Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

Karina- a gdzie to jest dokładnie, to Ośno Lubuskie? bo my chcielibyśmy gdzieś najbliżej. T mówił coś o Chodzieży k/ Piły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Light baaardzo, baaardzo dziekuje za smsa, ktorego odczytalam o godzinie 3 w nocy, bo wczesniej mialam tel w kurtce;-) dzieki za pamiec, bo z moja nienajlepiej i dlatego dopiero dzis skaldam zyczenia wszytskim wczorajszym i przedwczorajszym jubilatom! Ale mamy juz duuuze dzieci:-) A za niecaly miesiac blizniaki Mx skoncza roczek:-) Ruda lala, fajnie ze bedziesz czesciej, trzymam za slowo!!! A Zuzanka Ty tez zdaje sie obiecywalas czesciej sie udzielac i gdzie sie podziewasz;-)??? Margolcia, a widzisz moj Bartek za to mleka nie chce pic;-) Zawsze cos nie tak:-( Izawik ciesze sie,ze Gabi nadrabia stracone kilogramy:-) A przezyc z wypadkami Wiktorki wspolczuje Wam bardzo. Evanikaa to teraz masz w domu mala wyscigowke;-) Wczoraj narobilas mi ochoty na buritto i dzis albo jutro mam zamiar robic:-) Doroteczka mam nadzieje,ze uda Wam sie znalesc jakas fajna mozliwosc wyjazdu! Ale poczatki zawsze sa najgorszei najciezej sie gdzies zaczepic. A co do biszkoptow w dywanie ja ciagle latam z odkurzaczem;-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga biszkopty w dywanie... wiem coś o tym :) Wysłałam wam kilka fotek ze Świąt, mam nadzieję że nikogo nie pominęłam. Karolina zostanie chyba piecuchem bo dawno już nie byłyśmy na spacerku. Miałam zamiar iść dziś ale od rana pada :( jak ja nie cierpię tak siedzieć w domu, ale przynajmniej mam czas na bycie kurą domową ;) sprzątanie, obiadki i te sprawy ehhh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margolcia - wiem cos o piecuchach. Kama nie byla na spacerku kupe czasu. NI emowie tu o sobocie, bo 45 minut szybkiego truchtu to nie spacer! Czyli jednym slowem zle, ze kupilismy dywany?? heheh Biszkopty?? A jakie dajecie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy ktoras z was nie ma jeszcze @ ??? Bo ja jeszcze od porodu nie mialam....aaa karmie tylko dorywczo w nocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O biszkoptach w dywanie słyszę od was :D. Pewnie za jakiś czas też mnie to czeka ;) A słyszałyście o chrupkach kukurydzianych we włosach?Bo Karolinka zafundowała sobie własnie dzisiaj taką fryzurę. Teraz śpi taka umorusana :D Biszkopty jeśli już daję Karolince, to są z piekarni, którą mamy na miejscu, tak więc nie za bardzo pomogę :( Mój teść już w szpitalu, czeka na koronarografię. A ta dziewczynka chora na raka-Agatka jest już po 3 chemii, dzisiaj po usg brzuszka okazało się,że guz zmniejszył się o ok 1 cm na obwodzie,ogólnie pisząc. Dzisiaj w nocy jadą jednak z nią do Centrum Zdrowia Dziecka do Warszawy, tam jest jedyne w Polsce urządzenie, które bada, po podaniu kontrastu, gdzie są przerzuty. Aaaa zapomniałam wam się pochwalić,że w sobotę Karolinka stała w łóżeczku podtrzymując się za szczebelki :D aga cała przyjemność po mojej stronie, ale co ty o 3 w nocy robisz zamiast spac????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margolcia, śliczne zdjęcia, rewelacyjnie wygladasz!!!! Karolinka jak mała iskierka :D🌻 Dziękuję także za zdjęcie "naszej klasy" jest rewelacyjne i oczywiście puściłam je w obieg! I nie mozesz mi odmówić, po tym jak przeszukałam wszystkie chyba Beaty Z . na naszej klasie, bo wysłałam ci zaproszenie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Light – nie wyobrazam sobie co musza czuc rodzice Agatki. Mam nadzieje, ze nie ma żadnych przerzutów i fakt, ze guz się zmniejsza jest oznaką, ze nadal będzie się kurczyl, Az zniknie zupełnie! Dzwoniłam do mojej mamci. Szok – Kama szaleje. Doświadczyła co to nozki i szaleje. Trzaska drzwiami – im głośniej tym lepiej! Ogolnie wesoło jest teraz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evanikaa juz sobie wyobrazam co Kamcia wyrabia :D, bo karolcia najlepiej to lubi robic hałas butelką po wodzie gerbera(ta mała) w srodku ma koraliki i sobie czesto nią stuka o blat w krzesełku do karmienia :D Nawet mi nie mów, bo też nie wyobrazam sobie co mogą czuc rodzice tak powaznie chorego dziecka! Ojciec Agatki pracuje w wojsku i ostatnio cała kompania poszła odac krew dla małej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Light - twoja siostra jest strasznie do ciebie podobna!! A bobas slodziutki!! Margolcia - nie moge wyjsc z zachwytu - masz sliczniutka corcie! A jakie ona ma ladniutkie oczka! Hahah i widze, ze i u was hustawka robi furrore - Kama ma taka sama! Wystraczy powiedziec \"buju-buju\" i juz chce siedziec i hustac sie godzinami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Light nie mogłabym ci odmówić zaproszenia :) Masz świetne zdjęcia na naszej klasie. Aaa i gratuluję wstawania Karolince, a na ząbki się jeszcze doczekasz :) evanika moja Karola baaardzo lubi huśtawkę, tylko oczywiście musi się bujać bo jak na chwilę przestanie (bo ja się