szczepienie to powiem zeby pediatra sprawdzila glowke dokladnie....bo zawsze sprawdzaja ciemiaczko a potylicy chyba nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moja Werka sporo pije dzisiaj np za jednym razem wypila buteleczke soku z czystej marchwi hippa....uwielbia tez herbatke pomaranczowa hippa tak jak chyba Mania....hihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewczyny manka tez ma wiecznie spocone nozki raczki i karczek... nogi to ma czasem zimne jak lody a mokre ale moja lekarka stwierdzila zeby sie tym nie martwic bo to taki jej urok... echh ja juz chyba sie tym wszystkim tak nie przejmuje bo bym zwariowala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×