Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

Karina- zrobilismy Gabrysi testy z krwi we wrzesniu i okazało się że nie jest uczulona na mleko a 2 m-ce później okazało się że jednak jest. U tak małych dzieci te testy nie są chyba jednak aż tak wiarygodne :-( jak na razie pozostaje nam tylko obserwacja i dieta (systematyczne i wolne wprowadzanie nowych produktów). jesli chodzi o badanie to wyslę Ci maila bo nie chcę narazić się na głupie komentarze pomarańczek ;-) rudamaxi-gratuluję zdanego egzaminu...wkleiłam cały link który podałaś i u mnie zadziałało. Strasznie to wszystko wygląda. Ciekawe czy będą jeszcze o tym mówić. Naprawdę masz dzisiaj co swiętować :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudamaxi taylor umarła., postrzeliła ją shilla Ale ze mnie fanka mody na s...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) Rudamaxi mam do Ciebie ogromną prośbę czytałam na Mamusiach z Wrocławia że mieszkasz w tym pięknym mieście (osobiście jestem zakochana we Wrocławiu :D ) i mam do Ciebie pare pytań... moja kochana Bratowa jest w ciąży i szukamy dla Niej dobrego , miłego i nie drogiego lekarza który przyjmuje w szpitalu najlepiej w centrum. Mogłabyś mi doradzić ?? Byłabym Ci bardzo wdzięczna :) W razie czego mój numer gg 2106415 Buziaki dla Was 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja gwiazdeczka juz spi 3 godziny bo usnela o 15:15.....ja z nia sie zdrzemnelam ale zawsze jak sie poloze to moj komorkowiec dzwoni.....hihih no ale troszke sie przespalam.... Rudamaxii ja juz wczesniej przeczytalam twojego posta relacjonujcego wypadek ale nie moglam nic napisac.....nie wiedzialam co......teraz tez nie wiem.....jedno co wiem to to, ze napewno wiara Ci pomogla...brat.....wiem ze osobiscie sie nie znamy ale jestes super osobka i bardzo sie ciesze i tez dziekuje Panu Bogu ze nic ci sie nie stalo...i Twojemu synkowi tez nic nie jest....🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Matko przeczytałam o tym wypadku... Bogu dziękować że skończyło się tylko na takich ranach... Rudamaxi trzymaj się jesteś mega dzielną babka ;) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudamaxi 👄 👄 👄...i mocno Cię ściskam!!! Bóg nad Tobą czuwa...uznał, że bardziej jesteś potrzebna jemu tutaj niż tam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izawik - uczę w szkole ponadgimnazjalnej A "k...wy" i "ch...je" to słowa używane przez młodzież zamiast przecinków w każdym zdaniu. Też coraz częściej myślę o zmianie pracy... Izawik, bidulka Gabi...ciągle coś. Żal serce ściska na widok chorującego dziecka... kamil_a trzymam za Was kciuki (nie chcę zapeszyć) Buziaki dla Mateusza i Wiktorii... madziorek - to rzeczywiście jakaś klątwa z tą "6". A rozmowy z wujkiem - księdzem myślę, że przynoszą Ci wiele dobrego - choć jego już nie ma... rudamaxi - przynajmniej jakieś pocieszenie w zdanym egzaminie przy tych wszystkich nieszczęściach... Doroteczka, ja też czasem przysypiam z Milką. I tak jak tobie, zawsze mi ktoś przerywa te błogie chwile...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudamaxi napisze tylko tyle. gdy to czytałam płakałam jak bóbr i nieustannie takie tragedie przypominają mi co jest w życiu najważniejsze. trzymaj się kochana. buziaki. mój Pawełek skończył wczoraj 2 latka a ja nie mogłam mu nawet zrobić imprezy bo była środa popielcowa :( pozdrowienia dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwczyny tyle piszecie mi cieplych slow .Dziekuje wam jeszcze raz z calego serducha.Jestescie kochane Wiecie co bylo w tym wszystkim najlepsze tak mi sie wydaje ze bylo ciemno,nie widzielismy gdzie ani na co lecim i dzieki temu chyba bylo tak cicho,oprocz zgrzytow metalu i oprocz tluczonego szkla nikt nie krzyczal. Hanus* ja moge polecic ci tylko jednego prof.n.medycznych dr Mariana Gabrysia.Przyjmuje na Aleji Armii Krajowej 12a/4 w poniedzialki ,wtorki i czwartki od 15 rejestracja w dni przyjec 0-71-332-78-78 lub codziennie pod 601-733-662.Standard godny naszego wieku i od poczatku do konca w pelnej kulturze.Najpierw rozmowa z lekarzem ktory nie bedzie robil dziwnych min ani cie poganial,na wszystkie pytania odpowiada potem idziesie do lazienki aby przygotowac sie do badania,takze jest sie swierzutkim;) i czlowiek nie jest skrepowany,wychodzi sie z lazienki w kapciach jednorazowych i maszeruje sie tam gdzie lekarz karze.moze ktos powie ze jest drogi ale ja powiem ze warto.Mi pomogl i za to mu jestem wdzieczna dzieki niemu urodzilam juz w takim tygodniu kiedy uwaza sie ze dziecko urodzilo sie o czasie nie jest wczesniakiem:) Na poczatku bylo tak ze pierwsza wizyta kosztowala 150 a kolejne 100 ,ale potem sie zmienilo bo ja placilam po porodzie 130 wiec nie wiem ile za pierwsza wizyte teraz sie placi.Ale ja tego lekarza polecam jak najbardziej. AAAA w szpitalu ten lekarz przyjmuje w Klinikach na Chałbińskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sto lat STo lat!!!!! niech zyje zyje nam.Oczywiscie Pawelek. Weronika buziak troche mi glupio ze czytalas moja historie i plakalas .Bo to ostatnia zecz ktora teraz ci jest potrzebna ty teraz powinnas byc radosna caly czas,by malenstwo nie odczuwalo niepokojow.POzdrawiam cie kochana i cala twoja rodzine.