Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

Light to teraz moge spac spokojnie;-):-) A to skrecanie i rozkrecanie to faktycznie nic fajnefo, bo mialam drewniane lozeczko jak turystyczne pojechalo do Londynu i tez nie moglam sobie dac rady. Dozberze, ze tatus byl pod reka. A moj maz z rozlozeniem turystycznego tez nie mogl sobie poradzic i dzwonil do moejego taty jak to sie robi;-) Dobrze,ze mamy zdolnego dziadzia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny chcialam sie pochwalic ze oddzisiaj moje córciątko chodzi juz za jedną rączke :D:D tak sztywno i pewnie juz sie trzyma na nóżkach. mysle ze za 3 - 4 tyg bedzie juz chodzic sama :D:D ale jestem z niej dumna :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek wlasnie meczy sie z usnieciem, siedzi w ,lozeczku i krzyczy NIE NIE;-) A zaraz pewnie bedzie wielki ryk:-( Nie wiem co mu sie dzisiaj stalo? Pewnie przez pogode taki marudny, bo od rana pada i nawet na spacer nie mielismy jak pojsc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Light nie odpisalam ci odnosnie diety sorki ...powiem ci ze ja przytylam 15 takze nie jestes sama , ty chociaz wysoka jestes a ja 159 i 70kg ....mowie ci czulam sie jak wieloryb na mieliznie, moja siostra miala 20kg do przodu teraz wage ma taka jak z przed ciazy bo caly czas biega za swoim 16 m-cznym synkiem. takze my tez kiedys te pare kilo stracimy :) za bledy w pisowni przepraszam jedna reka pisze a druga tryzmam Liwiunie bo bidunia nie chce spac w lozeczku tylko na raczkach. chociaz teraz nie placze ...gdzie te zabki???? Light jak tam u ciebie widzialas zabek????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaMani no super niedlugo bedzie sama chodzic wszystkie wasze chodzace bobaski maja buziaki od cioci madziorki i Liwii 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziorek wieloryb na mieliźnie!!!!!!??? skad ja to znam:D Zabka nie widziałam, ale czułam pod palcami, tak wiec wiem ze jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaMani swietnie, gratuluje Maniulce!!! Moj sie do samodzielnego chodzenia jakos nie spieszy, mimo ze za raczke tez juz pare tygodni smiga:-) Chyba stwierdzil,ze na czworo szybciej dotrze do celu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga ale twoj raczikuje jak rakieta a mojej dojscie na kolanach do celu zajmuje wiecznosc po podrodze probuje wstac i sie wywraca... wiec jak tylko ktos ja trzyma za raczke to biegnie :) chodzik tez jest fajny tylko w nim nie mozna wejsc w kazdy kacik i wszystkiego dotknac nie mozna sie schylic i podniesc zabawki... duzo lepiej z pomoca mamy albo taty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mialam dol jak kanion ale ze zaliczylam egzamin z tamtego tygodnia to dol troche sie zmniejszyl. Gratulacje dla Mani za postepy w chodzeniu:D Moja Viki od wczoraj jest czterozebna. Wszystkie was pozdrawiam i znikam dziobac jutro o 18 kolejna godzina prawdy:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaMani a ja to bym chciala zeby Bartek juz chodzil tak naprawde, bo teraz nigdzie dalej z nim pojsc nie mozna, bo sie w wozku nudzi, na rekach byc nie chce, tylko na czworo chodzic. No a ziemia mokra, zimna, nie mam jak go puscic i tak sie szarpiemy ze soba na dworze. Za to wczoraj pomyslalam sobie,ze jak zacznie chodzic to zeby dosjc gdziekolwiek bede potrzebowala 5 razy wiecej czasu, bo wszystko po drodze bedzie z ziemi podnosil:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga-miałam dokładnie to samo.W wózku się wił,na rękach to samo.Wyjscie do sklepu graniczyło z cudem.Teraz też pewnie będzie wesoło,bo bedzie chciał chodzić i bedziemy się tak slimaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudamaxi gratulecje!!! Super,ze sie udalo!!! Madziunka teraz dojscie do sklepu bedzie graniczylo z cudem;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga moja w wózku ładnie siedzi a jak ja wyjme zeby szla za rączki to tupta pol godzinki i jak juz dochodzimy do celu ( poil metra dalej) to ona stwierdza ze jednak wraca i tez jest wrzask :D:D I tak źle i tak niedobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewa 24 daj znac jak juz potwierdzisz czy jestes w ciazy:-) U mnie lekarz wykryl w 5 tygodniu i robil USG dopochwowo a nie wiem od kiedy cos widac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaMani, ja pare razy