na coś zagapię) to już się upomina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margolcia-bardzo ładne zdjęcia, podoba mi się zwłaszcza to , na którym przytulacie się do siebie. Bomba :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje sie po raz kolejny:-) I wlasnie otwieram poczte.... Margolcia sliczne zdjecia!!! Ale super wygladasz, piekna rodzinka!!! Ratunku, Bartek wlasnie demoluje mieszkanie;-);-) Biszkopciki daje Heinza i Bartus je bardzo lubi:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UU Aga, niezle! Demolka!! Pamietam jak wspomimnalam, ze chcialabym zmieniac pieluche raczkujacemu dziecku! Doswiadczylam tego! Az sie spocilam. Gotuje wlasnie pomidoroweczke! Ale pycha! Juz pachnie w calym domu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margolcia, miło mi ze podobają ci się moje zdjęcia :D Moja Karolcia bardzo lubi jezdzic na rowerku i jak tylko na chwile mąż się zatrzymuje, to jest zaraz mamamamama i złość :D Zastanawiamy się nad kupnem huśtawki. Ogladaliśmy jedną w hurtowni i kosztowała 135 zł. Du*a blada ta nasza klasa działa jakby chciała a nie mogła :O a tak a propos ZUZANKA gdzie ty się obracasz????????????????????????????/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :D:D wpadam przywolana przez light do porzadku :D:D co do hustawki to tez mielismy kupoiwac bo stara juz nie uciagnie takich ciezarow... ale stwioerdzilismy ze nie warto. juz niedlugo bedzie lato i hustawkla na podwórku stoi :D:D co do demolowania to cos o tym wiem... niewiedzialam ze takie male dziecko ma taka sile i pomysly... wszedzie wlezie nawet tam gdzie teoretycznie nie powinna dostac wszystko zrzuci zje rozwali... ech... ostatnio wywalila wszystkie swoje butelki do kosza na smieci... moja tez wcina biszkopty, i wszystko inne. wczoraj zjadla dwa kawalki piszingera domowej roboty :D:D Ona wszystko zerna jest :D:D a ja sie czuje fatalnie. caly dzien przelezalam... najgorzej mam z rana i wieczorem... mowie wam nie mialam tak przy mani. nawet zgaga mnie juz dopadla a to przeciez dopiero poczatek... Dozarciuch z tego mojego dzidziusia taki malusi a taki nieznosny... jak sie urodzi to bedą dwa zbóje :D:D buziaki dl;a was :*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margolcia dzięki za fotki. śliczne. izawik nie mogę się doczytać gdzie evanika napisała że zdecydowała się na drugie dziecko. czy to prawda ????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wronika - ojj ja napisaam, ze zaczniemy starania o kolejnego bobasa we wrzesniu. Ale fakt jestem zdecydowana i G takze! Teraz musze tylko zmienic gina (znaleźć jakiegos w moim miasteczku, bo jezdzic do Szczecina juz mi sie nie chce)..i to jest moj priorytet. hehe ja jeszcze nie ma @, wiec i tak jeszcze nie pora, zresza jeszcze sie zabezpieczamy.... od wrzesnia!!! Ide poleniuchowac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evi do wrzesnia jeszcze daleko :D:D my mielismy od kwietnia zaczac :D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evanika ja jeszcze chyba bym nie była taka odważna z drugim maleństwem :) podziwiam :) oczywiście też nie chcemy poprzestać na 1 ale może poczekamy ze 2 latka. Light ja huśtawkę polecam z czystym sumieniem. Sama pewnie bym jej nie kupiła bo zawsze sądziłam że to niepotrzebny, kolejny sprzęt, ale Karola dostała ją na gwiazdkę od chrzestnego i okazało się że bardzo jej się podoba. Izawik z tym przytulaniem na zdjęciu to nawet nie jest jednorazowy przypadek. Karolina jest straszna przylepka (oczywiście tylko do mnie czym wzbudza zazdrość taty :) ) ciągle się tak do mnie tuli. Jak siedzimy i ona bawi się zabawkami to co raz wyciąga do mnie rączki, przytuli się i bawi się dalej i tak co chwilę. U mnie Karolka śpi już od godziny, męża mi wywiało na siłownię, a ja siedzę sobie przed kompem i popijam drinka :) a co, pomyślałam że i mi należy się odrobina relaksu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe narobilas mi ochoty na drinia...chyba naleje sobie winka. Hmm we wrzesniu - Kamcia bedzie miala 1,5 roku. We wrzesniu zaczniemy, ale czy skutecznie. Chcialabym zeby roznica miedzy Kamcia a jej rodzenstwem byla w granicach 2-3 latek dlatego ten okres... Ale mi wyszla pyszna pomidorowka. wlasnie wcisnelam w siebie drugi talerz. Za chwile G wrocic z pracy, troche z nim poplotkuje i kimne sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj evanika fajnie ze podjeliscie decyzje co do drugiego dzidziusia..... kar jak spiralka? co ile chodzisz na kontrole? margolcia super fotki...a twoj kolor wlosow baaaaaaaaaardzo mi sie podoba..juz dawno mialam ci to napisac .. ja tez bym zjadla pomidoroweczki..... moj P jest chory jutro nie idzie do pracy tylko do lekarza....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorowa pora :) margolcia ja nie dostalam twoich zdjec :( jak ktoras sie zlituje to niech mi przesle Ps. kalendarze bardzo sie podobaly :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×