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudamaxi, widzisz Twój braciszek wstawił się za Tobą u Sw Piotra. Masz tutaj dla kogo żyć. A to moje takie osobiste spostrzeżenie-ZWOLNIJ !!!!!! weronika 🌻 dla Pawełka, przede wszystkim zdrowia. U tej chorej na neuroblastoma Agatki guz się już na tyle zmniejszył,że jak dojdzie do ok 7 cm, to będa ją operowac. Dzisiaj miała robioną punkcje, pobierali jej szpik, do autoprzeszczepu(chyba tak to się nazywa). Czekają ją jeszcze naświetlania, radioterapia... Zeby tylko przyniosło to efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudamaxi DZIĘKUJĘ !!!!!!! już kopiuje na gg to Karince ;) Ściskam Was i całuje 😘 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LightBlue postaram sie ale nie obiecuje:D A tak wogole to sobie mysle ze to hanba ze tak blisko siebie mieszkamy a jeszcze sie nie spotkalysmy.Trzeba to zmienic. Ja sie troche zdrzemnelam i teraz mi sie nie chce spac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się wczoraj strachu najadłam. W dziennym pokoju mamy schody na piętro i Maja sobie weszła na nie. Zazwyczaj przysuwam fotel, żeby nie mogła dojść a wczoraj odsunęłam, żeby było ładnie jak goście przyjdą. Jestem w łazience, wracam do pokoju a Kuba krzyczy mama zobacz gdzie jest Maja!!. Ja patrzę a ona na 4 schodku. Jak ruszyłam do niej... ręce to mi się cały wieczór trzęsły. Na szczęście nic się nie stało. Dobrze, że Kuba zauważył. Sprzedałam wczoraj matę Mai. I tak na niej nie leżała. Mogę teraz za to kupić jej coś nowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruda mai dobrze ze nic ci sie nie stalo !!!!!! Kar rozumie Twoje zaskoczenie i panike, mj Bartek juz normalnie sma wchodzi i schodz ze schodow ale na poczatku tez sie wystraszylam. zmykam usypiac bartka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kar79 teraz ogladnelam zdjecia i wiem jak wygladaja twoje schody wiec nie masz jak zamontowac ta barierke, i sama wpadlabym w panike a dzieciaczki masz kapitalne ...... hustawka fajowa ja tez musze kupic dla Liwii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Oj dzisiaj dopiero chyba bol osiagnal punkt kulminacyjny.A okazalo sie ze mialam wybity palec ale mama sprowadzila doktora i juz mam go nastawionego. Dzieki zuzanka. Kar gratuluje opchniecia maty,ja tez mam w planach to zrobic i wreszcie sprzedac kolyske,ale to juz jak dojde do siebie.Co do schodow to jest tragedia.Ja mam bramki na dwoch pietrach od czasow Konradka ,teraz tylko trzeba pilnowac by Konradek je za soba zamykal,a czesto o tym zapomina;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trochę was podczytałam, ale nie dokładnie bo mam ostatnio niewiele czasu. Karolina Się przeaziębiła i może mogły byście mi poradzić jakiś sprawdzony, skuteczny specyfik na kaszel????? proszę. rudamaxi to dopiero przeżycie. Dobrze że jesteś cała 🌼 a teraz to faktycznie będzie bardziej bolało. Wiem coś o tym bo kiedyś maiłam wypadek, pęknięty mostek, 2 żebra i ogólne potłuczenia i ten ból dopiero w kolejnych dniach jest najwiękrzy. Trzymaj się cieplutko i szybko wracaj do zdrowia :) ruda lala i Mamani dzięki serdeczne za zdjęcia są przeurocze 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margolcia polecam syropek malia. A co do bolu to mam nadzieje zedzisiaj jest najgorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kar ja też mam bramkę ale przydała się do czasu kiedy mój mały chłystek nie nauczył się jej otwierać. ruda lala fotki cudne !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kar ja też mam bramkę ale przydała się do czasu kiedy mój mały chłystek nie nauczył się jej otwierać. ruda lala fotki cudne !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karina- teraz trzeba mieć oczy dookoła głowy ;-) Gabrysia już 2 razy lądowała z tapczanika Wiktorki... maMani- dziękuję za zdjęcia czy ktoś może mi przesłać zdjęcia rudej_lali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc. Cały dzień mozna powiedziec byłam z Karolcią na spacerze. Teraz ona daje mi popalić, chyba wychodzi jej kolejny zabek. rudamaxi, owszem spotkac to sie raczej naawet wypada, ale co do terminu to nie wiem, niech moje zycie sie troche ułozy i niektóre sprawy wyjasnią. ruda_lala, Mamani, kamil_a DZIĘKUJĘ ZA ZDJĘCIA :D Super są !!!!! madziorek 🌻 kar 🌻 izawik wysłałam ci zdjecia rudej lali to tyle, uciekam do mojej marudy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja Weronisia ma 38 stopni......jest troche marudna...ale jak jest na kolankach to sie przytula....jeju czyzby od zabkow goraczkowala? sama nie wiem......... jeszcze chrypke ma ..... moze ta chrypka to nie byla od plesniawek...moze doktor sie pomylila.....mam juz dac jej nurofen?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i co raz zrywa ja na wymioty ale jeszcze nie wymiotowala.......ehhhh co to moze byc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doroteczka a biegunke tez ma czy tylko wymiotuje? to mogą byc zabki. daj jej nurofen bo nie tylko zbije goraczke ale zadziala przeciwbólowo jesli to ząbki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×