Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kostorykańczykówna

zaproszenie na ślub

Polecane posty

Gość kostorykańczykówna

Dwa miesiące przed ślubem dałam zaproszenie koleżance na ślub. Nie na wesele, jedynie na uroczystość zaślubin. Koleżanka powiedziała,ze powinna dać co najmniej 3 miesiące przed ślubem. To prawda? Wiem,że jak zaprasza się na wesele to wcześniej, ale na ślub?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgłosiłam naruszenie regulamin
nawet na wesele nie zaprasza sie 3 miesiące wczesniej. My zapraszamy 2 miesiące przed weselem, nie chce niech nie przychodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzii
chyba kolezanka ma jakies problemy emocjonalne i na tobie sie wyzywa;niektorym dalismy zaproszenie na 2 tyg. przed slubem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ile? zaproszenie na wesele zwykle daje sie 1-2 miesiace przed slubem, nie slyszalam nigdy o takich \"zasadach\", dobre sobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kostorykańczykówna
Dziękuje, no już myślałam,że postąpiłam jak parweniuszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4 tygodnie przed wystarczy
My dawalismy 6 tygodni przed ślubem i rodzina była zdziwiona, że tak wcześnie, tylko ze o naszym śłubie i weselu to prawie cała rodzina wiedziała na jakieś 3-6 miesięcy wcześniej, a zaproszenia były tylko formalnoscią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczypiorekkk
2 miesiace to w sam raz wiadomo , ze jak ktos jest za granicą , to musi wiedziec trochę wcześniej niż miesiac przed ślubem , ale tak ogólnie 2 miesiące są w porządku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agus_18
ja dostalam 3 : jakis 1 miesiac,niecale poltora miesiaca przed, ponad 2 miesiace, mysle ze wystarczy 2 miesiace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem na sam slub mozna zaprosic nawet miesiac wczesniej. Wydaje mi sie to odpowiedni czas,zeby ludzie mieli mozliwosc np zalatwienia sobie wolnego w pracy. Natomiast na wesele powinno sie zapraszac duzo wczesniej,bo wiaze sie to nie tylko z zalatwieniem sobie wolnego,ale tez z calkiem sporymi wydatkami- po prostu nalezy ludziom dac czas,zeby sobie zaoszczedizli pieniadze przez pare miesiecy,a nie musieli sie zylowac i zapozyczac na miesiac przed weselem. Ja jeszcze nie jestem mezatka,ale moja rodzina juz teraz niby pol zartem,ale jednak pol serio ;) poprosila mnie,zebym im dala znac na ROK przed weslem. I nie chodzi tu oczywiscie o oficjalne zaproszenia,ale o sama wiadomosc: \"sluchajcie, zareczylam sie,za rok slub, przygotujcie sie,ze bedziecie zaproszeni na wesele\". Nie wiem jak jest u was,ale w mojej rodzinie raczej nikomu sie nie przelewa i mimo,ze ja nie wymagam Bog wie jakich prezentow, to jednak uwazam,ze w dobrym tonie jest zapraszanie gosci duzo wczesniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość valeriana
wsrod moich znajomych daje sie zaproszenia na 2-4 tyg przed slubem wyjatek oczywiscie dotyczy mnie bo mieszkam za granica i potrzebuje jakiegos znaku (niekoniecznie oficjalnego zaproszenia) wlasnie jakies 3 m-ce wczesniej. ale jak sie jest na miejscu i w dodatku to tylko slub to taki czas jest OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość valeriana
upewnij sie ze kolezanka napewno zrozumiala ze to TYLKO NA SLUB znam kilka sytuacji gdzie osoby same wprosily sie na wesele a tego lepiej uniknac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×