Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

Wlasnie przed minuta odkrylam u Tomusia 3 zabek. Ale nie u gory tylko po lewej stronie na dole, dziwne, czekalam na gorne dwie jedynki. Nie wiem czy to jest powod do niepokoju, czy kolejnosc jest rozna u innych dzieci. Ruda - moze Ty pusc dalej te fotki, moze sie otworza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam - po długiej przerwie -. Ostatnio miałam duzo pracy i zyciowe zawirowania :) Smutno sie kończy ale na szczęście widzę Maksa i on sie ciagle cieszy i mi się udziela . Maks ma 6 miesiecy - 0 zębów - dzisiaj pałaszował zupkę jarzynową z zółtkiem :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej ! juz trzeci zabek u Tomusia ... a u nas nic a nic i nawet sie chyba nie zapowiada a czy sa jakies szczegolne objawy ze to juz blizej niz dalej ? jak to u waszych skarbow bylo ? moze sa jakies tajemnicze znaki ... bo ja czekam i czekam i nic jesli kogos pominelam z fotkami to sczerze przepraszam , widocznie slepa jestem , podajcie kochane adresy to posle i do was ... a jesli chodzi o nie otwieranie sie fotek to ja nie wiem czemu Ewelinie sie nie otwieraja ... u wiekszosci dziewczyn jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kohannah- u mnie też się nie otwierają :-( pojawia się komunikat że podgląd niedostępny flowerska-Twoich też nie widzę, nie żadnych załączników. Co do żabków to faktycznie kolejność podobno jest taka że teraz powinny pojawić się na górze ale wydaje mi się że to jest raczej sprawa indywidualna i może inaczej przebiegać u każdego dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kapi kapi ja nie mam twojego maila, podaj mi albo niech Ci przesle ktos kto ma i dostal fotki. Izawik, sprobuje wyslac jeszcze raz. Rudamaxi dzieki za zdjecia od sylwii. No, Antos sliczny i duzy, zmienil sie od czasu jak widzialam ostatnie zdjecia. A o zabkach czytalam, ze kolejnosc ich wychodzenia jest przerozna a nie tak jak myslalam schematyczna. Tak, ze wszystko jest w porzadku. Rozmawialam przed chwila z Aga, kazala wszystkie forumowiczki pozdrowic. Wszystko u nich dobrze, ale narazie nie bedzie miec netu przez jakis czas i Bartus tak jak i moj maly dzisiaj wariowal, bo przyzwyczajony do spacerkow a padal deszcz caly dzien. To tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też poproszę o zdjęcia kohannah Justaa wystawiłam na weg. allegro gondolę i fotelik, ciekawe czy mi się sprzeda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stwierdziłam, że za to co dostanę kupię jej już większy fotelik. Wystawiłam za 750 zł, tyle to kosztuje nowa gondola jeśli dobrze policzyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flowerska dziekuje za zdjecia Tomusia, Twoj synek tak cudnie sie smieje..........🌻 mozecie jeszcze podeslac mi zdjecia od kohannah? ja lece spac...... a co do zabkow to tez czytalam ze moge roznie wychodzic.....ja jak sprawdzam u Weroniki to i na gorze i na dole heheheh bo nigdy nic nie wiadomo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelina nie ma za co:) Izawik moze ode mnie ci sie otworza Ciocie drogie moja niunia wczoraj pierwszy raz jadla jabluszka ze sloiczk zjadla 1/3 a dzisiaj wsunela reszte ze sloiczka i jak dawalam wolno to strasznie sie zloscila:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nadal nie mam zdjec.....no ale trudno... ja tez musze wymienic fotelik....bo juz nozki niuni w samochodzie dostaja do opacia fotela a tak nie moze byc.....ale ona jeszcze nie siedzi i czy te foteliki nastepne sa takie pollezace? chyba nie....nie orientuje sie bo nie ogladalam jeszcze..... ponawiam pytanie: chyba zaczne wystawiac rzeczy na allegro....ale jeszcze nigdy tego nie robilam....mam pytanie ale pewnie durne....jak to jest z kosztami przesylki...? cos sprzedaje i skad mam wiedziec ile beda wynosic koszty przesylki? przeciez nie bede na poczte z ta rzecza latac i sie pytac? jak to robicie.....tylko nie smiejcie sie.....pewnie sa jakies cenniki... dajecie juz dzieciom biszkopty? podobno jeszcze nie mozna bo gluten zawieraja......ale ja kupilam kaszje hippa o smaku owocow po 5 miesiacu i nie zauwazylam ze zawiera gluten....wiec jak to jest? mozna czy nie? co powoduje ten gluten?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Doroteczka wedlug nowego schematu zywienia gluten wprowadza sie juz od 5 miesiaca niemowletom karmionym piersia a od 6 miesiaca jesli bobas karmiony jest mlekiem modyfikowanym gluten pierwsza dawka przyklad:do 100ml przecieru warzywnego mozesz dodac: -odrobinne kaszki manny dla niemowla -lub zagescic zupke inna kasza przenna ogolnie 2-3 gramy produktu glutenowego na 100ml posilku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja te nie dostałam zdjęć od kohannah :-( Justaa my dużo jeździmy i myślałam, że Kubie kupię nowy fotelik a Maja dostanie jego jak kupię poszycie ale ten fotelik ma już z 4 lata i nie ma nigdzie poszyć. Więc chyba kupię Mai nowy a Kuba zostanie przy starym a dobrym. Bo jest to firmy Concord. Coś takiego ale z podkładką , która ustawia fotelik w poz. pochylonej (dla małych dzieci) a potem zostaje tylko siedzisko dla dzieci starszych do 36 kg. http://ale.gratka.pl/ogloszenie/zdjecie/679250_1.html A kupię jej chyba Concorda bo są bardzo dobre i sprawdzone. Ten mi się podoba: http://calineczka.pl/sklep/popup_image.php?pID=6054

