Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

Ten Dove samoopalajacy smierdzi tak samo w chwile po nalozeniu, one juz tak maja inaczej by nie dzialaly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki :) Light blue nie martw sie mysle ze prawie kazdej z nas to sie zdarzylo :) Izawik dawj ten krem :) co do tych balsamow to mysle ze wszystkie tak smierdza bo maja w sobie krem samoopalajacy :) Co do opalania jestem na bierzaca w koncu mamy firme solaria :) jest swietny krem suuuper pachnacy sole nie jest dostepny w sklepach ale swietnie opala bez uzycia lamp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dziekuję za miłe słowa. Karolinka już nic nie robi sobie z tego \"uszkodzonego\" paluszka. Tylko jest mi jej strasznie żal. Wiecie jest taka choroba co w której robi się wszystko idealnie, najlepiej. Ja na nią na szczęscie nie choruje ale moja (T) tak. I to bardziej przeraża mnie jej stękanie, ochanie, achanie, bo wiem,ze mogo się nawet najlepszemu orłowi wydarzyc takie coś jak dzisiaj a mi to w szczegóści a ona nie zna słow pomylka, niechcący. Dla niej zawsze ktoś coś robi z premedytacja, w konkretnym celu i specjalnie :O I tylko ONA jest nie omylna. MaMani ja mam takie nozyczki, ale dzisiaj coś mnie podkusiło żeby uzyć obcinaczek i efekt jest :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heheh - chyba i ja sprawie sobie taki balsam... Kiedys kupilam johnsona, ale nie sprawdzilam do jakiej karnacji i niestety po jednym razie musialam go odlozyc.... ale tym razem moze sprawie sobie ten wlasciwy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja już mam ten balsam, tylko skóra po nim śmierdzi jakby się przyjarała ;) i trzeba uważać bo robia się smugi. Ja z tego drugiego zdałam sobie sprawe w lecie, smarowałam się a wieczorem brałam prysznic i jak to mycie gdzies trałam raz mocniej raz słabiej i potem znowu smarowałam.... efekt zacieki niemiłosierne a ja paradowałam z takim \"opalonymi\" nogami \"D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja jestem, oglądam \"Na Wspólnej\" zuzanka-to nie krem, tylko kapsułki doustne :-) nazywają się Nivelazione woman\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem tak padnieta ze nawet pisac mi sie niechce, ale aniu oczywiscie cie czytam :) Izawik a dziala to ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kar fajnie,ze masz szpiega w postaci Kubusia, wiesz przynajmniej,ze w razie czego mozesz loczyc na jego relacje:-) Evanikaa tez bym sobie poszla na jakies weselicho;-) Doroteczka to prwda, ze wszytskie samoopalacze, balsamy opalajace i tym podobne sprawy smierdza. Solarium tez mi smierdzi spalona skura:-) Najlepsza jest opalenizna od sloneczka, nie moge sie jej juz doczekac;-) A na solarium to sie chyba w Legnicy wybiore takiej sobie ochty narobilam na opalenizne dzieki dzisiejszemu watkowi przewodniemu;-) I wloski tez planuje sciac tym razem tak do ucha, zobaczymy co z tego wyjdzie:) Zuzanka a czym Ty sie zmeczylas, przecierz jak sie z dzieckiem w domu siedzi to sie tylko spi i paznokcie maluje-sam relax:-):-);-) A tak serio to jak Ci sie wiedzie na wychowawczym??? Ruda lala gdzie sie zapodzialas???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzanka- czy działa to będę mogła Ci powiedzieć dopiero za jakieś 1-2 m-ce. Biorę to od niecałych 2 tyg i nie sądzę, żebym mogła spodziewać się już jakiegoś efektu (o ile w ogóle będzie ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Wiem, wiem, ze czytacie, ja tylko tak :D Buziaki i uciekam na kaszke mleczno-pszenna z jogurtem i owocami tropikalnymi HIPPa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam. Ja wlasnie koncze sniadannko oczywiscie serek wiejski :) zaraz bede robila snadanko bartkowie dzisiaj mleczko z rogalikiem :) Aga wiem wiem przy dziecku niema wogole roboty :) a co do wychowawczego to na razie jest suuper bo pogoda dopisuje i chodzimy na dluuuuuuuuugie spacery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kolezanki… Zuzanka a ja myślałam, ze na wychowawczym siedzi się w domu, naklada maseczki, robi tipsy i depiluje nogi….. A ty tylko spacerki.. Nie zmienia to faktu, ze i tak ci zazdroszcze! Na moje szczescie moja mamcia pilnuje mi Kamcie i jestem spokojna! Kama znowu dala mi popalic…nocki sa koszmarem! W dodatku zowu załapała katar, nie wiem skad. Spi w pajacyku i w spiworku, na noc włączam nawilżać powietrza a i tak w nocy slysze, jak ciezko oddycha. Woda morska nawet nie pomogla. Milego przedpołudnia wam zycze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka laseczki.... moja kolezanka z podstawowki urodzila w nocy synusia no i teraz mam problem.....co mu kupic??? pomocy....niby mam dziecko i powinnam wiedziec co sie powinno przydac ale sama nie wiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doroteczka - cos praktycznego...no Reczniczek do kapieli, pare sztuk bodziaków i duzą pake pampersów... Ja tak ostatnio kupilam kolezance i byla ucieszona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helllloo dokladnie kupp duzaaa pake pampersóww z doswiadczeniaa wlasnego wiem ze bedzie bardzooo zadowolonaaa :) dziewczyny jestem strasznie zmeczona... ale jakos psychicznie stalam sie bardzoooo rozdraznionaa echh.... ja wlacze z celullitem a o piersiach nie chce wspominac... sa okropnee dzieciaki wyssałyy z nich wszytskooo teraz masu masuu... i miejsmy nadzieje ze wroca do swojej formy:) noii popisalamm muszee lecec blizniaki atakujaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uuuu 21 - mam to samo - moje zwisy nie przypominaja (.)