Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

Izawik- współczuje wam... ja pomimo, ze Kamcia ma jeszcze katar, wyjde z nia na krotki spacer... sama musze sie dotlenic, nie mowiac juz o mojej córci! Paula... rzeczywiscie - rosnie ci córcia, rosnie... pamietam jej pierwsze fotki... powiem ci, ze zmienia sie z dnia na dzien! Ladna kobitka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny!!! jestem załamana....właśnie zauważyłam u Gabrysi czerwone cętki. Takie jak u Wiktorki. To na pewno ospa :-( kolejne 2-3 tyg Gabrysia spędzi w domu :-( .....a ja razem z nią...moje biedactwo... tak jak mój mąż stwierdził: nie wyjdę z domu chyba do wigilii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudamaxii wszystkiego NAJLEPSZEGO z okazji imienin !!!! Wszystkiego co sobie zamarzysz !!! 🌼 🌼 izawik współczuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izawik - kochana kobito... przykro mi.. ale moze to nie ospa!! Moze po prostu ma jakies uczulenie... ech.. jak nie urok to kaka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OJJJJJJJ izawik usciskaj malutka i moc fluidków by szybko jej przeszla ospa Hanuś dziekuje bardzo😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudamaxii to przyjmuj i ode mnie życzenia imieninowe. Dużo pociechy ze Szkrabów! Jak mnie dzisiaj głowa boli. wzięłam już tabletkę ale i tak czuję, ze zaraz mi pęknie.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kar slicznie dziekuje:D A co do bólu glowy to nie wiem co sie dzisiaj dzieje ale ja tez to dzisiaj miala az wkoncu zrobilam sobie kawe i wreszcie mi przeszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudamaxi i ode mnie życzenia wszystkiego co najlepsze, dużo zdrówka i uśmiechu. I stawiaj nam tu Karmi w tej chwili! Całusy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo ktos serwuje imieniowe winko... najlepszego ruda... najlepszego! mam jakiegos lenia.. mowie wam... mialam zabrac sie za sprzatnie, ale odeszly mi sily i wpatruje sie w monitor kompa i sama nie wiem co ogladac, co czytac... nawet przed tv mi sie nie chce siedziec.. w piatek mam miec gosci a ja nie mam ochoty nawet palcem kiwnac..ech nie wiem co mi jest..moze to przesilenie jesienne... aaaa wyszłam dzisiaj z Kamcia na spacer.. spacer-koszmar! Kamcia spokojnie polezała w wozku 10 minut...pozniej zaczela cala droge tak mi plakac, krzyczec, piszczc, wyc i wydawac szereg innych niemilosiernych dzwięków, ze doszłam tylko do sklepu i musialam wracac... spacerek = 25 minut. wchodzac do domu wzielam ja na rece i od razu cicho...jak makiem zasiał.. terror mowie wam! Jak moze tak bardzo parzyc wozek! eee ide chyba leniwie wziasc leniwa kapiel, leniwie umyje wloski i zaczne szykowac sie na jutro.... byle do piatku godz. 16...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evanika 😘dziekuje bardzo tak jak Konradek pewnie jutro podziekuje za wpisik,ale nie wiem czy mu wszystko przeczytam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osz ty!! wszystko, wszystko!! Powiem wam, ze uwielbiam patrzec jak moja Kamcia spi, uwielbiam sluchac jak oddycha... chyba mam jakas obsesje, albo mam niedosyt mojej córci. Bede sie powtarzac, ale niby super mam bo pracuje 10 minut od domku mojej mamy, od 8-16..ale i tak mam wrazenie, ze maaalo mam czasu dla niunki! ech.... ide zrobic sobie herbatke....i chyba pojde lulac...sluchajac jak Kamcia slodko oddycha