probowalam Bartka za raczke na dworze poprowadzic, ale gdzie tam, prezy sie i od razu na kolana, wiec w ostatecznosci tez konczylo sie wrzaskiem. A dzis rozmawialam przez tel z koleznka i powiedziala mi,ze ma jej maly nie chce w wozku jezdzic i placze, a ma 4 miesiace. Skad ja to znam??? Na sama mysl jak sobie przypomne jakie Bartek cyrki robil skora mi cierpnie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziunka i maMani- wielkie gratulacje dla Waszych maluchów...coraz więcej naszych chodziaczków :-) rudamxi- świetnie że egzamin zdany, teraz trzymam kciuki za kolejny :-) idę jeść faworki które przyniosła mi koleżanka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no właśnie wszystkiego dobrego dla chodziaków :) super! no i dla Rudej Maxi!!!!!!!!!!!!!!! pisze w biegu i czytam Was w biegu więc sorki jesli o czymś zapominam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weronika m na razie nie goraczki ma moze w nocy sie jej nasili, dzwonilam do lekarza i on powiedzial ze jak mam czopki to mam dac przeciwgoraczkowe i to wszystko, ale niestety my czopkow nie lubimy wolimy syropki. teraz Liwia biega z tatusiem po mieszkaniu widac ze jest jej lepiej , ale jescze noc przed nami. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kochane!!! i z nowu jestem w tyle :-( GRATULACJE DLA MANI!!!!!!!!!!!!!!! Tylko sie nie zdziw jak cie zaskoczy prędzej :-) Ja od dwóch dni pracuje :-) zdecydowałam sie na sprzątanie!!!ale dziewczyny jestem padnięta!!!!!są 3 poziomy do posprzątania i to jakie wielkie!!!!jestem sama a musze wszystko doprowadzić do ładu po remoncie więc sobie możecie wyobrazic co tam jest!!!!ale bedzie dobrze,nie poddam sie :-) przez te 2 dni zrobiłam tylko jeden poziom,jutro robie drugi i to potrwa długo bo jest wiecej rzeczy do sprzątania.Mój Xavierek to można powiedzieć prawie biega :-) i wszystkich bije :-) ale ucze go że to boli i nie wolno bić :-) prawdziwy chłopak :-) jak sobie go naucze tak bede miała!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natka , ciesze się,że znalaząłś chwile, aby napisac co słychac u was. A jak u męża? Trzymam kciuki , aby i u niego wszystko było ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izawik ja niestety najprawdopodobniej tez zrezygnuje z tej pracy w sumie pracuje dopiero tydzien ale juz wiem ze kasa z tego bedzie marna a poza tym czuje sie lekko wykorzystywana bo robie w sumie duzo rzeczy a kase dostane dopiero za zlapanego klienta,ktory zgodzi sie na platna prezentacje chyba poszukam tez jakiegos sprzatania najlepiej np.3 g dziennie przynajmniej wiedzialabym ze jak posprzatam to dostane za to kase natka oplaca Ci sie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziorek nie myśl sobie że się wtrącam i tak pytam o tę gorączkę ale to co ja przeszłam z moją Izą dało mi nauczkę żeby niczego nie lekceważyć. chociaż nawet lekarz nie wiedzial od razu co jej jest. ale skoro dzwoniłaś do lekarza to o.k. natka fajnie że pracujesz i że (chyba) jesteś zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weronika m wcale sie nie gniewam , ja jestem z tych osob ktore bardzo chetnie korzystaja z rad innych rodzicow. rudamaxi ze smiechu brzuch mnie boli zajefajna masz niunke i mam pytanko na jednym zdjeciu jest kaczor ???????dobrze widzialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje dla Marcelka i dla Maniusi...... Rudamaxi Tobie tez bardzo gratuluje zdanego egzaminu a jutro bedziemy trzymac kciuki....super fotki.... natka fajnie ze sie odezwalas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudamaxi- świetne zdjęcia i widać że Viktorii też sprawiają wielką radość :-) prawdziwa babunia ;-) mika- ja też mam marne pieniądze...móż mówił mi od początku że to wykorzystanie bo mnie za autorskie teksty zapłac a grosze a oni dostaną za nie więcej kasy...wyszło na jego:-( natka- no to współczuję bo wiem jak wygląda taki bałagan po remoncie...jesteś na pewno wykończona...kiedy odpoczywasz? kto jest z synkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaMani moja siostra podala Juniora od 12 m-ca tak jak jest wskazany Piotrus uwielbia pic to mleczko bo jest z dodatkiem miodu, jadl tez z kleikiem ryzowym ale nie smakowal jemu. ja osobiscie nic ci nie poradze bo Liwia jest na innym mleku. najlepiej chyba to spytac lekarza:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×