Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

aga*25** dzieki bardzo za te babki zanim planowalam jakakolwiek cize bylam na targach fryzjerskich w Katowicach i tam mijalam jakies dwie laski i jedna miala na imie Liwia tak mi sie spodobalo ze postanowilam dac coreczce takie imie:) ale mialam do wyboru jeszcze imie Nadia , jednak imie Liwia juz dawno zagoscilo mi w serduszku i przysieglam sobie ze takie zostanie:) ale sie rozpisalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo mi sie podoba imie Liwia a kojarzy mi sie ze zwyciezczynia programu Agent:-) I mimo,ze to bylo dawno to jakos mi w pamieci utkwilo:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiec pan egzaminator zaszalal na calego podzielil egzamin na trzy czesci.w pierwszej byl test 23 pytania druga czesc to 10 pytan opisowych i dwa kazusy do rozwiazania we wtorek sa wyniki ale ja na 99,9% oblalam:( no coz 15-go poprawka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to niezly pan egzaminator:-( Coz dobrze,ze sa poprawki:-) Bedzie dobrze Gosiu nie martw sie! W kazdym razie dalej trzymam kciuki! A czy to oznacza,ze z wyjazdu nici? Madziorek zapomnialam Ci napisac,ze bartek dzisiaj ogladal ze mna zdjecia Liwii i smialm sie w glos jak robilam jej cacy cacy, dzieki temu dudalo mi sie wcisnac w niego caly sloik obiadku bez wiekszej histerii:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jeszcze Alex ma taki plan ze przyjedzie 15 a 16 mielismy wyjechac.Takze wrazie czego wszystko jest mozliwe pod warunkiem ze zdam ostatni egzamin w terminie w srode no i jezeli sie zdecyduje bo nadal mam miezane uczucia:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i jeszcze pan powiedzial ze trzeba miec ponad 60% punktow by dostac dst😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosia konrad chyba by się zalamal emocjonalnie jakbyście nie pojechali :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga*25** ciesze sie ze Liwii zdjecia sie podobaly, jak bedziesz miala problem z jedzonkiem to zapraszamy na nasz blog:) spadam spiulkac moja koza jeszcze nie spi, wyspala sie wczoraj bo przez goraczke spala caly dzien i noc . ale nie mam problemu z nockami bo od kiedy skonczyla 2 m-ce spi cala noc wstaje dopiero o 7-9 rano. dobrej nocki dla wszystkich a dla brzdąców buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaMani to prawda:O ale zawsze moge wiasc w pociag i pojechac z moimi bajtlami do cioci MaMani;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc babeczki!! I ja doczekalam sie pierwszego samodzielnego wstajacego bobasa. Kama jak raz sprobowala stac, tak teraz ciagle sie podnosi i chce stac! Chyba musze maksymalnie obnizyc poziom w lozeczku! Milego dnia!! 👋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziorek świetne zdjęcia :) ja też wcześniej ich nie widziałam ;) evanika gratuluję !!!!! 🌼 My dziś po południu idziemy na imieniny do mojej siostry. Fajnie bo już mi się chciało iść gdzieś do ludzi. Wczoraj udało mi się wyjść z Karolą na spacer, ale dziś pewnie ten plan nie wypali bo jest strasznie pochmurno :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudamaxi a ty studiujesz prawo? Jeśli tak to nie zazdroszczę, wiem ile to nauki. Mój G to kończył więc co nieco się orientuję. Trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yuuuuuupi gratki dla Kamci😘 Izawik moge ci podac reke.Mam mega katar i bolace gardlo Doroteczka kochana nie machaj lapka tylko pisz co u was. Kapikapi pisz mi tu bo pojade i dam kopsanca. Madziorek slodka ta twoja pociecha Aga gratuluje tulipanow:D Ja musze sie odstresowac po wczorajszej porazce i zaplanowalam dzien gospodarczy:)najpierw rozbiore choinke,potem prasowanie,a potem troszke posprzatam,chociaz jak mama wczoraj siedziala z mala to mala jej spala az 2,5 godziny(a mi spi tylko 45 minut;) )i mamcia posprzatala caly dol wiec mi niewiele zostalo.No i dzisiaj mamy zaplanowany piknik w pokoju;) bedzie koc,i zjemy razem na pikniku obiadek wiec musze tez cos przygotowac na piknik:) tak margolcia ,ale pociezam sie ze to juz koncowka,tylko nie sadzilam ze beda robic na ostatnim roku takie problemy wszedzie.Panie z dziekanatu bija wszystkich w utrudnianiu zycia wszystkim;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudamaxi- nie martw się :-) nawet gdybyś nie zdała to jak Ci już wczoraj powiedziałam - student bez poprawki to jak żołnierz bez karabinu :-) ale nie ma co mysleć na zapas bo jeszcze nie znasz wyników..co do gardła to mnie już nie boli i z nosa też bardzo razdko leci, mam tylko jeszcze trochę nos zapchany i czasami kaszel...ale jest poprawa ...porównując do czwartku to dzień do nocy, tak