i czasem pojekuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudziutka wszystkiego naj naj w dniu imieninek......... ide spac .... humor mam do bani...... jutro szczepienie Weronisi....papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doroteczka bądźcie dzielne na szczepieniu :) my na razie mamy wszystkie za sobą kolejne dopiero w grudniu na WZW Poczytałam zaległości ale nic więcej napisać nie mam czasu bo muszę iść do małej bo już jej nudno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Doroteczka ,trzymam kciuki za latwe szczepienie A ja nadal mam bol glowy a do tego nie wiem o co chodzi mojej ksiezniczce od godziny wydziera sie ,tak wydziera bo to nawet nie jest placz,ma sucho jest najedzona ,brzuszek miekki ,goraczki nie ma ,na rekach zle na kocu,w wozku zle nawet Konradek juz zbastowal bo tez nie potrafil jej rozweselic:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kobity.... Ruda... a może zrób sobie zimny oklad na glowe..albo możesz mieć zawalone zatoki..hehe a na zawalone zatoki moj tatko kładzie sobie rozgrzana sól.. podobno sciaga wszystko! Kamcia dzisiaj pojechala wczesnie rano ze mna do mojej mamci... aaa i nie chwaląc, przespała cała noc.. bez budzenia sie na jedzonko, bez jeczenia i stekania.... jstem tylko co rano strasznie zmieszana, bo po takiej slicznie przespanej nocce, gdzie Kamcia nie siusia za duzo...jej pielucha taaaak smierdzi... nie wiem czym..po prostu wali na kilometr! Nie mam pojecia dlaczego!! miły akcent z rana...wracam do pracy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruda - Tomus tez humorzasty ostatnio, potrafi mialczec jak kotek nawet jak jestem przy nim, nigdy wczesniej tak nie robil. Izawik, to chyba zostaje Ci siedziec w domu z dziewczynkami i przynajmniej mozesz od poczatku do konca zaplanowac szczegoly andrzejkowego wyjscia. Sylwia, baaardzo trudne pytanie, co najmniej na dlugiego maila, ale poniewaz nie mam za bardzo czasu to powiem Ci, ze narazie jest za wczesnie i brak mi pewnosci co do tego co dalej. Nie bierzemy pod uwage powrotu do polski ale nie mozna z pewnoscia powiedziec ze bedziemy mieszkac w tej samej dzielnicy za rok czy dwa. Slyszalam o miejscach gdzie na poczatek mozna chodzic z malcem albo zostawic go na 2-3 godziny i od tego zaczniemy jak najwczesniej glownie po to, zeby mial jakikolwiek kontakt z innymi dziecmi. Nie mam pojecia natomiast jak ulozy sie z moja praca i wyborem szkoly i wcale nie jest mi z tym dobrze, bo lubie miec jakies cele i zaplanowane przynajmniej troche co dalej. A gdyby moj Tomus spal tyle co Twoj Antos albo corcia evaniki to bylabym przeszczesliwa. Poza tym ochlodzilo sie u nas. Wybieramy sie dzisiaj na wazenie ale to zalezy jak sie dzien potoczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje kapikapi Ja mam swoje buraczki,bo my z mama musimy miec na zime przynajmniej troszke swojej marchewki ,pietruszki i buraczkow.Z buraczkow zrobie troche cwikly a poniewaz moja wrzeszczaca niemilosiernie corcia zasnela to zaraz biore sie za krojenie natki pietruszki a mam jej troche .Jak ja pokroje to do pojemnika i do zamrazarki i potem do wiosny mam czym posypywac ziemniaczki. Evanika to chyba nie zatoki dzisiaj to mnie chyba corcia tak uraczyla tym swoim dosnym glosikiem(juz wiem co ma po mnie;P). Odprowadzilismy Konradka do szkoly a tam niemila niespodzianka .Wychowawczyni kazala sie zebrac wszystkim