Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Natte

mam ochotę pomarudzić...

Polecane posty

Kto pomarudzi razem ze mną..? echhhhh.. płaczliwy dziś nastrój mnie ogarnia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PCT
ja mam ochotę pomarudzić... wczoraj podłapałam doła, trwa to do dzis i tak szybko sie nie skonczy, jestem beznadziejna, nawet na prawko nie umiem zdac ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zdałam za 5 razem, poszłam na egzamin wkurzona i miałam gdzieś to czy zdam czy nie zdam i zdałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PCT
dea - mam nadzieję, bo zaczynam w to szczerze watpic... nie lubie robic z siebie idiotki. na dodatek przed jakims starym lujem i przy kamerach ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wylasia
Oj to chyba taki dzień. Moja koleżanka napisała mi, ze ma doła od wczoraj. Ja teś coś warą po ziemi ciągnę. Ale to minie. A na prawo jazdy prawie każdy zdaje więcej niz raz. To nie powód do zmartwień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
echh.. powinnam powiedziec, ze nic się nie stało. No i niby się nie stało. No cóż, kobieta ze mnie- a kazda musi czasem pomarudzić, heh Prawo jazdy to kwestia czasu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PCT
mam nadzieje, ze w piatek bede mogla zalozyc temat o trescie "Zdalam". Ale chyba bedzie taki - "Znowu w zyciu mi nie wyszlo"> tak spiewqalm osttanio...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeciez ten który Cię egzaminuje to też człowiek, przed następnym egzaminem pomyśl sobie, że ma hmm... powiedźmy gatki w kwiaty :D Musisz się rozlużnić i nie myśleć o kamerach i egzaminatorze, tylko o tym, że jedziesz i już. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PCT
hehe oni są tac starzy !! chyba nie chce widziec go w gatkach hehe. Ale ok, pomysle o tym :) przynajmnej bede usmiechnieta na nagraniu :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś na poprawę humoru: Przedszkole. Po zajęciach przedszkolanka pomaga założyć botki jednej z dziewczynek. Męczy się, bo botki są ciasne ale w końu - weszły. Spocona siada na ławce obok a dziewczynka mówi: - A butki są na złych nóżkach! Rzeczywiście, lewy na prawy. Ściąga je więc, zakłada znowu, morduje się sapie... wreszcie! - A to nie są moje buciki... - mówi nagle dziewczynka. Przedszkolanka zaciska zęby, sciaga botki, ociera pot z czoła... - ... to są buciki mojego brata, ale mama kazała mi je nosić. Pani zaciska pięści, liczy do dziesięciu... Wciąga botki znowu na nogi dziewczynki. Uspokaja oddech. Zakłada jej płaszczyk, czapeczkę... - Masz rękawiczki? - pyta dziewczynkę. - Mam, schowane w butkach! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mniam*
o, widze, ze nie tylko ja mam dzis zly dzien. a Tobie Sunlight co sie stalo, ze tak pesymistycznie;) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PCT
e3gzamin to jest polowanie, w ktorym zwierzyna jest, niestety, zdajacy. facet czeka na najmiejszy blad i mysli tylko o tym ile jeszcze wytrzymasz. tylko spokoj moze nas uratowac, jak to mowi moj instruktor;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewien profesor mówi do studentów: - Proszę zadawać pytania. Nie ma głupich pytań, są tylko głupie odpowiedzi. Na to jeden ze studentów: - Co się stanie jeśli stanę obiema nogami na szynach tramwajowych, a rękoma chwycę się przewodu trakcji. Czy pojadę jak tramwaj? A co mi tam, mam dobry humor to spróbuje poprawić go innym 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeju.. to coś z tą pogodą, że to nie tylko ja z takim nastrojem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ten kawal o dziewczynce konczy sie: Proces pani przedszkolanki rozpocznie sie w przyszlym miesiacu... Przynajmniej ja tak slyszalam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to coś jeszcze o studentach: Egzamin z zoologii. Profesor wskazując na klatkę, która jest przykryta tak, że widać tylko nogi ptaka i pyta studenta: - Co to za ptak? - Nie wiem - mówi student. - Jak się pan nazywa? - pyta profesor sięgając po notes. Student podciąga nogawki. - Niech pan profesor sam zgadnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed wizytacją w szkole nauczyciel ustala: - Jak coś zapytam, niech zgłaszają się wszycy. Ci co wiedzą prawą ręką, ci co nie wiedzą lewą... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faceci.. faceci.. I takie wyjatkowe, silne kobiety stają się zupełnie bezradne Uczę sie wciąż by ta bezradnosc trwała jedynie chwilę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do mnie-studenta pasuje ten kawal: Idzie dwoch studentow i widza lezacy w kaluzy pognieciony kawalek karteczki. Jeden pyta drugiego: - Ej, co to jest?!? A drugi na to: - Nie wiem, ale kserujemy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jeszcze powiedzieli własnie w Trójce, ze ma padać z początkiem sierpnia.. No nie ma to jak deszcz w górach na wakacjach :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×