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziendobry ! Kar79 , Doroteczka , justaaaa i izawik - sorki za pominiecie , nie bylo celowe ... widocznie nie mam was w kontaktach , albo po prostu przegapilam Juz naprawiam swoj blad i sle fotki No i do Flowerskiej raz jeszcze ( moze tym razem si eotworza , a jesli nie to moze niech jej ktoras z was posle jesli mozecie , z gory wielkie dzieki ) Jesli chodzi o wloski mojego synka to i owszem ma ich duuuuzo , wlochate stworzonko A na zdjeciu paszportowym to wyszedl jak roczne dziecko heh wszyscy sie smieja , ze tak wyglada ... Mam nadzieje ze Aga szybko si ezadomowi w Ladku to duza zmiana szczegolnie jak jest juz dziecko Wiec trzymam kciuki ! No i narazie zmykam slac te zdjecia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogladam wlasnie taki poranny program w tv i bylo o pewnych nagrodach rozdawanych co roku szczegolnym ludziom , ktorzy zrobili cos niesamowitego ( Pride of Britain ) i wiecie co ... na codzien sie tego nie docenia ( nie mysli si eo tym na okraglo ) , ze mamy zdrowe dzieci , ale od dzis chyba zaczne dziekowac Bogu za to , ze Tygrys jest zdrowy , ma dwie raczki i dwie nozki i zdrowe wszystko w srodku i na zewnatrz ... ten program byl straszny glownie o ludziach , rodzicahc i opiekunach chorych dzieci ... poryczalam sie jak bobr dzieci bez rak i nog 9latek na wozku niewidzacy 3 latek dziecko ktorego mama nie moze przytulic od 5 lat bo ma tak wrazliwa skore , ze odchodzi platami koszmar JAKIEZ MAMY SZCZESCIE KOBIETKI ze nasze pociechy sa zdrowe ... alez mnie wzielo !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kohannah dostałam. Antoś rzeczywiście jest duży i jest podobny do taty. Liczę na jakieś zdjęcie ze ślubu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buziaki dla Wiktorii 👄 👄 👄 z okazji 6 miesięcznicy!!! Kohannah - bardzo ładnie wyglądacie na zdjęciach! Antosia prawie nie poznałam. Dzięki Wam, dziewczyny założyłam swoją klasę w nasza-klasa. Oczywiście byłam pierwsza, ale jakież było moje zdziwienie jak na drugi dzień dostałam wiadomość od kumpla, który obecnie mieszka Dubaju i jest pilotem ich lini lotniczych. Za dwa dni dołączył kumpel, który mieszka w Anglii i jest tam dentystą...tak się zastanawiam...tylko ja w tej Polsce zostałam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko przelotem :) Prace w ogrodzie ida pelna para:) Wszystkiego najlepszego dla imienniczki mojej corci z okazji pol roczku.Mam nadzieje ze mama wycaluje cie dzisiaj od wszystkich internetowych cioteczek i wirtualnego kuzynostwa:) MaMani boszzzz wspolczuje przezyc i dobrze ze na strachu sie skonczylo ,usciskaj corcie od nas.A co do lozeczka ,producentowi zrobilabym zadyme jak sie patrzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za życzenia kar:) I wszystkiego najlepszego dla rówieśniczki Michaliny,Wiktorii🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doroteczka- co do kosztów przesylki to jest cennik na stronie poczty polskiej http://www.poczta-polska.pl/cennik.htm itam okreslasz te koszty. A ja zawsze robiłam w ten sposób że ważyłam na zwykłej wadze łazienkowej (tak mniej więcej) i zawsze wszystko się zgadzało z tym co wyszlo na poczcie. kohannah-dzięki za zdjęcia, w końcu je otworzyłam :-) Antoś faktycznie jest duży. No i nie widziałyśmy go przecież jakieś 1,5 m-ca a u takich małych dzieci szybko zachodzą zmiany . Ja też czekam jeszcze za zdjęciami ze ślubu... byłam dzisiaj z Gabrysią na kontroli i jest zdrowa. Nareszcie :-D teraz jeszcze tylko Wiktorka :-) będzie dobrze ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkiego najslodszego dla Michalinki rosnij zdrowo na pocieche swoim rodzicom i cioteczka forumowym takze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaa izawik sliczniusia ta Twoja corunia!!!!! jak fajnie juz siedzi...moja Werka to jeszcze na boki leci..... nie wiem czy pisalam ale kupilam wreszcie kombinezon corci...tzn tesciowa kupila....hihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×