rodzicom i zakomunikowala ze wczoraj cos zaobserwowala u jednego dziecka w glowie i wszystkie dzieci zaraz mialy sprawdzane glowy przez pielegniarke na szczescie tylko jedno dziecko mialo ,i dostalo kartke ale informuje o tym wszystkich rodzicow zebysmy byli na to uczuleni i sprawdzali glowy swoim dzieciom:( A terwaz chodze i co jakis czas mnie swiedzi glowa:(A ja juz myslalam ze juz w szkolach nie ma tego problemu w dzisiejszych czasach. Moja niunia tez sie budzi jeszcze w nocy na cycusia i coraz czesciej przy karmieniu zasypia i ona i ja:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mi sie strasznie dłuzy w pracy.... chciałąbym byc juz w domku! W dodatku czeka na mnie mega sprzatanie dzisiaj wieczorem..jak sie nie chcialo wczoraj to trzeba dzisiaj...hehe cos ostatnio dawno nie było widac u nas Zuzanki... o Madzi- Mamie Bączka nie wspomnne...aaa i jeszcze Lightblue...kapikapi.... ech widzicie jak mi sie nudzi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos tu ktos porobil bo nagle ja zaczelam 650 strone,hmmmmmm Ruda_lala tez sie ociaga z pisaniem:( melduje ze pietruszke zkroilam teraz tylko musi sie wysuszyc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej czyzby zostały wykasowane jakieś posty? Bo wczoraj zaczynałam 650 stronę a dzisiaj ten post jest na poprzedniej stronie.... flowerska- tak ,mogę zaplanować wyjście. Tylko nie mam najwaznieszego - SUKNI. I nawet nie mam kiedy jej kupić. Pożyczyć też nie bo moja siostra i bratowa też idą....pozostaje mi allegro ;-) byłyśmy dzisiaj u lekarza. Wiki jest już zdrowa :-D i może iść do przedszkola od poniedzialku. Tylko problem w tym kto ją będzie odbierał. A Gabrysia ma już nawet pęcherzyki :-( nie chciała dzisiaj spać, nie wiem czy już ją swędzi...Boję się tylko tego żeby nie miała takiej gorączki jak Wiktorka (prawie 40st). Powiedzieli że wtedy będą musieli ją zabrać do szpitala :-( Mnie już też zaczyna wszystko swędzić ;-) chyba z tych nerwów ... Doroteczka- i jak po szczepieniu? Gabrysi znowu przeszło koło nosa to szczepienie. Znowu się odwlecze o jakieś 3 tyg. Nie wiecie czy to dobrze jak będzie szczepiona z 7-8 tyg opóźnieniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez podejzewam ze cos wykasowano i podejrzewam ze to posty ooooo ostatnio Modesa ostrzegala ze upomina a nastepnym razem wykasuje nie tylko jej pomaranczowe wpisy ale i 20 jej czarnych wpisow:D i chyba stad ta zmiana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kapikapi co ty mi tu wypisujesz!!!!! zaraz oberwiesz!!!! hihihih pisz czesciej bo rzeczywiscie jest tutaj coraz ciszej..... ja jakos ostatnio nie mam humoru.....jestem przemeczona..... po szczepieniu ok.....Weronisia poplakala tylko podczas uklucia....ale zaraz przestala...moze czula sie pewniej bo siedziala u taty na kolanach podczas szczepienia.... jest zdrowa......wazy...sprawdzcie w tabelce.....mam nadzieje ze znajde ostatnia.... co do pocenia sie to ... glowka sprawdzona....wszystko ok....poci sie przy mleczku to normalne....a i jak placze bo chce wymusic zeby ja wziac na rece.. mx3...............Jaś...........14.02.......1970/5960... ..... .. ...? ....................Marysia.....14.02........1790/6100.. ..... .. ...? 21...Kacper i Mateusz........01.03...2700/2350.../5020/4700 mama bączka...Iga...........20.03.......2900/6700.............52/ 68 cm izawik ........Gabrysia....20.03.......3260/7300(27.0 9). ..66cm aga*25**.........Bartek.......20.03.......3500/7000(7.08 .)