Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość evella

Mam ochotę na chwileczkę zapomnienia...

Polecane posty

Gość evella

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja teżżżż
ale nie ma z kim :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja teżżżż
kto mi liźnie muszelkę? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Internetowy zbok
A skąd maleńka jesteś i ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evella
mam 11 lat i na prawde jestem malenka a moja 'malenka' to dopiero jest malenka :) ogolona gladziutka, piersi tez nie mam i lubie 50 latkow internetowy mam nadzieje ze zajezdzisz mnie na smierc 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie lubie takich starych facetow....przecie im juz nie staje...a ja lubie facetow preznych ...hmmmm...czesto stojacych.....ach ...wczoraj to mialam taki egzemplarz w sobie.....odlocik....ech...dzis juz nie...slubny w chalupie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jelop nic na to bo nieswiadomy ....ale chyba bedzie musial wybudowac dom w ksztalcie kola.....zeby mu sie zonka po katach nie seksila....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałczydełko....co prawda czytałam Twoja stopke....ale nie myślałam że to na poważnie :) teraz widze że tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ciezka ma moj chlopina glowe....takie poroze w dobrym stanie utrzymac....ale daje rade...jak nie jak tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm na razie nie...powiedzialabym ze jest w stagnacji...bowiem mam to czego potrzebuje...i na razie nie mam zamiaru zmieniac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak moze zauwazac jak czesto jezdzi w delegacje ....a ja go na prawde nie zaniedbuje jak jest w domu....odpowiadajac na pytanie Margaritty ...to ogolnie gustuje w mlodszych....ale ten jest ode mnie o rok starszy i ....co wazne niezonaty....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm...słyszałam...powtarzam nie znam z autopsji....ale powiadaja że najlepszymi kochankami są właśnie żonaci ;) tak jak w przypadku kobiet mężatki :) a co jeśli ten ktos...stanu wolnego...... zapragnie mieć Ciebie tylko dla siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma takiej mozliwosci.....hmmm zonaci tez potrafia nie umiec sie seksic i wtedy sie zastanawiam jak oni sobie daja rade ze zonami ...toz to zenada...niejednokrotnie sie zastanawiam jak oni dzieci splodzili....jakim cudem....bo to nazywaja seksem nawet go nieprzypomina....a moj kochas mimo ze niezonaty to sie przedstawia w samiutkich superlatywach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
udaje mi sie to zachowac w tajemnicy ...bo takich rzeczy nie robi sie blisko domu....albo ja wychodze....albo ewentualnie spotykamy sie u mnie ale pozna noca....hmmm nie lubie spotkan u mnie bo nie moge wowczas sobie pomiauczec...a uwielbiam to robic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie sadze....ale nie moge byc na 100% pewna...zreszta..oby do domu hifai dzieciaka mi nie sprowadzil...bo tego bym nie zdzierzyla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale to raczej dotyczy obu stron ...ten hiv a dzieciaka nie...ale wyrok o alimentach tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdupcaj do książęk
! gówniaro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×