Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

moze to

miło sympatycznie a tel milczy

Polecane posty

Gość jajakata
co powinnaś mieć?---> bądż sobą, na luzie, uśmiechniętą i miłą osobą. Nie ma reguł, każdemu podoba się co innego... Jeżeli szukałabyś miłości powiedziałabym, że chodzi o chemię i musisz trafić na swojego. Kolegów szukasz na randkach? Nie rozumiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biała gwiazda
hmmm... jeśli chcesz, żeby to był Twój kumpel, to o co cała rozmowa? Ja się z kumplami widuje raz w miesiącu jak dobrze pójdzie i po spotkaniu bynajmniej nie waruje przy telefonie czekajac na jakis znak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie-może to...wiem o co Ci chodzi.Większośc facetów jest mało uczuciowa i nie potrafi ujawnić emocjonalnej strony swojej osobowości.Nie zalezy im na utrzymaniu znajomości z kobietą,bo im to niepotrzebne...:((jeśli stwierdza,że ta kobieta to nie \"ta\"..).:o Mnie to ciężko zrozumieć.Chciałabym mieć faceta \"z duszą\",co ceni przyjażn i wiadomo o co mu tak naprawde chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajakata
tylko oni są tacy powierzchowni... gonią wciąż za nowym, szybko sie nudzą i trudno ich zatrzymać... Są zamknięci i trudno się do nich zbliżyć na poziomie emocjonalnym, stworzyć więż, bliskość i przyjażń. A może tylko ja na takich trudnych trafiam?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zojkafojka
to nie jest trudne. Nie chcą kontynuowac znajomości. Mężczyzna jest z natury myśliwym nawet jak nie do końca jest pewny reakcji dziewczyny będzie probował. Skoro mieli smiałośc umowic sie na pierwsze spotkanie, tym bardziej te smiałość znalezliby na następne telefony i spotkania. Jedni orientują się , ze na szybki seks , najlepiej bez zobowiązan nie maja co liczyć, pewnie są tacy którzy przypominają sobie, ze mają dziewczyny. Jakis delikatny telefon mozesz wykonac jak ci bardzo by zalezało, ale nadzieji sobie zbytnich nie rob. Musisz zaczekac jeszcze na tego wąłsciwego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajakata
Niemniej jednak robienie nadzieji jest podłe...po co mówią, że zadzwonią? Apeluje o uczciwość i nie robienie z kogoś wariata!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Firthlady
a wolałabyś, żeby powiedzieli: nie, nie zadzwonię bo jesteś koleżanko koszmarna i nie mam ochoty na dalszą znajomość ?! Byłabyś zadowolona ?! O co wam kobiety w ogóle chodzi ?! Jak będziecie dosłownie brały co mówią faceci to na zawsze zostaniecie same i nieszczęśliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajakata
e no, nie chodzi mi wcale o szczerość do bólu...bo to faktycznie niepotrzebne. Raczej niech się ładnie pożegna po spotkaniu i tyle...bez gierek słownych;" zadzwonię", jeśli nie ma takiego zamiaru. Ale dla facetów, to takie fajne...dawać lasce nadzieje z "grzeczności".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do firthlady
uuuu... jesteś strasznie podła... musiałaś sie nieźle na kimś przejechać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Firthlady
podła ?! Niby dlaczego ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzisas
jestem nieładna, mało pociągająca,mam małe cycki, nie seksze sie na drugiej randce, wszystkich rozumów nie pozjadałam... ... czemu mam takie szczęście, że są dla mnie fajnymi kolegami którzy chcą czegos więcej? nie rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koles JUsek
takie stwierdzenie, zadzwonię, pozwala obojgu wyjsc z twarza z niezrecznej sytuacji, wiadomo jak pozniej nie dzwoni to nie wypaliło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z_mazur
Bo faceci raczej nie szukają przyjaciółek. Facet nie idzie na randkę po to żeby zdobyć przyjaciółkę. Istnieją dwie opcie. Albo kobieta jest dla niego potencjalną partnerką albo ewentualnie kandydatką do przelotnego romansu. Jeśli kobieta zostanie zakwalifikowana do którejś z tych dwóch kategorii to wtedy mężczyzna jest zainteresowany kolejnymi spotkaniami. Jednak żeby tak było mężczyzna musi czuć zainteresowanie z drugiej strony. Musi czuć że w tej znajomości jest potencjał, kobieta musi być nim wyraźnie zainteresowana nim jako facetem a nie kumplem. Inaczej szkoda czasu. Kumpli facet ma przeważnie kilku lub kilkunastu. I ma z kim napić się piwka i obejrzeć mecz. Mężczyźnie szkoda czasu na nierozwojowe znajomości. No bo jaki by miała cel taka znajomość. Spotkania ze dwa razyw tygodniu?? Po co?? To strata czasu dla faceta jeśli nie widzi jakiegoś potencjału w znajomości. Poza tym samotni faceci przeważnie już mają przyjaciółki, czyli osoby z którymi mogą pogadać gdy to oni mają potrzebę wygadania się i rzadko szukają kolejnych. Jeśli nie dasz facetowi wyraźnego sygnału że jesteś nim zainteresowana jako facetem (a nie kumplem), to nie licz na to, że będzie chciał kontynuować znajomość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i tu jest pies pogrzebany
mazur trafił w dziesiątkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonincc
do firthlady nie jesteś kobietą tylko BABSZTYLEM !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×