..... . ......55/78cm ruda_lala[ 08.03.]......Milenka.....31.03........2890/6400 (02.10.07).. 51/67cm rudamaxi........Wiktoria....03.04........3050/766 0(05.10 ) ..55/68 zuzanka14(23.10).Bartus........04.04.......3000/7430 (04.08).....53/67 nikolla (22.05...........MaX ..........05.04. .....4050/7000..............59/73 moli..............Aleksandra....5.04........3840/6000... .. ........62cm kar79(21.04).............Maja..........05.04.......3860/ 7960... ..........73cm mika82(02.05)..Tomuś.........06.04........4300/8350(16.1 0)..57/70cm Paulka123.......Marysia.......09.04........3040/6100.... .. .....51/62cm justaaaaaa......Szymon......09.04.........3200/6800(13.0 8... 52/dluuugi kamil_a..........Wiktoria.....10.04.........3420/6700(19 .07)... ... .....57/67cm Ania75..........Agatka.........13.04.........3700/7825 (08.08)....59/66 margolcia1....Karolinka......14.04.........3550/7000.(12 .10)...56/74cm flowerska......Tomuś........19.04..........3880/6055 (21.06)....54/62cm Doroteczka....Weronisia...19.04.........3740/8300 (18.10)....55/69 cm sarita............Kasia..........19.04........4150/7950 (16.10)....58/66 koala-79.........Julita..........19.04........4900 /8515 (12.09)....62/82 lightblue28.08..Karolinka.....20.04....4100/7100 (04.09).......54/? cm kohannah .......Antos .........20.04 ...... 3256/6365( 20/07) . 50/68 cm Kapikapi(15.04).Piotruś.....25.04........3400/8500..(17. 09).....54/69 madziunka27....Marcel.....26.04.....2950/7400 (02.10)......53/67 cm Weronika m ......Iza....29.04......3750/5600(17.08)....52/63 evanikaa (01 kwiecień)...Kamilka...30.04...3700/7700 (13.09)....56/70? Aprilka...........Oskar..........02.05........3800/4800. ....... ....59cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twoja Wercia wazy i mierzy prawie tyle samo co Tomi :) co do tej pocacej sie glowki to moj krasnal ma tak samo, lekarka pytala sie mnie ostatnio czy mocz nie ma dziwnego zapachu poniewaz "amoniakalny zapach moczu jest najczęściej spowodowany niedoborem witaminy D" a to prowadzi do krzywicy ale pielucha Tomcia nie pachnie amoniakiem takze jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej kapikapi prosze mi tu takich nie wypisywac tylko pisz jak najwiecej jak powiedziala Doroteczka musimy sie na nowo zmobilizowac do pisania. Ja mialam dzisiaj dzien podporzadkowany pod Konradka na 10.45 zaprowadzialm go do szkoly potem o 15.10 konczy lekcje przyszlismy do domu ,zjedlismy i znowu musialam mala ubrac ,wzielam Konradka i wiuuuuu do szkoly na zebranie,jakby nie mozna go bylo zrobic od razu jak rodzice przyszli po dzieci:O no i w domciu bylam dopiero po 18 bo niektorzy rodzice ,a zreszta szkoda gadac bo az brak slow... Weronika duza panna juz jest,super ze ze szczepieniem tak sobie dzielnie poradzila. evanika jak tam sprzatanko? Przeczytalam Konradkowi Twoj wpisik dla niego i potem od razu mnie uswiadomil ile ma szóstek:P A tak wogole to juz bylas u fryzjera bo planowalas zmiany.Ja wlasnie czekam na efekty malowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam bardzo slonecznie. Komu kawke i jablecznik? Ja juz na nozkach od jakiegos czasu i w domciu spiewy odchodza na calego mam strasznie glosna spuewaczke w domu ,i nie uwierzylybyscie jaki ona ma donosny glosik;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×