(.).... dam G do pomasowania i bedzie OK! Ile wasze dzieciaczki jedza mleka – chodzi mi o porcje… i ile w ciagu dnia (nie licze nocy, bo w nocy jest CYC) Wczoraj zauważyłam, ze 210 ml mleka z kaszka było za malo! Matko – ile powinno jesc 9 miesięczne dziecko!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć babeczki patrzę że dbanie o urodę ostatnio króluje :) Ja też stosuję balsam tylko z Garniera bo jonson faktycznie strasznie śmierdzi. Zapach Garniera po nałożeniu też pozostawia wiele do życzenia ale moim zdaniem jest łagodniejszy. Lightblue ja też zaczęłam stosować te kapsułki z kapuścianką. Coś ostatnio wpadły mi 2 nadprogramowe kg i chciała bym się ich pozbyć. Tylko jeśli możesz to napisz mi co jesz przez cały dzień by doczekać się efektów? Pisałyście o spaniu dzieciaczków moja Karolina śpi 3 razy 2x40min i 1x1h czasami te spania są krótsze, ale zawsze 3. Szybko się męczy i szybko odpoczywa ;) Teraz właśnie zjada sobie słuchawkę od telefonu. Ogólnie jest bardzo absorbująca, nie posiedzi sama, ciągle się domaga bym przy niej była. Czy wasze dzieci też tak mają? Tak się pocieszam że może jak zacznie raczkować albo chodzić to będzie trochę spokoju (pewnie się łudzę :) )ale na razie to Karolina jest strasznym leniem i ani myśli się poruszać. Jak ją postawię w pozycji do raczkowania, to opiera głowę o podłogę i się śmieje i po chwili znowu leży jak placek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) co do prezentu to tez polecam pampersy. co do piersi to sie lepiej nie bede wypowiadac... a jesli chodzi o mleko to moja zjada 250 na jedna porcje, ale bez zadnych kaszek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evanika ja Karolinie daję mleka 3 razy dziennie - około 6 rano później 15 - 16 i przed spaniem ok 20,30. Zawsze przygotowuję jej 210 ml mleka bo nigdy nie wiem ile zje. rano zawsze wypija wszystko po południu to zależy ale średnio ok 150 ml i wieczorem staram się by wypiła chociaż 170ml (czasami wypije wszystko a np. wczoraj na kolację wypiła tylko 120 ml) w nocy nie karmię dodatkowo ani nie daję pić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margolcia - aaa powiedz mi jak wyglada wasz harmonogram jedzenia, co daje miedzy mleczkiem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak się siedzi w domu z dzieckiem to powinno się mieć czas na wszystko. Na maseczk, fryzjera, tipsy,solarium, siedzenie przed tv, na picie kawki, jedzenie paczków, rozwiazywanie krzyżówek. Rzeczywistosc jest z goła inna. Doroteczka pieluchy sa jak najbardziej wskazane, oczywiście ręczniczek kąpielowy, jakaś grzechotka. Osobiście dostałam i dawałam śpioszki, album małego dziecka, pieluchy i czekolade aby dziecko miało słodkie zycie. U nas taki przesąd.Hmm, moja siostra dostała kg cukru :D Moje piegi (.)(.) tez pozostawiają wiele do zyczenia ;) Kupiłam sobie mniejsze biustonosze :O Brak słów. Lece na spacer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Light ja zartowalam z tym „siedzeniem w domu”!! Wiem, ze nie jest lekko! ;) Mika glos oddany!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evanika karmienie u mnie wygląda tak 6 mleko 9 kisielek (deserek, tarte jabłuszko itp) 12 zupka 15 - 16 mleko 18 deserek z kaszką (lane kluseczki z szynką, pulpecik z ryżem itp) 20,30 mleko Po zupce mała pije herbatkę, poza TYM W TRAKCIE DNIA ZJADA 2 - 3 paluszki, herbatnika. To jedzenie o godz 9 staram się dać jakieś lżejsze bo później lepiej jej smakuje zupa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
light blue no ja to siedze przed tv 4 godz bo po co zajmowac sie dzieckiem, codziennie piling, co 2 dzien solarium, kurwa mam ochote na to wszystko ale niestety nie da rady, evanika wiem wiem ze zartujesz :) Moj Bartek je tak : 6 - samo mleko wypija 200 8 - je kaszke albo mleko z rogalikiem 11- deserek 13- obiad wcina cała miske zupy ktora sama robie 15-16 - danonek 17-kaszka 18- mleko z dodatkiem budyniu Dodam ze mleko mam z worka czyli od krowki :) Tez uwazam ze pampersy i body to super prezent 21 podziwiam cie z 2 maluchami mika zaraz wejde i zagłosuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matko kochana, dziewczyny ja też zartowałam i wasze zarty zrozumiałam :D Pisze to zeby nie było miedzy nami nieporozumień ;) Karolcia ma takio plan zywieniowy(fachowa nazwa ;) ) 6-7 150 ml mleka 9-9:30 kaszka 12 oiadek ugotowany przeze mnie 14-15 150 ml leka z kaszką ryżową 16:30 (po kapieli) deserek ok 20 180 ml mleko + kaszka W międzyczasie chrupki, ciastka, soczki, herbata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margolcia jem wszystko, ale się nie obżeram :D Ograniczyłam do minimum słodycze, chipsów itp wogóle nie jem. Pije duzo wody z sokiem wyciśnietym z cytryny :P, jem jablka. Kolacje jem przed 18.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×