więc na imprezę idziemy :) o 13 mam fryzjera, a potem kosmetyczkę, potem szybko przybiegnę i wyszykuję Wiktorkę na balik :-) no i muszę trochę przypudrować oko mojego T,bo opuchlizna mu zeszła ale dookoła oka ma teraz czarny kolor :-) maMani-gratuluję pierwszego samodzilnego wstania u Mani :-) teraz to dopiero się zacznie :-) aga- tulipany ? no,no....tylko pozazdrościć ;-) evanikaaa-nasza kucharko ;-) a Ty nic nie piekłaś w rękawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza a ja zazdroszcze Ci dzisiejszego wyjscia i ciesze sie, ze chociaz Ty mozesz sie wybawic. Ja czesto robie mieso w rekawie. Wlasciwie to co tydzien w weekend kiedy nie zamawiamy. Tylko, ze ja nie mam zadnego specjalnego przepisu. Po prostu wczesniej np udka kurczaka doprawiam wegeta, ziolami prowansalskimi albo innymi przyprawami, zeby przeszlo a potem po kilku godzinach wkladam do rekawa i dolewam wody. One sie pozniej w tym sosie upichca przez 1 godzine. Mozna pokroic marchewke, cebulke lub papryke i to tez wlozyc do tego rekawa. A tej wody to tak pol szklanki dodac. I tak kazde mieso robie, tylko wieprzowine pieke dluzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izawik baw sie dobrze A mi jest smutno ,bo rozebralam choinke i jakos tak pusto w pokoju ale z drugiej trony ile miejsca sie zrobilo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewuszki :) rudamaxi głowa do góry 🌻 aga ja tez chce tulipany !!!!!!!! a moj chłop powiedział,ze wiem,gdzie sa pieniądze to moge sobie je kupic :O ;) evanikaa buziaki dla Kamusi 😘 madziorek wczoraj jak do mnie naskrobałas na gg, to wlasnie czytałam sagę ;)a to ze wogóle do mnie napisałas, to przeczytałam rankiem :D kar a co powiesz na taki fotelik http://www.allegro.pl/item301031892_fotelik_samochodowy_uni_baby_9_25_kg_wys_gratis_i.html Jestem ciekawa jak on wyglada na żywo.Bo wirtualnie jest całkiem, całkiem. MaMani jak brzuszek? Juz wiem na 100 % ,że Karolince wyszła dolna, prawa jedynka :D Już ją nawet widziałam :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No w końcu ktoś się pojawił. Light blue gtauluję ząbka! Wiesz ja chyba fotelika nie kupiłabym bez wcześniejszego wsadzenia do niego dziecka. Poza tym warto sobie sprawdzic wszystkie oceny jak wypada. Ja sprawdziłam sobie na strone: http://fotelik.info/ Nie widzę tam tego co podałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurde kar, dziękuję za linka!!!!! Napewno lepiej się przyjże teraz fotelikom :) Aha i dziekuję za miłe odwiedziny na blogu 😘 Teraz zmykam się pluskać :D Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jelsi ktoras sie zastanawia nad kupnem zabawki to moge wam z czuystym sumieniem polecic tamburynek z chicco :) Moja juz sie nim 3 godzine bawi! Jeszcze nie umie klocków do odpowiednich dziurek wrzucac ale wali lapka i spiewa zdjelam jej to z ksztaltami i wrzuca klocki do srodka i wyjmuje :):D:D mówie wam ma juz do od mikolaja a nadal sie nim rewelacyjnie bawi a dzis to przeszla sama siebie :D:D http://www.allegro.pl/item305894572_tamburyn_bebenek_chicco_super_zabawka_dla_dziecka.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski ide zaraz spac! Mialam sie dzis nie udzielac ale wlaczylam kompa i mnie ponioslo;-) MaMani, Rudamaxi 🌼 Uwazajcie wiecie na kogo;-) Ja tez bede sie pilniej rozgladac, obym tylko w paranoje nie popadla:-):-) A co do czytania to ja mam ambitny plan czytania po angielsku:-) Na poczatke kupilam ksiazke Daniel Steel-Sektery. Uwazam,ze w mojej sytuacji to jedyna dla mnie nadzieja, bo kontakt z jezykiem mam zerowy:-( No przepraszam sasiada:-) z gory mam niesamowita gadule. Ostatnio mi zapukal jak wycieralam Bartka po kapieli i nie przeszkaszalo mu nawet ze mam pol nagie dziecko na rekach, nadawal przez 15 min o tym jak sasiedzi z dolu zabrudzili jego szczotke do zamiatania schodow;-):-) Dobrej nocki, a tulipanow nie zazdroscie, bo juz oklapuja;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga bede uwazac. U mnie chyba bedzie wiosna bo juz tulipany i hiacynty tak duzo wyszly z ziemi u hiacyntow juz widac paczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudamaxi w Londynie juz drzewka kwitna, sa przebizniegi, zonkile ogolnie bardzo wiosennie sie zrobilo:-) Tyle, ze dzis cholernie zimno bylo:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przebisniegi tez juz od dobrego tygodnia sa ale ja niestety ich nie mam mialam kiedys w trawie ale cos je wcielo:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello. My na nogach od 6. I na te chwilę padam na psk :D Karola ma nie spożyta energię. Uciekam na kawę. Milej, słonecznej niedzieli 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×